Gönderen Konu: 98 Polo havalı Merkezi kilit sistemi sorunu  (Okunma sayısı 5351 defa)

Çevrimdışı jesperfufu

• Profili Görüntüle
98 Polo havalı Merkezi kilit sistemi sorunu
« : 10 Mart 2012, 16:51:34 »
Herkese hayırlı günler 98 Model polo aracımın 2 gundür şöför kapısı merkezi kilit sistemine bastığımda kilitlemiyordu bugun yolcu kapısınıda kilitleyememeye başladı... Kilitleyemediği içinde bagajda sınyalın orda gizli olan merkezi kilit mekanizması paso kilitlemeye calışır gibi zırrrrr ses çıkarıp bi sure sonra susuyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim bi kaç aksesuarcı arkadaşım kesın bı yerden hava kaçırıyor ve ön kapılara gelmıyor filan dedıler yardımcı olabılcek arkadaslar varmı görüş bildirebilcek.??
« Son Düzenleme: 10 Mart 2012, 16:51:51 Gönderen: jesperfufu »

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
Ynt: 98 Polo havalı Merkezi kilit sistemi sorunu
« Yanıtla #1 : 10 Mart 2012, 18:15:20 »
o zirrr diye ses cikaran pompa zaman ayarlidir, devreye girdigi zaman calisma suresi icinde kapanan kapanir kapanamayan acik kalir.Kapanmama sebebide dedikleri gibi hava hortumlarinda kacak vardir.
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 10 Mart 2012, 20:12:46 »
o zirrr diye ses cikaran pompa zaman ayarlidir, devreye girdigi zaman calisma suresi icinde kapanan kapanir kapanamayan acik kalir.Kapanmama sebebide dedikleri gibi hava hortumlarinda kacak vardir.
kaçak var kontrol ettirmen lazım benimki benzin kapağının ordan çıktı

Çevrimdışı Engin34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Mart 2012, 16:57:04 »
Dostum aynı sorun bendede vardı sofor kapısı kılıtlenmıyordu sonra sag kapı kılıtlenmemeye basladı.. benım sorun motorunda degıl buyuk ıhtımallede senınkıde motorla alaksı yok.. bagaj kapısının ıcınde bır mıkanızma var ona baktır ben 20 tl onu yaptırdım sorun bıttı.. sanırım senınkıde aynı sorun.. hoscakal..
VWTR.NET
97 POLO HB 1.6 AEE (LPG)