Gönderen Konu: Polo Torpido Kilidi  (Okunma sayısı 32191 defa)

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
Ynt: polo torbido kilidi
« Yanıtla #14 : 20 Haziran 2009, 22:57:31 »
çizmeye çalıştım kırmızıyla işaretli yer

Üstten yapıştığı için oynama payı var azıcık oynamayla zaten açılıyor.
« Son Düzenleme: 20 Haziran 2009, 23:02:13 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı emir18rebrov

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 20 Haziran 2009, 23:39:08 »
teşekkürler cok iyi oldu bu resim.şu dyson ı alayım da ben de yapayım

Çevrimdışı polomer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 21 Haziran 2009, 11:56:01 »
6n2 lerde mekanizma bizle aynı mı acaba? bende arıza mekanizma içinde (dağıtınca 7-8 parça) metal aksamından vermişti maşa tabir edilebilecek 2 küçük metal, içerdeki (hatta gözüken dillerin iç kısmını) kırmıştı. adını bilmediğim cam macunu kıvamında 2 karışımlı zımbırtıyla yapıştırıp, kuruyunca zımpara ile fazlalıkları alıp monteledim.3-5 ay kullandım busefer başka yerinden yapışmayacak gibi kırıldı,hatta bu sefer kapak kapalı kaldı baya uğraşmayla açıldı.bende aynı yapıştırıcı ile kilidin üstüne ve iç dilin içine mıknatıs tutturdum. tutunca geliyo ittirince kapanıyo:)

Çevrimdışı cihanpolo97

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 23 Haziran 2009, 12:23:16 »
şimdi fotosu yok yanımda ama yazarak anlatmaya çalısım şölekii...bu anlattıgım sigorta çekmecesi olanlar için onlar değştircek yaa... çekmeceyi açıyorsunuz sonra kilidin arkasını görünüo zaten orda size bakan tarafta u şeklinde kilidin etrafını saran bi plastik var tornavidayla biraz kibarca kangırtınca hemen cıkıo zaten onu cıkarttıktan sonra kilite serbestleşio kilidide aşşağıya dogru ittikten sonra alkış kıyamaet kopuoo çünkü artık çıktı..:):) aynısının tersini torpido da yapıp takıyorsunuz arkadaşlarınıa da gösterip artislik yapıyorsunuz dikkat ediosnuz kazada yapmıosunuz....

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 25 Haziran 2009, 23:51:14 »
Bu akşam başıma geldi..Yıllardır tık demeyen torpido şu konudan etkilendimi ne yaptı akşam tek torpidonun tek tarafı içeri girdi açılmıyo.Teyp torpidoda kaldı deli oldum kıracaktım zor tutum kendimi..Ne yapıcaz nasıl açıcaz şimdi bunu.. :bekleriz: :bekleriz:
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı cihanpolo97

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 26 Haziran 2009, 00:00:19 »
ak işte buna çözümümm yok ama biraz zorlasan belki cıkardı dicem ama eminim o sinirle kırmaktan beter etmişsindir geçmiş olsun...

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 26 Haziran 2009, 00:03:00 »
Çok gerdi beni anlatamam.Yarında deniyecem ya kıracam yada kırmadan önce servise götürecek vaktim olursa ancak öyle kurtulur elimden..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı cihanpolo97

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 26 Haziran 2009, 00:37:26 »
ya buna benzer bişey benim diil de audi a3 olan birinin basına gelmişti şimdi sordum bizimki anahtarlı kilti yaa kontak anahtarıyla birazz açmış kapatmış bi kaç sefer zorlamı uğraşmış açılmış bi denesen belki işe yarar

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 26 Haziran 2009, 00:43:13 »
En az yarım saat uğraştım..Alt torpido kilidimde aynı şekilde bozulmuştu 3 ay önce o bi şekilde açılıyordu ama bu namussuz kesinlikle açılmıyo..Açılsa zaten hemen sökerim kilidide açılmıyor >:(

Çevrimdışı cihanpolo97

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 26 Haziran 2009, 00:46:32 »
valla diyecek bişeyim yok ama burda ollsa inan iner uğrasırdım bgece 2 de indiğimi biliyorum:):)geçmiş olsun ankarada olsan uğrasırdım

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 26 Haziran 2009, 00:49:04 »
Sağolasın yardımların için.
Yarın açmassam servise gider yaptırırım artık, yapacak bişey yok kırmakla bişey geçmez elimize.

Çevrimdışı cihanpolo97

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 26 Haziran 2009, 00:51:07 »
eyvallah hayırlı geceler kazasız günler

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 26 Haziran 2009, 01:01:50 »
İyi geceler, sizede kazasız belasız keyifli sürüşler :)

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #27 : 26 Haziran 2009, 19:00:47 »

silikon bu kapı içindeki sesin sebeblerinden biri genelde resimdeki beyaz kızağın kırılması oluyor. Onu yapıştırmakta kullandım. Zaten Dyson silikon araç için üretilmiş

YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di