Gönderen Konu: Golf IV mü Corolla Terra mı?  (Okunma sayısı 17138 defa)

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
Ynt: Golf IV mü Corolla Terra mı?
« Yanıtla #14 : 30 Haziran 2009, 23:18:19 »
        yeni yeniidir. :) tabi arada uçurumlar olmayan markalar arasında :D

Çevrimdışı ÜRENCİK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 05 Temmuz 2009, 15:23:18 »
geçenlerde 0 km.bir  jazz'a bindim tabi motor farkı var ama illede golf ben 0 arabadan bile zevk alamadım yani..tercih sizin..
VOLKSWAGEN'e tercih edilebilecek tek otomobil yine bir VOLKSWAGEN'dir.

Çevrimdışı musti 16

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 03 Ağustos 2009, 17:24:52 »
Dünyanın en tercih edilen 40 milyonun üzerinde satilan corolladır Toyota satış rakamlarında 1 numaradır serilik ve sorunsuzluk açısından golfün önünde olmayı başarır 6 sene kullandım
Golf kullanmak ayrıcalıktır...

Çevrimdışı cemele

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 04 Ağustos 2009, 00:59:37 »
Toyotanin da araclarinin iyi oldugunu en azindan cevremde kullanan kisilerden duyuyorum memnunlar.

Simdi araba alacak olsam 99 model Golf mu yoksa temiz uygun hesapli 2005 Corolla, Honda civic, Opel Astra gibi modeli yuksek araclarmi dersiniz tabiiki modeli yuksek araclari tercih ederim.
Bunlarin icine 2004 ve ustu Golf korsaniz o zaman ilk basta Golf u dusunurum.

Bana gore yukardaki markalarda VW den cok altta olan markalar degil. GOLF 25 ederse onlarda 23 yada 24 eder.

Çevrimdışı cemele

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 04 Ağustos 2009, 01:05:02 »
Corolla 40 milyon satti ise bunun icinde Sedan ve HB dahildir herhalde kaldiki Sedanlari dah cok satar. Dunyada en cok satilan kıyaslamasi yapilirkende kasa ve birco kriter göz önünde bulundurulmali. Mesala Golf ile corolla HB in satislarina bakmak lazim motorlarina bakmak lazim. O zaman Opel astrada 1.4, 1.6 Sedan HB kasa ile farkli bir rakama ulasir diye dusunuyorum.

Dünyanın en tercih edilen 40 milyonun üzerinde satilan corolladır Toyota satış rakamlarında 1 numaradır serilik ve sorunsuzluk açısından golfün önünde olmayı başarır 6 sene kullandım

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 04 Ağustos 2009, 09:34:05 »
ikisi arasında tercih yapman gerekiyorsa beklentilerine hangisi cevap veriyorsa onu seçmelisin,burda şu daha iyi veya bu daha iyi demek yanlış olur çünkü ikisi de kalitesini kanıtlamış araçlar,eğer evliysen ve çocukların varsa tabiki sedan araç daha makuldür,ancak amacın performans ve konfor ise tabiki golf derim..
son karesi gibi Red Kit in, batan güneşe doğru sürerken atımı, gitme kal! demeni bekliyorum..Ancak sadece rüzgar çekiştiriyor atkımı..

Çevrimdışı zay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 31 Ağustos 2009, 10:20:06 »
Terra mı? Yok ya ne Corollası ne Terrası... Golf IV den sonra illa ki arabanı değiştireceksen (yani Golf almayacaksan) sana tek marka, iki model tavsiyem var: Audi A3 veya Audi A4... Daha da başkasını düşünme derim ben, başka da bişey söylemem... :tamamdir
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2009, 10:20:54 Gönderen: zay »

Çevrimdışı 1sea

• tüm dostlara slm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 01 Eylül 2009, 01:29:18 »
corolla h b  japonların cakma golf her seyi hemn hemen ayni plastık aksamı cabuk yıpranıyor antenlerı  kırılıyor yanı plastıği guneşten bozuluyor aynı anten meganda da var 3 yaşındakilerin anteni çoğunun plastği bozukdur kapı fitilleri çabuk bozulur 10 yaşında golf lere bak yıpranma ve ufalanma varmi  5 yaşındaki toyotolara bak yıpranma ne kadar tamponları en ufak darbede yamulur gider kapı içi bariyerlerı adidir yine kapı içi golfde çelik toz tutucu varken diyerlerınde muşamba vardır golfle sabahtan akşama kadar tozlu yolda git içeri bir zerreç,k girmez pencereyi açmazsan ya diyerleri farkları buralarda arayacaksın  derimmmmmmmmmmm
ASLAN BESLEYEN YEMİNİ HASAP ETMEZ