Gönderen Konu: uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemi ?  (Okunma sayısı 7093 defa)

Çevrimdışı cemdermen

• Profili Görüntüle
uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemi ?
« : 13 Ağustos 2009, 14:58:23 »
Alarmsız, uzaktan kumandalı kapı açma kapama sistemi taktırmak istiyorum...mümkünse açık kalan camlarıda kapatan bir sistem olmalı...

VW yetkili servisi,  pololara uzaktan kumandalı kapı açma kapama sistemin yapılması mümkün değildir dedi...

DESİ oto güvenlik sistemleri yetkili servisleri ile 2 gündür uğraşıyorum, bedava değil üstüne para verselerde taktırmam artık...

sizin önerebileceğiniz firmalar ve ya servisler varsa cevaplarınız bekliyorum  :)

2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
Ynt: uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemi ?
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2009, 22:00:43 »
nasıl yapmıolarmıs yhaa   adamlar bana 400 bilmem kac lira fiyat vermişlerdi sustalı anatar için sana kim yapmıoz dedi bora

Çevrimdışı mfg35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Ağustos 2009, 23:21:13 »
kesinlikle yapılıyor

Çevrimdışı cemdermen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Ağustos 2009, 23:50:39 »
belkide ben vw yetkili servisine derdimi anlatamadım  :(

çin malı olacağına türk malı olsun dedim...tükürdüğümü yaladım, gittim desinin başka bir servisinden taktırdım

alarm dahil kampanyalı fiyat 100 TL...ama alarm montajını yaptırmadım, sadece uzaktan kapı açma kapatma ve açık kalan cam varsa onları kapatan bir sistem oldu...guselde işçilik yaptılar  :tamamdir
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

Çevrimdışı mfg35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 14 Ağustos 2009, 00:40:10 »
şu cam kapatma modülünü bende düşünüyorum. arabanın aküsüne zarar vermez inşallah