Gönderen Konu: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...  (Okunma sayısı 3157420 defa)

Çevrimdışı corrado

• Volkswagen Türkiye
  • amca
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« Yanıtla #672 : 27 Nisan 2007, 08:15:18 »
dün iş çıkışı müstakbel torpido adayımızı boyadım güzelcene.
iş montaja kaldı.
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
  • Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #673 : 27 Nisan 2007, 13:04:06 »
geçmiş olsun atıf abı..
cem sen bır daha konustunmu  pekı onlarla?
senın olaya acayıp canım sıkıldı

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
  • Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #674 : 27 Nisan 2007, 13:04:51 »
bu arada aramıza hosgeldınız ghost-wolf ;)
bu kadar tıtız olmanız guze bısey

Çevrimdışı spy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #675 : 01 Mayıs 2007, 01:19:02 »
bugun enjektorleri, bogaz kelebegi ve rolanti regulatorunu temizledim.. enjektorlerin contalarını yeniledim.. ama 1 vida yuzunden asıl iş kaldı  :(

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #676 : 01 Mayıs 2007, 08:40:45 »
herkes bakım aşamasında bu aralar :)
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı UuR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #677 : 01 Mayıs 2007, 11:21:12 »
bugun kuaföre gidecek... :)

Çevrimdışı corrado

• Volkswagen Türkiye
  • amca
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #678 : 01 Mayıs 2007, 11:22:29 »
bugun enjektorleri, bogaz kelebegi ve rolanti regulatorunu temizledim.. enjektorlerin contalarını yeniledim.. ama 1 vida yuzunden asıl iş kaldı  :(

güzel olmuştur umarım

Bende bir ara enjektör değiştirmek dahil aynı işlemleri yapacam.

Çevrimdışı spy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #679 : 02 Mayıs 2007, 01:04:03 »
fena olmadı atıf abi, bogaz bayagı bi kirlenmis.. 2 sene oluyor nerdeyse temizleyeli.. sorun hallolsaydı daha iyi olacaktı ama yarıda kaldı temizlik..
enjektorleri yenileme sebebin nedir abi? yuksek akıskan olanlardan mı takacaksın? :)

Çevrimdışı corrado

• Volkswagen Türkiye
  • amca
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #680 : 02 Mayıs 2007, 08:09:00 »
değiştireyim diyorum.
belkide orjinal enjektörler üzerindedir.hiç değiştirilmemiştir.
birazda işiyorlar gibime geliyor.
daha sağlıklı çalişir araç

Çevrimdışı playeeer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #681 : 02 Mayıs 2007, 14:05:48 »
yağmur yağıyor hemde nasıl maşallah diyelim  ;) çıktım dışarı aldım bezi bir güzel sildim valla 10 numara oldu millette bana bakıyor bu delimi die  8) hava açtı parlıyor şimdi kuzu'm

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #682 : 02 Mayıs 2007, 15:07:28 »
konuşcak bir şey yokki memetcim...adamlara 1500 ytl hesap çıkardın üstüne 2 günde çıkarrırım dedin 4 günde çıkardın dedim...performansı en az %30 gibi düştü dedim..her yerinden yağ kaçıyor hava kaçırıyor dedim debriyaj kaçırıyor...anlıycağın araba rektefeye girmeden evvel çok daha sağlıklı hatta sadece 500 kmde bir yarım litre yağ yakıyor ve hafif fincanlardan ses geliyordu..sezonda işler yoğunken patlama riskimiz olmasın dedik güvendik gidip adamlara iş yaptırdık etraftan duyduğumuz anlatımlara göre..nalet olsun orda 4 gün cektiğim stresemi yanayım,2 deyip 4 günde çıkardığınamı yanayım,adamı salak yerine koyup 1500 ytl hesap çıkardıklarınamı yanayım,istanbula gelirken 275 ytl kaçıran debriyajdan dolayı yaktığım benzinemi yanayım aynı zamanda içine edilen yanan balatayamı(burda yine değişti balata),işi doğru düzgün yapmadıklarınamı yanayım şanzıman indi egzantirik kecesi vb değişti tekrar burda yağ kaçırıyordu,istanbula indim sarj dinamosunun idası yerinden çıkmış sallanıyordu arabayı kontrol için durmasam dinamo yerinden çıkıp gidecekti yollara bunamı yanayım....daha neler neler ya valla bizim kuzen parayı ödemicem uğraşmak istiyorlasa buyursunlar eğlenelim karşılıklı diyor...usta yerine koyup kendi için konyaya gşttiğimiz adam telefonda bana arabayı getir yapalım diyor dalga gecer gibi.gdicem bi 4 gün daha telef olucam oralarda stres sinir.burda tanıdığın vardır söle birisie gidip yaptırayım aranızda haledin kardeşim diyorum olurmu şstanbulda bu işler pahalı diyor..tmm kamyon parasını ver arabayı yollıcam yap diyorum onada hayır diyor...ben yemimnle sölüyorum hayatımda yaşadığım en büyük pişmanlığımı yaşladım bu insanlarda.arabada fincan sesi halen var ayrıca 500 kmde yarım litre yağ yakan alet 150 kmde yarım litre yağ yakmaya başladı..üzerine bir sürü para eziyet yorgunluk vb cektik...1500 çıkan hesap(1600 küsürde bu indirimli hali güleyimmi ağlıyimmi anlıyamadım) 300 bnm ordaki masrafım,150 ytlye gelceğim yolu 275  e geldim,yolumu sırf bu adam yapsın diye 300 km.uzattım..burda 550 ytl tekrar masraf edildi araba yağ yakıyor eskiden daha fazla 2 günde 1 litre yağ koyuyorum 15 ytl(80 ytl yakıt 15 ytl yağ)...artık bu adamların nsl insanlar nsl esnaflar olduğunu siz düşünün...15 inde senedin ödemesi tekrar arayıp söliycem durumu zübeyirin diğer ortağıyla konusamadım...en az 500 ytl kesilcek oda iyi niyetli bi rakam işlerine gelirse gelmezse buyursunlar uğraşsınlar alabilirlerse alsınlar senet protesto edilğinde itiraz eder arabayı tespite veririm gelir konyaya acarım davayı ondan sonra onlarmı seytanlığıiyi biliyor benmi anlaşılır...avukat paralarıyla birlikte öderler 2000 ytl akıları başlarına gelir...efedi efendi geldik gittik köylü çocuğu sandılar heralde...ben yine efendice hukuk diyorum bnm kuzenler bu kdr efendide düşünmüyor oda ayrı konu..
geçmiş olsun atıf abı..
cem sen bır daha konustunmu  pekı onlarla?
senın olaya acayıp canım sıkıldı

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #683 : 02 Mayıs 2007, 15:08:27 »
baya uzun yazmışız arkadaşlar kusura bakmayın biraz alakasızoldu konuyla..

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #684 : 02 Mayıs 2007, 16:26:29 »
belli ki bayağı dertlisin
bu işlerle uğraşmak kolay değil tabi
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #685 : 02 Mayıs 2007, 17:33:11 »
valla dertliyim stresten bakırköye düşücem yakkında heralde...usta var eskileri sevdiren birde usta var nefret ettiren sorunsuz arabayı sorunlu hale getirip soğuttular işte ....