Gönderen Konu: beyaz philips ampül mü orta seviye xenon mu  (Okunma sayısı 5736 defa)

Çevrimdışı serdar282004

• Profili Görüntüle
beyaz philips ampül mü orta seviye xenon mu
« : 04 Temmuz 2011, 20:04:18 »
arkadaşlar xenon siparişi vereğim ama kararsızım sizlerinde görüşünüalmak isterim şimdiden yorumlarınız için teşkler

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
Ynt: beyaz philips ampül mü orta seviye xenon mu
« Yanıtla #1 : 04 Temmuz 2011, 23:39:33 »
6000 k xenon her türlü halogen ampullerden daha iyidir ... 6000 k üzeri düşünme ... istanbul aksarayda sem tuning var internetten sipariş usulü alabilirsin  fiyatları makuldür ... uzun kısa H4 monza 6000 k xenon a  montaj dahil kredi kartına 6 taksitle 140 tl verdim ...  normal sadece kısalar xenon uzunlar sarı falan olanlar 100 tl  nin altında fiyatları .... ona göre düşün  derim ... ben osram cool blue kullanıyodum onceden kac sene once 40 tl para vermiştim ... ama şimdiki xenon bambaşka ....

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 05 Temmuz 2011, 08:29:30 »
tabiki xenon ama maliyet değişiyor.mesela bende xenon istiyorum ama philips ampul kullanıyorum...
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 05 Temmuz 2011, 08:58:12 »
ben de philps beyaz halojen ampul kullanıyorum dostum ama pek memnun değilim. cok kararsız kalmıştım xenon mu alsam diye ama keşke xenon alsaydım önümü zor görüyorum valla kısalar yine fena deilde uzunlar berbat halojende. xenonla hiç uzun yol ypmadım gece ama arkadaşımda var 8000k  cok memnun bnde napsam bilemedim değiştirip xenon alcam galiba :A
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı serdar282004

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Temmuz 2011, 13:22:28 »
bende sonunda xenon siparişi verdim sislerede beyaz takacağım renk farkı olmasınn
8000k bu gün yarın gelir bakalım nasıl olacak arkadaşlar memnun sipariş verdik bakalım mm

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Temmuz 2011, 18:07:02 »
Hayırlısı olsun kardeşim.Takmadan önceki haliyle taktıktan sonraki hallerini aynı açıdan fotoğraflarsan hepimiz aradaki farkı görmüş oluruz  ;)
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı serdar282004

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 08 Temmuz 2011, 00:31:32 »
tabik olur neden olmasın

Çevrimdışı aykutsari

• Sportline........
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 18 Temmuz 2011, 23:20:56 »
tabik olur neden olmasın
Senın gunduz farı da harika gorunuyor, daha bugun sordum aylardır arıorum adam gıbı boyut bulamadım,
neredeyse vazgeçip sisleri değiştirecem
bu arada 98 polo sportline nın yuvarlak sısleri var mıdır bilen duyan oldu mu?
[/b]
_ Rakı ile turk kahvesi arasındaki tek fark; turk kahvesinde gelecek konuşulur, rakı da mazi......
ALKOLLÜ ARAÇ KULLANMAYALI

Çevrimdışı ozk.26

• VW Poloooo :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 04 Ağustos 2011, 17:39:16 »
6n2 poloma 6000 k monza aldım uzun lara felaket oldu maşallah diyelim :) sislere tavsiye etmediler yalnız