Gönderen Konu: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...  (Okunma sayısı 3154656 defa)

Çevrimdışı sheker_

• Old School
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« Yanıtla #4914 : 16 Temmuz 2010, 01:54:04 »
alarm merkezı kılıt otomatık cam sıstemı yapıldı =) cok şahane oldu artis gibi iniyorum arabadan camlar açık ''bık'' bı basıom anahtara camlar kapanıyor .=))

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4915 : 16 Temmuz 2010, 10:13:10 »
sınav çıkışı kırık olan torpido ayağımı tamir etmek amacıyla torpidomu söktüm eve getirdim japonla güzelce yapıştırdım, az önce de birleştirdim, takmaya hazır oldu. Ayrıca klima panelini de söküp komple eve getirdim, uzun uğraşlar (kağıda ve asetata kalıp çıkarma) ve kafa patlatma sonucu şablonu bilgisayara scan edip photoshop'ta kafama göre bi hale getirme kararı aldım, bittiğinde sitede paylaşırım. Klima kontrollerinin tırtıklı yerlerindeki 13 yıllık pisliği temizledim, uçlarındaki beyaz indicator'ları kırmızıya boyadım asetat kalemiyle, yarın sabah takıcam. Az iş çok söz oldu ya  ;D

resim resim
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4916 : 16 Temmuz 2010, 11:02:38 »
alarm merkezı kılıt otomatık cam sıstemı yapıldı =) cok şahane oldu artis gibi iniyorum arabadan camlar açık ''bık'' bı basıom anahtara camlar kapanıyor .=))
hayırlı olsun...

ikisi aynı andamı kapanıyor camların, cam motorunu yakıyor diyenler vardı?
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4917 : 16 Temmuz 2010, 15:42:26 »
muayeneden geçtik Atego nickli arkadaşın katkılarıyla, buradan tekrar teşekkür ediyorum kendilerine

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4918 : 16 Temmuz 2010, 15:43:03 »
resim resim

resimlik bir şey yapamadım ki nizam :-\ söktüm taktım gibi oldu

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4919 : 16 Temmuz 2010, 16:00:56 »
resimlik bir şey yapamadım ki nizam :-\ söktüm taktım gibi oldu

insan çeker değil mi görürdük nasıl bir işlem diye
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı cyber34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4920 : 16 Temmuz 2010, 23:35:45 »
Aracı sanayiye bırakıp tatile çıktım
Döndüğümde aracım merkezi kilit, otomatik camlar, elektrikli aynalar,balon tamponlar( klasglas sinyal , hella sis ve GTI liple)
5 parça hariç kaporta ve boya işleri,amerikan cam filmleri takılmış bir şekilde karşıma yeni bir yüzle çıkacak.Bakalım tanıyabilecekmiyim?
Herkese ustamı tavsiye ediyorum.

Çevrimdışı sheker_

• Old School
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4921 : 17 Temmuz 2010, 02:20:59 »
hayırlı olsun...

ikisi aynı andamı kapanıyor camların, cam motorunu yakıyor diyenler vardı?

ilk önce sol daha sonra sağ cam kapanıyor =) nedeninini sordugumda akuden fazla güç cekmesın dıye dedı.Ve bence cam motorunun yanması çok mantıksız ne alakası var ister dügmeye bas ister alarm kapatsın.=/

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4922 : 17 Temmuz 2010, 03:26:17 »
Bende de varda aynı modülden ondan sordum aynı andamı diye. Düğmeden kapandımı elinizi çekiyorsunuz ancak confort pakedi olmadığından ve bizdekiler bi nevi zaman ayarlı modül olduğundan ötürü cam kapandıktan sonra bi süre daha motoru aktif halde zorladığından ötürü yakma problemi.Onur'du sanırım arkadaşın nicki forumdan o yazmıştı yanlış hatırlamıyorsam..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı sheker_

• Old School
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4923 : 17 Temmuz 2010, 15:28:09 »

Bende de varda aynı modülden ondan sordum aynı andamı diye. Düğmeden kapandımı elinizi çekiyorsunuz ancak confort pakedi olmadığından ve bizdekiler bi nevi zaman ayarlı modül olduğundan ötürü cam kapandıktan sonra bi süre daha motoru aktif halde zorladığından ötürü yakma problemi.Onur'du sanırım arkadaşın nicki forumdan o yazmıştı yanlış hatırlamıyorsam..

modulun kapatma sanıyesı var ona gore ayarlıyor usta yanlıs ayarlarsa deıgın dogru ama guzel bı usta yaparsa sorun olmaz

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4924 : 17 Temmuz 2010, 19:47:51 »
insan çeker değil mi görürdük nasıl bir işlem diye

resimleri bugün çektim Nizam, isteğin üzerine, bu sayfada: Polo 97 Sportline - ABT Remus egzoz takıldı - syf 2 page 2

Çevrimdışı ADEMÜÇÜNCÜ

• T4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4925 : 17 Temmuz 2010, 21:42:19 »
bugün içini temizlemekten başka birşey yapamadım

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4926 : 18 Temmuz 2010, 00:20:43 »
Merkezi kilidi yine değiştirdim ötekisinde sinyal + alarm yokmuş artık açıp kapattığımda sinyallerim yanıyor öbür haftayada kısmetse alarmı bağlarım biri yanına sokulunca basarım kaçsın gitsin  :D Bide gelirken benzin aldım  yine pompacıyla birbirimize girdik adam sat diyo başka bişey demiyo satmam diyom satacaksın diyo  :D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı sheker_

• Old School
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4927 : 19 Temmuz 2010, 01:59:01 »
km sini 400 daha arttırdım =)