Gönderen Konu: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...  (Okunma sayısı 3155570 defa)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« Yanıtla #4942 : 21 Temmuz 2010, 14:00:16 »
Katılıyorum ben de.
Yoksa ESP vs düşününce vız gelir o virajlar fatona.

valla her şeyiyle çok keyifliydi, özellikle fatonun boy boy ayırması gerekirken düzlükte peşinden gidebilir olmak çok hoşuma gitti, Polo diyip geçmemek gerek :tamamdir
bu arada bugün klima şablonunun çıktısını aldım asetata, bir de öne logosuz panjur almayı düşünüyorum, ama logo iptal etmek hoşuma gitmiyo, sanki arabamın VW olmasından utanıyomuşum gibi geliyo, o yüzden kendime hoş bi VW amblemi bulup, fotoşta az uğraşıp kendinden yapışkanlı asetata çıktısını aldım, kaputa yapıştırmak üzere, fotolar coming soon

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4943 : 21 Temmuz 2010, 14:08:07 »
mat siyah yap logoları deniz ii olur üzerine yapıstırma olarak dene panjur almana gerek kalmaz
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4944 : 21 Temmuz 2010, 14:23:39 »
mat siyah yap logoları deniz ii olur üzerine yapıstırma olarak dene panjur almana gerek kalmaz

logosuz panjur + Golf III GTi 16v yazısı çok tatlı duruyo bizim araçlarda, o hale getircem aleti, ondan böyle bir yola başvurdum. Uyguladığım zaman foto çekip ekleyeceğim, şu an kafanızda şekillenmiyor olabilir ama benim inancım güzel olacağı yönünde, bakalım göreceğiz :tamamdir

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4945 : 21 Temmuz 2010, 14:38:54 »
yok logosuz panjur almadan sadece logo üzerine mat renkte uygulama yapsan logonun silueti belli olur dediğin kırmızı olan gtı 16v yazsını ve panjur etrafını kırmızı ince cizgi ile bütünlüye bilirsin

dün aynısını beyaz bir 9n2 de gördüm calar koyu film 5 kol jant vardı

Yunus EMRE

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4946 : 21 Temmuz 2010, 16:45:47 »
yok logosuz panjur almadan sadece logo üzerine mat renkte uygulama yapsan logonun silueti belli olur dediğin kırmızı olan gtı 16v yazsını ve panjur etrafını kırmızı ince cizgi ile bütünlüye bilirsin

dün aynısını beyaz bir 9n2 de gördüm calar koyu film 5 kol jant vardı

anladım, büyük ihtimalle o 9N3'te GTi ön ızgarası vardır, petekli. Bakalım ya bi yapayım da kafamdakileri, foto üzerinden kritik yaparız. Önerini dikkate alacağım :tamamdir

Çevrimdışı gültekin77

• Hayat sürprizlerle dolu...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
« Yanıtla #4947 : 22 Temmuz 2010, 11:40:42 »
Memleket havası aldırıyom :D
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4948 : 22 Temmuz 2010, 14:52:36 »
tüpü atıldı, sızdırmazlık alındı, muayenesi, plakası,ruhsat çıkarması kaldı, çok işi var çooook

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4949 : 22 Temmuz 2010, 14:55:13 »
tüpü atıldı, sızdırmazlık alındı, muayenesi, plakası,ruhsat çıkarması kaldı, çok işi var çooook

usta maliyeti ne oldu 3.18 ti ? dört kapı mı yoksa 2 mi ? tüp takınca ne kadar yakıt yakacak ?

Yunus EMRE

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4950 : 22 Temmuz 2010, 15:01:20 »
3.18 değil ya 3.16 ti compact e46, ankarada e46 kasaların 3.18 ti si yok malesef, tüp brcnin bi kiti  ama bildigim kadarıyla my 07 değil ama ne oldugnu bilmiyorum ismen... ustamın eski ortağı olduğu için ucuza hallettim 1500 civarı, aracı da  22 ye aldım, plaka değişecek falan 1-2 ufak tefek şey daha var bana 24-24500 e geldi.araba 2 kapı olduğu için brz daha uygun yoksa 4 kapısı el yakıyor ama istanbul otomobil cenneti orda 20ye bile var
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2010, 15:02:39 Gönderen: boralp »

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4951 : 22 Temmuz 2010, 15:10:54 »
3.18 değil ya 3.16 ti compact e46, ankarada e46 kasaların 3.18 ti si yok malesef, tüp brcnin bi kiti  ama bildigim kadarıyla my 07 değil ama ne oldugnu bilmiyorum ismen... ustamın eski ortağı olduğu için ucuza hallettim 1500 civarı, aracı da  22 ye aldım, plaka değişecek falan 1-2 ufak tefek şey daha var bana 24-24500 e geldi.araba 2 kapı olduğu için brz daha uygun yoksa 4 kapısı el yakıyor ama istanbul otomobil cenneti orda 20ye bile var

hım , ben dizelciyim abi ne olursa olsun bmw filan farketmez :D ,ama bu bmwlerin dizelleri pek randımanlı değil diyorlar bir bilgin var mı bu konuda ? dört kapı alsaydında ist. alsaydın arabayı aile filan zor olur şimdi in,bin

Yunus EMRE

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4952 : 22 Temmuz 2010, 15:26:42 »
onu daha yeni ustamla konuştuk valla bilmesem kulak misafiri oldun diyecem de  ;D ben de sordum bu 3.20d ler falan hiç dizel gibi ses de vermiyor para olacak alacaksın dedim o da randımanlı olmadığını çok sorunlu olduğunu söyledi, dizel diyorsan vw den şaşmıyacaksın diyor.en sorunsuz dizeller vw ne ait dedi.3 kapı olayı dediğin gibi zor aile açısından ama ne küçük kardeşim ne de çocuğum var :) trafikteyse daha zor eskaza acelem olmasın birine selekt attığım anda tamponuma yapışmış birilerini görüorm bilmiolarki altı üstü 1600 lük araba, yol veriyorum, tatmin oluyorlar :) doğrusu 1600 kasayı brz hantal bırakıyor

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4953 : 22 Temmuz 2010, 15:28:14 »
onu daha yeni ustamla konuştuk valla bilmesem kulak misafiri oldun diyecem de  ;D ben de sordum bu 3.20d ler falan hiç dizel gibi ses de vermiyor para olacak alacaksın dedim o da randımanlı olmadığını çok sorunlu olduğunu söyledi, dizel diyorsan vw den şaşmıyacaksın diyor.en sorunsuz dizeller vw ne ait dedi.3 kapı olayı dediğin gibi zor aile açısından ama ne küçük kardeşim ne de çocuğum var :) trafikteyse daha zor eskaza acelem olmasın birine selekt attığım anda tamponuma yapışmış birilerini görüorm bilmiolarki altı üstü 1600 lük araba, yol veriyorum, tatmin oluyorlar :) doğrusu 1600 kasayı brz hantal bırakıyor
hayırlı olsun, kazasız belasız günlerde kullanırsın inşallah :sevgi:

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4954 : 22 Temmuz 2010, 15:30:17 »
sağol deniz, çok daha iyileri sizlere nasip olsun  :)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4955 : 22 Temmuz 2010, 15:35:25 »

teşekkürler abi

Yunus EMRE