Gönderen Konu: Yardım.  (Okunma sayısı 3488 defa)

Çevrimdışı karizma67

• Profili Görüntüle
Yardım.
« : 02 Temmuz 2014, 17:51:44 »
Arkadaşlar merhaba;
Bu akşam üstü işten eve gelirken o...pu çocuğunun biri arka sileceğimi çıkarmış. Para eden bişey değil ama eskisi orj. vw. di. Sizden ricam kaç cm lik sileceklerimiz??
kafama göre bişey almıyım, standartı neyse o olsun. Şimdi gördüğüm golfün yanında dursam ölçmek için yanlış anlaşılır. Bi ebat veririseniz çok yardımcı olmuş olursunuz. Mübarek ayda adamı deli ediolar.
şimdiden sağolun. :saygılar
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2014, 17:52:00 Gönderen: karizma67 »
Kula bela gelmez, Hak yazmadıkça;
Hak bela yazmaz , Kul Azmadıkça...

Çevrimdışı gökhanpolizei

• Profili Görüntüle
Ynt: Yardım.
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2014, 20:32:52 »
dostum oyle karaktersız ınsan cok var pıyasada ama moral bozma hayırlısı olsun ben tam santımını bılmıyorum ama sabah arabanın yanına gıdınce ıstersen ölceyım

Çevrimdışı by_tata

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2014, 21:11:15 »
gecmis olsun sana da, benim de sol sinyali calmis pustun biri bir de cizmis uzaktan tornavida sallamis herhalde cabuk cikarmak icin. Kablosunu zor tuttum icine dusmus ): Simdi sinyal alicam ama kablosu ve fisi ile birlikte zor bulunuyor. Bakiniyorum halen.

Arka silecek 34 veya 35 cmdir ikisi de olur.

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Temmuz 2014, 13:24:18 »

senin için gidip ölçüp geldim 35 cm.ancak resimdeki gibi düz olsun uçları benim gibi daha kibar duruyor ve daha hoş gözüküyor.ben 9 yada 10 tl ye aldıydım.space new type silecek eğer kutusunu bulursam onunda fotosunu ekliyeyim.

Çevrimdışı karizma67

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Temmuz 2014, 13:43:16 »
Kardeşim Allah senden razı olsun, eline koluna sağlık. Yarın ilk işim onu almak. Düz derken şu şekilde değil mi?
Kula bela gelmez, Hak yazmadıkça;
Hak bela yazmaz , Kul Azmadıkça...

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Temmuz 2014, 14:03:09 »
evet kafalıklılar hoş durmuyor çok kaba,görüntü bakımından biçimsiz.senin gönderdiğin resimdekide güzel görünüyor.ben 3 ünüde değiştirdim bu kış hem rahat ettim hemde görüntü olarak çok hoş oldu.

BUNLARDAN ALMA
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2014, 14:06:37 Gönderen: dirgin »