Gönderen Konu: sonar angel far hakkında  (Okunma sayısı 7403 defa)

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
Ynt: sonar angel far hakkında
« Yanıtla #14 : 25 Ekim 2011, 13:54:16 »
bukadar korkak olmayın...   :D   zaten eline yüzüne bulaştırırsan yine vericeksin 150 tl..  işin ucunda 100 tl kar yapmak var  >:D
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı hkartal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 25 Ekim 2011, 14:01:47 »
bukadar korkak olmayın...   :D   zaten eline yüzüne bulaştırırsan yine vericeksin 150 tl..  işin ucunda 100 tl kar yapmak var  >:D
peki cancım sanruflu olması cok ugrastırırmı???

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #16 : 25 Ekim 2011, 14:01:57 »
bukadar korkak olmayın...   :D   zaten eline yüzüne bulaştırırsan yine vericeksin 150 tl..  işin ucunda 100 tl kar yapmak var  >:D

Korkaklıkla ne alakası var can. Ben arabayı aldığımda bir günüm gitti kendim yapayım diye. Yaptım da oldu da ama içime sinmedi bir kaç yeri gözüme çarptı.. Şimdi Benim gibi yapamayıp zarar etmekte var.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #17 : 25 Ekim 2011, 14:25:14 »
peki cancım sanruflu olması cok ugrastırırmı???

ben hem sanrooflu yaptım hemde normal.. sanroof fitilini takarken çok zorlanmıştık ama mis gibi oldu

Korkaklıkla ne alakası var can. Ben arabayı aldığımda bir günüm gitti kendim yapayım diye. Yaptım da oldu da ama içime sinmedi bir kaç yeri gözüme çarptı.. Şimdi Benim gibi yapamayıp zarar etmekte var.

zaten biz araçlarımızı sevdiğimiz için bu tarz işlerle uğraşıyoruz hasan.. bu işlem tabikide bilen ustanın yapması gereken bir iş.. 
ben uğraştım, zaman harcadım istediğim gibi olduğunu düşünüyorum, ustasına götürmüş olsaydım tek avantajım gözüme takılan bozuk biryeri tekrar sök adam gibi yap derdim.. kendin yapınca tekrar sökmek pek işine gelmiyor  :saskin:
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #18 : 25 Ekim 2011, 14:27:18 »
Tamam bende sevdiğim için kendim toplayayım dedim tavanı yapamadım. tavan döşeme gibi şeylerin üstesinden gelebilmek için biraz bilgi ve beceri istiyormuş onu anladım. Bana motoru sök tak de her türlü elim anahtar tutar ama kozmetik işler bana göre değil.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 25 Ekim 2011, 14:38:19 »
Tamam bende sevdiğim için kendim toplayayım dedim tavanı yapamadım. tavan döşeme gibi şeylerin üstesinden gelebilmek için biraz bilgi ve beceri istiyormuş onu anladım. Bana motoru sök tak de her türlü elim anahtar tutar ama kozmetik işler bana göre değil.

;D ben kozmatikçimi oldum şimdi   :tavkiss:   ;D  ;D  ;D
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 25 Ekim 2011, 22:09:39 »

kozmetik  :tamamdir ;D ;D :D koptum valla, iyi seçim hasan  :D ;D