Gönderen Konu: Golf MK1 16VG60 PROJECT ( RETRO cum )  (Okunma sayısı 638780 defa)

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
Ynt: MK1` im
« Yanıtla #392 : 29 Temmuz 2008, 14:27:22 »
Sana şöyle söyliyim ben ben sabah 7 de kalkıyorum saat 10 da işim bitio cmrtesi pazar bazen çalışıyorum ama gece 4 5 lere kadar uğraşıp hiç uyumadan işe gittiğimi biliyorum çok uğraştım kendim için bu arabayı yaptım hiç kimseye desinler diye göstermek için yapmadım bitince isterse hiç yürümesin kapıda kalsın varlığını bileyim o bile yeter bu iş sevgi merak azim emek vs vs işlerle oluyo paramı evet lazım ama inan Ben arabaya başlamadan önce almanyada hiç kimsem yoktu tanıdık ordan oraya ordan oraya araştıra araştıra buldum konuştum vs yaptım. Herşeyin başında bir şey var işte :) Banada Golf1 yaptırttı bunları.
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #393 : 29 Temmuz 2008, 14:45:01 »
bu arabalarda bişi var  :sevgi:
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı saydam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #394 : 29 Temmuz 2008, 15:28:46 »
bu arabalarda bişi var  :sevgi:
adamın yakasına yapıştımı bırakmıyor birkere, tamamen hastalık.
herşeyiyle keyifli bir araba :sevgi:

Çevrimdışı KABUS

• Ü-Style
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #395 : 29 Temmuz 2008, 22:13:21 »
Selcuk seni cok iyi anliyorum
bu Arabyi kendin icin yapiyorsun bütün o harcadin zaman, Para, vs geri gelmaz ama araba bittin de ve onunla söyle bir tur attinda hersey unutuyorsun
Senin dedigin gibi Golf 1 sayesinde cok kisiynen tanisiyorsun ben Almanyanin nerdeyse her Sehirinden birilerini
taniyorum ve Türkiyeden senin gibi degerli bir kisiyi  ;) insallah Ankaraya geldimde ordanda birileriynen tanisirim

unutmadan MAASALLAH  :tamamdir

Saygilarimla ÜNAL
Ü-Style´s 1´er

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #396 : 29 Temmuz 2008, 23:07:03 »
ya bende onu demek istiorum selçuk,artık bu bir hayat tarzına döndü,ben ve bir çok  kişi için.ne Vkasa golf nede sattığım a3 bana bu zevki veremedi.benim cabrio,ilk arabam ve kendi paramla aldığım için çok kıymetli :sevgi: ve artık tr nin bi çok yerinde bu arabayla anılır oldum,arkadaşlarım ve tanımadığım insanlar bile gelip mk1 cabrio noldu satmadın dimi diolar :) işte bi parçam oldu sanki,beni anlatan...  :sevgi:

Çevrimdışı aliis

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #397 : 30 Temmuz 2008, 00:25:48 »
masallah elinize emeğinize sağlık :)

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #398 : 30 Temmuz 2008, 09:14:51 »
Selcuk seni cok iyi anliyorum
bu Arabyi kendin icin yapiyorsun bütün o harcadin zaman, Para, vs geri gelmaz ama araba bittin de ve onunla söyle bir tur attinda hersey unutuyorsun
Senin dedigin gibi Golf 1 sayesinde cok kisiynen tanisiyorsun ben Almanyanin nerdeyse her Sehirinden birilerini
taniyorum ve Türkiyeden senin gibi degerli bir kisiyi  ;) insallah Ankaraya geldimde ordanda birileriynen tanisirim

unutmadan MAASALLAH  :tamamdir

Saygilarimla ÜNAL

Teşekkür ederim ünalcım. Tr de almanya kadar imkan olmadığı için bu işler tr de zor inanıyorumki imkan olsa bir değil bi çok iyi yapılmış Golf1 olurdu tr de. Sende bizi temsilen almanyada golf1 lerle uğraşıyorsun inşallah yakında 2. golf1 inde bitecek . cabrio çok temiz çok güzel gerçekten maşallah senin arabalarınada. Ankaralı bu forumda iyi arkadaşlar var onlarla irtibada geçebilirsin onlar yazar zaten sanada. Yorumların iyi duyguların için teşekkür ederim tekrar .

Saygılar.
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #399 : 30 Temmuz 2008, 09:18:10 »
ya bende onu demek istiorum selçuk,artık bu bir hayat tarzına döndü,ben ve bir çok  kişi için.ne Vkasa golf nede sattığım a3 bana bu zevki veremedi.benim cabrio,ilk arabam ve kendi paramla aldığım için çok kıymetli :sevgi: ve artık tr nin bi çok yerinde bu arabayla anılır oldum,arkadaşlarım ve tanımadığım insanlar bile gelip mk1 cabrio noldu satmadın dimi diolar :) işte bi parçam oldu sanki,beni anlatan...  :sevgi:

Evet aynen öyle cihan hayat tarzı oldu. Şimdi şöyle durum var bir şeyi yapıyosan ya iyi yapacaksın yada yapmayacaksın benim kahve sigara alışkanlığım falan yok tek rahatlatan şey golf1 leri araştırmak uğraşmak arabayı toplarken elektrik tesisatından tut herşeyini kendim montaj yaptım hem para vermemiş hemde kendimi tatmin ettim almanyadan Sunroof getirttim kaportacı usta bak bunu toplayamazsın ben 2 gün uğraştım eskiden toplamak için dedi bişeyide yok 2.5 saat yerine taktım araştırdım uğraşmadan önce topladım sonra. Ne olursa olsun Golf1 im hep benim olsun :D

Saygılar.
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #400 : 30 Temmuz 2008, 15:42:54 »
USTALARA bırakınca olmuyo işte genelde,sonra TAMİR etmek zorunda kalıosun :)

Çevrimdışı MK2 GTİ

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf GTI MK1 PROJECT
« Yanıtla #401 : 01 Ağustos 2008, 12:06:04 »
maşallah guzel oluyor ama sankı araba bıttı bıze eskı resımlerı atıyor gıbısın :)
1982 MK1 EG GTİ
1986 MK2 EV GTİ
1983 MK1 DX GTİ 1994 MK3 ABF GTİ MY LİFE GOLF GTİ

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #402 : 01 Ağustos 2008, 15:18:34 »
Yok canım daha 2 ay var bitmesine çıktıkça çıkıyo bişiler :P  ::)
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #403 : 06 Ağustos 2008, 16:11:22 »
Accik Foto Gonderdim Size Arkadaslar  :tamamdir

Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle