Gönderen Konu: Polo 6n Sinyal Karartma Ve Gündüz Ledi Resimli Anlatım  (Okunma sayısı 3511 defa)

Çevrimdışı 35EZ349

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: polo 6n 99 AEE
Merhaba Arkadaşlar hafta sonu bayadır aklımda olan bir şeyi hayata gecirdim sonuçta baya güzel oldu paylaşmak istedim ,

Yapılışı :
sinyalleri vidalarından söküp arka soketini cıkararak yerinden söküyoruz , hemen plastik cam kısmın kenar yerinden duz tornavida ile hafif hafif kanırttıgınızda yavaş yava  atıyor zaten sonra camı çıkarıyoruz ve iç kısmı su zımparasıyla suyla birlikte zımparalıyoruz bunu yapmazsanız boya tutmaz ardından parlak siyah boya ile boyuyoruz sonra resimlerdeki görüldügü gibi silikonlu ledlerden ( gün işiği diye geciyor ) kenara japonla yapıştırıyoruz sicak silikon ve soğuk silikon ileride soruın yaratır diye japon kullandım ardından kablo tesisatınızı dışarı alıyoruz arzu ederseniz kabloyu arkadanda cıkarabilirsizni keyfinize kalmış sonra camı sıcak silikon ile yapıştırıyoruz keyfe baglı soguk silikonda kullanabilirsiniz ve kablomuzu arabanın park kablolarına baglıyoruz ve işde sonuç :) harika bir görüntü maliyeti sadece 20 TL :)
benim yaptıgım hatalrı söyleyeyim şimdi :)

japonun iyice kurumasını bekleyin yoksa kurumadan kapak kapatıldıgında beyaz bir buhar oluşuyor.
ledin hortumu beyaz renk oldugundan icinde cirkin oluyor en kısa zamanda minik minik kare şeklinde kağıt bantları ledlerin ışık kısmı üzerine yapıştırıp onuda boyucam bu şekilde beyaz led içinde gözükmücek

Aklınıza takılan bir şey olursa seve seve yardımcı olurum görüşmek üzere  

« Son Düzenleme: 10 Aralık 2012, 12:11:10 Gönderen: 35EZ349 »
I Love PoLo

Çevrimdışı kemanchi

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo 6n Sinyal Karartma Ve Gündüz Ledi Resimli Anlatım
« Yanıtla #1 : 10 Aralık 2012, 14:11:05 »
güzel çalışma eline sağlık
metin

Çevrimdışı 35EZ349

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: polo 6n 99 AEE
« Yanıtla #2 : 11 Aralık 2012, 09:31:50 »
güzel çalışma eline sağlık

tşkler arkadaşım..
I Love PoLo

Çevrimdışı mmtcn

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Aralık 2012, 12:23:45 »
yanlış anlama ama bence daha basit ve daha az maliyetle kapatabilirdin led döşemek yerine çift duylu sinyal alarak benm gibi bağlayabilirdin çamurluk ve öndeki sinyal parklara bağlı sinyal verdiğimde ise yine gayet belli bir şekilde yanıyor. gündüz görünümü ise farlar ve sinyallerde siyah folya kaplı olduğu içn gayet gzel duruyo parkları yakıncada tadından yenmiyo :) ama ellerine sağlık ben herzaman kendim arabaya birşey yapınca çok mutlu oluyorum