Gönderen Konu: Takas teklifi aldim siz ne dusunursunuz.  (Okunma sayısı 8510 defa)

Çevrimdışı yzg06

• Profili Görüntüle
Ynt: Takas teklifi aldim siz ne dusunursunuz.
« Yanıtla #14 : 04 Haziran 2009, 23:14:38 »
Cemele Hocam,
Bu takas yazısını okuyunca Golf'u  ilk aldığın zamanki mesajların aklıma geldi. Geri dönüp o mesajlarını bir oku istersen bence takasa giremezsin :)  Arabalarımızı kazasız belasız kullanarak tadını çıkartalım,keyifle sürelim. Zamanı gelince üzülerek yüksek modelle değiştiririz.

Çevrimdışı Mete35MkII

• arabam yok hocam sormayın :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 05 Haziran 2009, 01:53:46 »
aman diyim .
bana kalırsa tavsiye etmem Vw kadar pazarda yeri olmayan bir araç.bir volkswagen i satmaya kalksan getz den daha cabuk satarsın . . .
,...,,,

Çevrimdışı cybertronics

• Daha iyisi yine bir VAG'dır
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf MK4 1999 1.6 AKL & Audi A6 2008 4.2 Quattro
« Yanıtla #16 : 04 Temmuz 2009, 16:11:37 »
sakın :D
Daha iyisi yine bir VAG'dır

Çevrimdışı freemaniac

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 05 Temmuz 2009, 14:22:58 »
golf4=kaptan kamarası => getz=balık konservesi  ;D ;D ;D honda jazz dese bi düşün derim ama getz büyük bir hata olur..
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2009, 14:23:55 Gönderen: freemaniac »

Çevrimdışı mozder

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 05 Temmuz 2009, 15:36:29 »
Arkadaşım, Hyundai Getz sence iyi bir araba mı? Ben de 2000 model Golf Comfortline var  o teklifi bana yapsa ben dahi hayır derim. Çünkü aracımdan çok memmunum...

Çevrimdışı cemele

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 06 Temmuz 2009, 16:32:36 »
Golf sayfasinda boyle bir konu acilirsa herkesin sakin demesi gibi normal :)

Diger yandan teklifi ben yapmadim ve zaten su anda boyle bir teklif kalmadi. Yaklasik 10 gun once aracim ile 2000 km yol yaptim zaman zaman klimayida actim ve araci perfromanslida kullandim Allah nazardan saklasin hic bir sorun göstermedi konforu, guveni ile benden 10 puan aldi degisim, takas ve satis gibi su an icin bir dusuncem kesinlikle yok.

Çevrimdışı adalmaz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 07 Temmuz 2009, 15:40:47 »
birde şöyle bak tamam biz golf çüyüz ama bazılarıda yüksek model arabaları olduğu halde bizim tarafa gecsin istiyor takas sunuyor sen o şansı yakalamışsın kaybetme derim helede getz ,corsa,fiesta gibi ufak araçlar golften sonra piskolojini bozar
emin ol sınıfları denk değil tamam goflerin de kelebekti kapı siviciydi kronik sorunları var ama konfor olarak sınıfında tek diyorum bir kapıyı kapatıp açarken bile hissediyorsun abi harbi ağır araba dimi ;D
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza.

Çevrimdışı 1sea

• tüm dostlara slm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 09 Temmuz 2009, 01:22:48 »
99 otomatik var benim ben değişmem kaldki seninki kasa 4 sonu cayına bir sey katmış olasınlar
ASLAN BESLEYEN YEMİNİ HASAP ETMEZ