Gönderen Konu: Otopark mı ödeyecek ?  (Okunma sayısı 1949 defa)

Çevrimdışı TuNCh

• Profili Görüntüle
Otopark mı ödeyecek ?
« : 10 Eylül 2011, 09:20:50 »
Arkadaşlar merhaba, dün her zaman olduğu gibi aracımı işyerimin hemen altındaki İZELMAN, yani İzmir Büyükşehir Bedeyiyesi'ne ait yol kenarındaki otoparka bıraktım.Akşam tam aracıma bineceğim sırada görevli arkadaş arabamın sol aynasına birisinin çarptığını ve durmadan yola devam ettiğini söyledi (aynamın dış plastiği kırılmış), neyseki çarpan arabanın plakasını rengini saatini falan yazmış bi kağıda bana verdi.Bu durumdan İZELMAN mı sorumlu yoksa drek trafiğe ihbarda mı bulunmalıyım, işleyiş hakkında bir bilgisi olan arkadaş varsa yardımcı olabilirmi...Şimdiden teşekkürler.
Golf IV Pacific [2003]

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Ynt: Otopark mı ödeyecek ?
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2011, 09:53:03 »
Karayolları üzerinde kaza olduğu için büyük ihtimalle polise tutanak tutturup vurmuş kaçmışlar diyeceksin. Görevliyide görgü şahidi yazacaksınız. Ama uzun bir süre alabilir işlemlerin sonuca varması.
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #2 : 10 Eylül 2011, 10:49:32 »
Allahın yolundan haraç kesip değnekçilik yaparken iyi belediyenin karşılaması lazım zararı ama nerde.

Çevrimdışı horoz155

• horoz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Eylül 2011, 15:47:31 »
olay mala zarar verme olayı otopark görevlisi bununla ilgili tutanağını yazacak.Yazdığı tutanakla ilgili olarak olayın olduğu polis merkezine gidip aracıma  bu araç çarparak olay yerinden ayrıldı diyecek tutanağı vereceksin.Sistemden aracın plakasını çıkarıp karşı araç sürücüsünü arayacaklar.Adam kaçamıyacağını anlayacak polis merkezine gelrise olay sanki yeni olmuş gibi kaza tutanağı tanzim edeceksiniz.Yok gelmesze hem aracıma çarparak olay yerinden kaçan araç sürücüsü ve otopark işletmeciliğinden davacı ve şikayetçiyim.Hasarım karşılanırsa uzlaşmak istiyorum.diyeceksin olup bitecek.
efsaneye binenlerde efsanedir...