Gönderen Konu: Golf MK1 16VG60 PROJECT ( RETRO cum )  (Okunma sayısı 638515 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: Golf GTI MK1 PROJECT ( RETRO cum )
« Yanıtla #910 : 26 Eylül 2009, 09:36:19 »
Off diyorum off bu arabayı bi türlü yanına gelip dokunamadımya arkadaşlar öndeki GTI logosunu fark etmediniz heralde  8)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #911 : 26 Eylül 2009, 09:45:19 »
Selçuk abi GTI logosunu bir iki bölme daha yukarı çıkartırsan daha güzel olucak soldaki gibi  :tamamdir

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #912 : 26 Eylül 2009, 10:10:34 »
Abi böyle güzellik bulunmaz nereye giderse gitsin ben burdayım diyen bir araç çok başarılı nazar değmesin maşallah...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #913 : 26 Eylül 2009, 11:30:16 »
Bu arada Selçuk abi araba bana biraz yukarı kalkmış gibi geldi  >:D noldu sürtüoda habermi vermiyosun yoksa  :halazn:

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #914 : 27 Eylül 2009, 18:10:04 »
muazzam ya başka hiçbirşey diyemiyorum muazzam abi süper : )

SAğolasın ataycım daha iyisi senin olur inşallah.

gercekten güzel duruyor?? kotluklar ne alemde abi??
bide su silecek kolunu degistiremezmisin düz bitane takarsan daha iyi durur bence..

içi konusunda bi kaç düşüncelerim var çetincim getriebe belki değişecek telli sisteme geçebilirim  ;)

Silecek konusuna gelince haklısın ama belki bu silecek sistemini bi arkadaşa verebilirim ozaman daha değişik bir şey düşünüyorum acele onun için etmek istemiyorum.

sevgiler.

Off diyorum off bu arabayı bi türlü yanına gelip dokunamadımya arkadaşlar öndeki GTI logosunu fark etmediniz heralde  8)

Sağol gökhancım . Logo bi çıkarıp bi takıyorum yeri orjinalde gösterdiğin yerde evet biliyorum ama değişik olsun biraz daha aşağıda olsun istedim onun için oraya taktım ..

Araba aynı ölcülerde yüksekliğini değiştirmedim . açıkçası ama biraz daha indireceğim kamber castor kitini ve KW gewindefahrwerk (coilover) leri bekliyorum  ;)

Abi böyle güzellik bulunmaz nereye giderse gitsin ben burdayım diyen bir araç çok başarılı nazar değmesin maşallah...

Sağolasın allah razı olsun allah herkese güzeli iyiyi hayırlı olanı nasip etsin.
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #915 : 27 Eylül 2009, 22:13:49 »

Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #916 : 27 Eylül 2009, 22:23:03 »
Offf off yine süper en süper poz ve fotlar abi şu arabaya dokunmak içine binmek için neler vermezdim ya  :sevgi:

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #917 : 27 Eylül 2009, 22:25:38 »
valla gokhan senin araba bende olsa kıymetini bilir ve belli bi süre kimselere vermezdim babama bilee..eline imkan gecipte yaptırdıgın zaman cok daha albenili bi araban olur

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #918 : 27 Eylül 2009, 23:25:37 »
valla gokhan senin araba bende olsa kıymetini bilir ve belli bi süre kimselere vermezdim babama bilee..eline imkan gecipte yaptırdıgın zaman cok daha albenili bi araban olur

Bende öyle yapıyorum zaten abi benden başka kimse binemiyo bi tek sorun EHLİYET  :(

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #919 : 27 Eylül 2009, 23:29:05 »
ehliyrt oluncada bikaç ay ehliyetsizlik psikolojisinden kurtulamıcaksın bi çevirmeye girdigin zaman önce eyvah hapı yuttuk diyeceksin.sonra -lan ehliyetim var paşalar gibi girerim cevirmeye dersin  :D şahsen bana öyle oldu

Çevrimdışı c3t1n

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #920 : 28 Eylül 2009, 00:30:12 »
abi getriebe isi süper olur hayirlisi diyelim :tamamdir araba cok güzel ya türkiyenin sartlarina göre...arkadaslara boyna gösteriyorum onlarda cok güzel diyorlar :)

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #921 : 28 Eylül 2009, 09:36:00 »
Bende öyle yapıyorum zaten abi benden başka kimse binemiyo bi tek sorun EHLİYET  :(

banadamı :bekleriz: :D seni anlıyorum haklısın :tamamdir
abi getriebe isi süper olur hayirlisi diyelim :tamamdir araba cok güzel ya türkiyenin sartlarina göre...arkadaslara boyna gösteriyorum onlarda cok güzel diyorlar :)

muhsin abi valla selçuk abi zaten türkiyede bir ilk diebilirim hasta oluyorum bu arabaya ahhhh(arkadşlar bu arada gerçkten şıfayı kapmışız :-\ )
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #922 : 28 Eylül 2009, 16:55:44 »
Offf off yine süper en süper poz ve fotlar abi şu arabaya dokunmak içine binmek için neler vermezdim ya  :sevgi:

Gökhan abartmayalım okadar bence :) ilerde inanıyorum sendeki bu sevgi ateş le daha güzeline kavuşacağındır.

Bencede

Saolasın çetin.

muhsin abi valla selçuk abi zaten türkiyede bir ilk diebilirim hasta oluyorum bu arabaya ahhhh(arkadşlar bu arada gerçkten şıfayı kapmışız :-\ )

:)  :tamamdir ama yinede abartmayalım  Çok daha güzel araçlar var yurtdışı özellikle ..

Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı c3t1n

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #923 : 28 Eylül 2009, 21:35:25 »
abi illaki vardir...ama hepsi ayri bi güzel yani kolayca iki defa bulamazsin aynisini ;)