Gönderen Konu: golf1 parça isteklerim için yardımcı olurmusunuz ?  (Okunma sayısı 7864 defa)

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Ynt: golf1 parça isteklerim için yardımcı olurmusunuz ?
« Yanıtla #14 : 18 Ağustos 2009, 21:50:40 »
güzel bişey istiyosan biraz uğraşmak lazım :)

Çevrimdışı extra_ordinary__

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 18 Ağustos 2009, 21:53:04 »
güzel bişey istiyosan biraz uğraşmak lazım :)

uğraşmak lazım da benim hiç vaktim yok pıt alıp pıt takıp o an kurtulmam gerek kafamda arka tampona ne yaptırsam fiberci bulsam diye düşünürsem aldıklarımdan da soğurum :) yoksa ilginiz için teşekkür ederim gerçekten çok güzeller ah bide arkayı yaptırsaydınız :)

Çevrimdışı by.FoX

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 19 Ağustos 2009, 13:58:09 »
Arkadaşlar, Parçacıdaki hesap kaportacıya uymadı. Arka tampon 10 cm den fazla geniş, ön tampon 3 cm dar oldu. Aslında bir kaç işlemden geçirerek uydurabilirdik fakat kaportacım buna gerek olmadığnı sactan kendisinin güzel bir ön-arka tampon ve buna ilaveten marşbiyel yapabileceğini söyledi bende kabul ettim süre cumartesiye kadar uzadı fakat iyi bir şey çıkacağına inanıyorum.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 19 Ağustos 2009, 20:56:05 »
Arkadaşlar, Parçacıdaki hesap kaportacıya uymadı. Arka tampon 10 cm den fazla geniş, ön tampon 3 cm dar oldu. Aslında bir kaç işlemden geçirerek uydurabilirdik fakat kaportacım buna gerek olmadığnı sactan kendisinin güzel bir ön-arka tampon ve buna ilaveten marşbiyel yapabileceğini söyledi bende kabul ettim süre cumartesiye kadar uzadı fakat iyi bir şey çıkacağına inanıyorum.

peki bu yapacağı takım için verdiği fiyat nedir ?

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 19 Ağustos 2009, 21:47:45 »
keşke mk2 nin tamponları uydursaydınız.

Çevrimdışı by.FoX

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 20 Ağustos 2009, 08:47:02 »
250 fiyat verdi kendi yapacağı tamponlara ön arka ve yanlar için.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 20 Ağustos 2009, 10:34:01 »
250 fiyat verdi kendi yapacağı tamponlara ön arka ve yanlar için.

çok iyiymiş taktırdığınızda resimlerini paylaşabilirmisiniz belki ben de bir takım isteyebilirim :)

Çevrimdışı MK2 GTİ

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 20 Ağustos 2009, 10:57:52 »
daha once gorsem yazardım arka tampon buyuk gelıyor onde orjınal bısey olsun dersen camurlukları cekıcletmen gerekıyor yoksa kenarları pot yapar ama sıtede bır arkadas cabrıo on tampon satıyordu bakabılırsın ayrıca arka tamponu ortadan kesıp tamponcuda kucultebılırsın o sekıl olabılır
1982 MK1 EG GTİ
1986 MK2 EV GTİ
1983 MK1 DX GTİ 1994 MK3 ABF GTİ MY LİFE GOLF GTİ

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 21 Ağustos 2009, 01:22:18 »
ya aslında bneim de aklıma geldi tamponu ortadan kestirip tekrar ekletmek :D ama sanki fireworks te grafik yapıomus gibi hissettim kendimi de soylemedim :p