Gönderen Konu: Alpine&Pioneer&İnfinity&SM  (Okunma sayısı 6320 defa)

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
Ynt: Alpine&Pioneer&İnfinity&SM
« Yanıtla #14 : 23 Şubat 2014, 14:41:19 »
Bana kalirsa pandizot bozulmamissa hic bir sekilde arkaya dokunma tofas isi gibi geliyo bana tabi bu benim gorusum
gelelim asil meseleye anfin on kompenetleri ve arkaya koydugun subbasi besler onleri L&R seklinde subbasida kopru seklinde baglatirsin sorun cozulur
eyer yetmedi ondeki ses dersen ki yetmiycek ondeki tiwitter yerlerine onlari sokup 10 cm coaxial alpine olur jbl olur hoparlor takarsin onlarida ana unutenin cikisina baglarsin olur biter ondeki sesin yetmemesinin sebebide polonun kapilardaki hoparlor kapaklari sesi %10 kesiyo ve buda performans kaybina neden oluyo takamiyincada goruntu kotu bisekilde olusuyo ben farkli bi sekilde cozdum eski sistemimde bu sorunlari yasadim umarim yazdiklarim faydali olur  ;)
Sağol önerilerin için.zaten arkaya oval vs koyma niyetimiz yoktu orijinal pandizotu kestirmem ben.oval koyacak olsam amfi bas vs koymam zaten mantıksız ovaller her sesi kesiyor. sadece önlere comp.+sub+amfi şeklindeydi sistem kaliteli temiz aşırıya gitmeden orta karar bir müzik keyfi içindi.Kerem de bu konuda fikrini söylemişti.zaten önlere başka şey takamam çünkü benim sol kulak randımanlı çalışmıyor yani olsada ziyan olur arkadan ince ince kaliteli temiz biçimde olsun bize yeterdi.Gelelim asıl meseleye bu proje rafa kaldırıldı zaten.belki fikrim değişirse girişirim işe.
Red Machine!!!