Gönderen Konu: TÜM KAPILAR KAPALI OLDUGU HALDE BAGAJ KAPAGI SIMGESI ACIK GÖSTERİYOR MERKEZİ KİL  (Okunma sayısı 17652 defa)

Çevrimdışı onnurty

• Profili Görüntüle
 GECENLERDE BASIMA ILK DEFA GELDI BOLESI  ARABANIN TUM KAPILARI KAPOALI ANCAK MERKEZI KILIT KAPILARI KITLEMIYOR VE ANAHTARI KONTAGA TAKTIGIMDA BAGAJ KAPAGI ACIK MIS GBI SIMGESI GOSTERIYOR BUNUN SORUNU NEDIR BILEN VARMI "

ARABAYI DAHA YENI ALDIM 3 AY OLDU  B,YAVAS YAVAS OGRENICEMMM SAYENIZ DE

ACİLLLL YARDIM EDERMISINIZZ ....

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
Kronık bı sorun sanırım bnm eskı arabamdada vardı cozemedıler oylede satmıstım
abs siz olur bbs siz asla..

Çevrimdışı emcayi

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf 1.6 Pasific 2004
bagajdaki kilit sorunludur muhtemelen. Sanayiye uğrayıp kontrol ettirmeniz yeterli ufak bi müdahale ile hallederler. Anlayacağın bagaj kilidine 20tl sıkışmış  ;D  :tamamdir

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
bagajdaki kilit sorunludur muhtemelen. Sanayiye uğrayıp kontrol ettirmeniz yeterli ufak bi müdahale ile hallederler. Anlayacağın bagaj kilidine 20tl sıkışmış  ;D  :tamamdir
bagaj kilidiyle alakası yok elektronik bir problem tabiki benimki gibiyse kapıları açınca kapı ışığı yanmıyor bagaj açık gösteriyor. tavan lambaları bazen yanıyor bazen yanmıyor bazen normal bazen bagaj lambası yanık kalıyorsa.

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
bagaj kilidiyle alakası yok elektronik bir problem tabiki benimki gibiyse kapıları açınca kapı ışığı yanmıyor bagaj açık gösteriyor. tavan lambaları bazen yanıyor bazen yanmıyor bazen normal bazen bagaj lambası yanık kalıyorsa.
sonuc ne oldu ?
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı tugaysaban

• Profili Görüntüle
elektronikciye götrüdüm işi uzun beyinle sensörlerle alakalı filan demişti kesin birşey soyleyip yanıltmayım ama baya pahalı masraf çıkarmıştı o yüzden yaptrmadım öyle satmıştım.

Çevrimdışı ilGhiNC

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
Bagaj kapağının iç plastik kaplamasını sökün.Orada kilide giren bir kablo göreceksiniz.O kabloyu sökün(soketi çıkartın kablolara dokunmayın) .Muhtemelen sorun düzelir ama bagaj ışığı da yanmaz.İsterseniz bagaj açık ikazı veren kabloyu bulup iptal edebilirsiniz.
CRAFTER TDI 163 ps

Çevrimdışı onnurty

• Profili Görüntüle
Yardımlarınız için saolun Amma oyle oldumu da merkezi kılit kapıları kıtlemıyır ??? Anlıyacagınız bagaj problem :-(

Çevrimdışı onnurty

• Profili Görüntüle
Valla bu aracı almak la ıyı mi yaptım kotu mi anlayamıyorum ???? Full+full aldım

Çevrimdışı onnurty

• Profili Görüntüle
Tugay arkadasım peki kapıları nasıl kıtlıyordun ???

Çevrimdışı emcayi

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf 1.6 Pasific 2004

Anlattığınız şeyler aynen kilit switch arızasını tarif ediyor. Olay neredeyse kesin olarak kilit mekanizmasında. Çünkü kapılardan biri açık gösterdiğinde kumandadan kapılar kilitlenmez benim araçtada böyle. Bagaj kapağı açık göründüğü için ancak kapıdan anahtarla kilitlenir kapılar. Switch ya değiştirilir biraz pahalıydı sanırsam 80-100 falandı ya da yağlanarak falan kurtarılırsa çalışadabilir. beyinle falan alakası yok korkmayın. 2 golf eskitmiş biri olarak söylüyorum sorununuzun basit ve genelde tüm golfçülerin karşılaştığı bir sorundur. Ustaya gidip kapı switchine bir bakalım de bagajın hemen anlayacaktır.  ;)

Çevrimdışı onnurty

• Profili Görüntüle
Tesekkurler emcayi kardesim de  ;) bnm bagaj kapaginin arkasindaki switch de kirilmis gbi duruyor inan saticam en sonunda bu araci  :( irite edip duruyor bni ve bsgaj kapagini anahtarlada kitleyemiyorum ...

Çevrimdışı ilGhiNC

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
Bagaj kapağının iç plastik kaplamasını sökün.Orada kilide giren bir kablo göreceksiniz.O kabloyu sökün(soketi çıkartın kablolara dokunmayın) .Muhtemelen sorun düzelir ama bagaj ışığı da yanmaz.İsterseniz bagaj açık ikazı veren kabloyu bulup iptal edebilirsiniz.

Hocam daha önce yazdığımı deneseniz işinize yarar.Bunu dikkate alın derim.Böyle küçük şeylere kafanızı takmayın.Önemli olan yürür aksam ve motor.Kilide giden kabloyu sökerseniz açık ikazı vermez.
CRAFTER TDI 163 ps