Gönderen Konu: Benzin Bitmesi?  (Okunma sayısı 5132 defa)

Çevrimdışı mc_exrem

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: G0LF MK IV 2bin1 1,6 SR Lpg White
Benzin Bitmesi?
« : 28 Mayıs 2014, 23:30:32 »
Selam Arkadaşlar,
çeyrek depo benzinim olmasına rağmen 10 km falan sonra benzin lambası yandı ve ibre benzini en altta gösteriyordu. bi anda nası oldu da benzinim bitti anlayamadım. Aracın altını bi yere vurmadım ki kaçak olsun? Böyle bi durumla karşılaşan varsa paylaşırsa memnur olurum. Kazasız sürüşler
Ekrem KILIÇER

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
Ynt: Benzin Bitmesi?
« Yanıtla #1 : 28 Mayıs 2014, 23:39:51 »
Selam Arkadaşlar,
çeyrek depo benzinim olmasına rağmen 10 km falan sonra benzin lambası yandı ve ibre benzini en altta gösteriyordu. bi anda nası oldu da benzinim bitti anlayamadım. Aracın altını bi yere vurmadım ki kaçak olsun? Böyle bi durumla karşılaşan varsa paylaşırsa memnur olurum. Kazasız sürüşler

şaşırmıştır algılayıcı ilk aldığım zamanlar benim arabada depoda ışık yanıyoken 1 kaç kere depoyu yarının üstüne dolu şeklinde göstermişti.

Çevrimdışı mc_exrem

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 28 Mayıs 2014, 23:58:37 »
şaşırmıştır algılayıcı ilk aldığım zamanlar benim arabada depoda ışık yanıyoken 1 kaç kere depoyu yarının üstüne dolu şeklinde göstermişti.
ama hem ışık yanıyo hem de ibre kırmızı çizgide?
Ekrem KILIÇER

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
Ynt:
« Yanıtla #3 : 29 Mayıs 2014, 09:08:40 »
Şamandırada olabilir bi problem, baktırın isterseniz ;)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 29 Mayıs 2014, 09:46:04 »
Valla bir kere Batum a gidiyordum 50 km gösteren menzil çok kısa sürede 10 km ye düştü :)

Çevrimdışı by_tata

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 29 Mayıs 2014, 10:37:15 »
Su menzil isi ne guzel ya bizde de olsa keske :)

Çevrimdışı dirgin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 29 Mayıs 2014, 11:55:05 »
Su menzil isi ne guzel ya bizde de olsa keske :)
keşke
 :'( :'( :'(
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2014, 11:55:24 Gönderen: dirgin »

Çevrimdışı by_tata

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 29 Mayıs 2014, 13:00:07 »
VW`in en cok sevdigim yanlarindan biri cok orjinal sade ayrintilara sahip. 13-14 yasindaki araclarinda anlik tuketim v.s gibi ozellikler var. Son model toyoto corolla alirsin. Kocaman ekrani vardir mp4 calmaz, navigasyonu olmaz ve anlik tuketimi gostermesi icin ekranda birseylere basip guncelle demen gerekir :) Sacmalik yani. Adamlar o zamanlar epey ugrasmis bu araclar icin o kesin bu sebeple de zaten birtakim kronik hatalar yapmislar cunku citayi cok yuksek tutmuslar.

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #8 : 29 Mayıs 2014, 15:14:47 »
Arabayı aldıktan sonra bakıma soktum. Boğaz kelebeği temizlendi adaptasyon falan yapıldı. Filtreler yağlar derken işimiz bitti liften indirdik arabayı. Arabada yarım depo benzin var Net yani :) ama ibre salak salak az göstermeye ve bitte tanken uyarısı vermeye başladı araba. Ustaya soruyorum ne ayak diye o da birşey anlamadı. Sonra ertesi gün başka ustaya gösterdim Benzin göstergesinin kalibrasyonunu yaptı VAG-COM cihazı ile ondan sonra düzeldi. İlginç işler.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 29 Mayıs 2014, 15:21:03 »
VW`in en cok sevdigim yanlarindan biri cok orjinal sade ayrintilara sahip. 13-14 yasindaki araclarinda anlik tuketim v.s gibi ozellikler var. Son model toyoto corolla alirsin. Kocaman ekrani vardir mp4 calmaz, navigasyonu olmaz ve anlik tuketimi gostermesi icin ekranda birseylere basip guncelle demen gerekir :) Sacmalik yani. Adamlar o zamanlar epey ugrasmis bu araclar icin o kesin bu sebeple de zaten birtakim kronik hatalar yapmislar cunku citayi cok yuksek tutmuslar.

Benimde en çok sevdiğim yanı birşey ekleyeceğin zaman altyapının bunu desteklemesi ve hazır olması :D

Çevrimdışı mc_exrem

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 31 Mayıs 2014, 08:46:43 »
Şimdi ayıktım aracı far içi karartma için servise bırakmıştım o da gaz belli olmasın diye aracı benzine alıp kullandı. Şimdi ona ayar vakti... Bundan sonra ne olursa olsun aracın kmsini alıp bırakacam hangi usta olursa olsun!
Ekrem KILIÇER