Gönderen Konu: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...  (Okunma sayısı 3157050 defa)

Çevrimdışı acn10

• Profili Görüntüle
Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« Yanıtla #4592 : 31 Mart 2010, 23:21:25 »
Bu gün Aracıma Alarm taktırdım...Malum ANTALYA'da Yamyamlar çoğaldı....Bu günkü işlem hakkında sizlere bilgi vereyim...

Değerli arkadaşlar benim aracın Polo 1.4 16.v Comfortline  Bu araçlar için Yetkili servisin önerdiği CENMAX 252 WW marka alarm taktırdım...
Antalyada tek Bayi olarak  1992 yılından beri bu işi yapan...FİKRET GÜLEÇ Diye genç dinamik cana yakın ve arı gibi çalışan bir arkadaş var sağolsun..işimi 1 saatte halleti..ilgilenen arkadaşlar olursa aşağıda açık adresi yazılı.... Haaaa kaça mal oldu derseniz Her şey dahil   180 . -- TL...Alarm emsallerinden çok farklı kendi sitesinde incelediğinizde ürünün benzersiz olduğunu göreceksınız..Bir yedek Parça uzmanı olarak zor karar verdım ve bu üründe karar kıldım.....

CENMAX ANTALYA YETKİLİ SERVİSİ  :  FİKRET GÜLEÇ

GÜLEÇ OTO
Yeşil Antalya Sanayi Sitesi 3189/7.Sk. No:13 ANTALYA
Tel:(242) 221 35 54   05326519436
ALLAH, DİN, BAYRAK, VATAN VE ATATÜRK SEVGİSİ KALPTENDİR. BU DEĞERLER SİYASET İLE ÖLÇÜLEMEZ. SİYASET ÜSTÜDÜR.TARTIŞILAMAZ…..

Çevrimdışı cyber34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4593 : 31 Mart 2010, 23:59:25 »
bugün topkapıdaki ustamın yanına gidip almanyadan getirttiğim orjinal deri direksiyonu taktırdım.
Kendisinde de golf 2 var başka araba almıyor.
dükkanın duvarları golf resimleriyle dolu.
almanyadaki ustalar gibi yaklaşımı var.Sen arızanı söylüyorsun fakat o yine de heryerine bakıyor aracın.Yanındaki ustada uzun yıllar almanyada vw de çalışmış müthiş bir mekanikçi aydın usta
telefonunu vereyim gerçek ustaları uzaklarda aramayın.
topkapı teknik oto sanayi sitesi
aydın oto
05322848383
ömer usta
« Son Düzenleme: 01 Nisan 2010, 00:05:01 Gönderen: cyber34 »

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4594 : 01 Nisan 2010, 08:45:47 »

Kendisinde de golf 2 var başka araba almıyor.
dükkanın duvarları golf resimleriyle dolu.
almanyadaki ustalar gibi yaklaşımı var.Sen arızanı söylüyorsun fakat o yine de heryerine bakıyor aracın.Yanındaki ustada uzun yıllar almanyada vw de çalışmış müthiş bir mekanikçi aydın usta
telefonunu vereyim gerçek ustaları uzaklarda aramayın.
topkapı teknik oto sanayi sitesi
aydın oto
05322848383
ömer usta
dostum tam yerini bulmuşsun ömer usta iyidir benim araba da zamanında onun ellerin' den geçmiştir.istanbulda arabayla ilgili sıkıntısı olan illaki vw olması mühim değil yanına uğrasın yolda kalan tel. açsın mutlaka işini görür özellikle bitmiş olan motorların rektefiyesi ve yeniden toparlanmasında tek geçerim.
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #4595 : 01 Nisan 2010, 10:54:02 »
Dün akşam baldızın nişanı vardı arabayı yıkadım cilaladım yağladım yoğurtladım.. öğleden sonra gökten çamur yağmaya başladı. tüm emeklerim boşa gitti:(
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4596 : 01 Nisan 2010, 22:00:01 »
yıkattım temizlettim. cila çektim güzel oldu :D

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4597 : 04 Nisan 2010, 00:07:57 »
bugun sanayiye gittim, fren tamiri için hidrolik kaçırıp duruyordu onu halletik vakumda sıkıntı vardı onu halletik 100 tl çıkması sızıntıyı halletik ama bu sefer debriyaj gitti arac vites gidiyor ama boşa almak için dibine kadar bassanız bile araç boşa geçmiyor az da olsa baskı devam ediyor salı günü sanzıman inecek içinde hidrolik basıncı ayarlayan parça değişecek 250 tl sanzıman indirmede 250 tl 500 gidicek toplamda

sol tekerin poryo bilyasını ve poryasını değiştik alt rotil değiştik sıkıntılı ve keyifli bir gündü suan araba sedatta iadeyi ziyaret ediyor sedatında passat bende eski günleri yâd ediyoruz sedat yardımların için sağol :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı crank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4598 : 04 Nisan 2010, 02:02:19 »
azizim 250 tl sanziman indirmek icin biraz cok degil mi ??? genelde 150 isterler ama 100e baglarsin :)

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4599 : 04 Nisan 2010, 18:32:00 »
alt taban delinmiş içeri su alıyordu onu fibercide çok sağlam şekilde hallettim artık daha kuru günler bizai bekliyor :D .
birşey değil nizam abi nedemek lazımı olur sözümüzün arkasındayız senin canın saolsun ;)
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4600 : 04 Nisan 2010, 18:36:26 »
bu gün kabinli bası çıkardım nereden baksan 30 kilo geliyordu bir daha da takmayı düşünmüyorum
bagaja bir yerden su girmiş zamanında bir kaç ufak parça küf olmuş moralim bozuldu
şu alıcaklarım borçlarını ödesede bir an evvel komple soyup işlemlere başlasam
arka bagaj yazımı çalmışlar yada yolda düşmüş :( zaten iptal etmeyi düşünüyordum :P
içindeki ıvır zıvır alet edavatları topladım bir tek temizlenmesi kaldı
en kısa zamandada temizleyeceğim.

minik küfleride memlekete gittiğimde kaportacıya temizlet sem iyi olur sanırım mikroplar büyümeden  :-[ >:(
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4601 : 04 Nisan 2010, 20:22:21 »
Yıkandı
cilalandı
lastikler ve torpido parlatıldı
 :sevgi: :sevgi: :tamamdir

bu haftada küfler temizlenecek nasip olursa :-X
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4602 : 04 Nisan 2010, 20:38:30 »
WRC öncesi test ve ayar günüydü, verdik ayarı verdik ayarı :) bu arada antrenman parkurunun bulunduğu köyden bir genç 'Abi siyah mı yaptınız arabayı, bu beyaz değil miydi?' dedi, çok hoşuma gitti :) bu sezon değişik otomobiller sunmak istiyoruz parkurlara, mat siyahla başladık :)

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4603 : 04 Nisan 2010, 20:44:21 »
Direksiyondaki senmisin abi ? :D
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4604 : 04 Nisan 2010, 21:42:26 »
Direksiyondaki senmisin abi ? :D

yok ben sağ koltuktan öte geçemiyorum henüz :) maddi çapım henüz yeterli değil :) direksiyonda Mustafa Çakal...

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4605 : 05 Nisan 2010, 10:40:48 »
azizim 250 tl sanziman indirmek icin biraz cok degil mi ??? genelde 150 isterler ama 100e baglarsin :)

benim sanzıman gıcık bir şekilde oldugundan ustayı zorluyacak o yüzden birşey demedim, araba yürümüyordu yürütsem bile otobanda eve giderken birini arkadan öperdim daha fazla ödeme yapardım  >:D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)