Gönderen Konu: RedShark projesi başlıyor !!!!!  (Okunma sayısı 21734 defa)

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
Ynt: RedShark projesi başlıyor !!!!!
« Yanıtla #56 : 24 Mart 2011, 17:05:12 »
başında durabilecek vaktin varsa en temizi olur elbette.

ama fırın işlemi bana biraz soğuk geliyor. oksijen kaynağı, boya soymak için uygulanan sıcaklık, fırın gibi harici ısı işlemlerinde kaportada dalgalanmaya sebebiyet verilebilir. tabi aracına ve sac kalınlığına bağlı olarak değişir elbette. (gaz altı kaynak, kumlama, doğal kurutma tercih sebebi. fakat hepsi maliyeti arttırıcı faktörler.)

arkadaşların da bahsettiği üzere araçta çıkan eksiklikler gözünü korkutmasın. hepsi yapılabilecek işler. taban sacındaki çürükleri görme sen. şasi ve bağlantı noktaları sağlam olsun gerisi gelir.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 24 Mart 2011, 17:06:14 »
kaporta+boyaya girecekse 2 ayda çıkması biraz güç. hızlı bir işçilikle teorik olarak mümkün görünse dahi tüm eksiklerinin tedarik edilmesi ve en önemlisi havalar henüz soğukken boyanın bitmesi biraz güç görünüyor.

daha da önemlisi çabuk bitsin diye usta sıkıştırılacak olursa baştan savma bitirmeye gayret edebilir. varsın geç olsun ama temiz olsun bir kere olsun.
Araba toplamak biraz sabır işi sanırım. Benim gibi sabırsız adam bile araba topluyosa sizin daha rahat olmanız gerekir . Tek şansımın benim izmir de ARACIMIN AYDIN DA toplanması. Ancak hafta da bir görebiliyorum arabamı.Ama en şanslı yanım ne derseniz USTALARIM. Tam istediğim gibi ilerliyor projem. :tamamdir :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 24 Mart 2011, 17:09:26 »
İlyas Bey çayı ne gününe demleteyim? Akhisar'a bir daha ne zaman yolun düşer?  :)

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 24 Mart 2011, 17:35:15 »
İlyas Bey çayı ne gününe demleteyim? Akhisar'a bir daha ne zaman yolun düşer?  :)

Abi yarın geçiyorum. Ama sadece 1 çay içerim. fazla vaktim olmucak çünkü.  :tamamdir

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 24 Mart 2011, 17:41:20 »
yahu ben senin akhisar da oldugunu bileydim uğrardık pedeirn araba kaza yaptıgında manisada :D erşan abinin güvercinle teee oralara kadar gelmiştik gecenin bi vakti :D

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 24 Mart 2011, 17:41:50 »
başım üstüne. ne demek. yalnız cuma vakti geçersen görüşemeyebiliriz.

yahu ben senin akhisar da oldugunu bileydim uğrardık pedeirn araba kaza yaptıgında manisada :D erşan abinin güvercinle teee oralara kadar gelmiştik gecenin bi vakti :D

yakın zamanda mı oldu kaza? eski üyeyim ama uzun bir süre pasif kaldım sitede. uzaktan uzağa projeleri okuyordum bilgi topluyordum. incelikleri öğrenmeye gayret ediyordum. şimdi mk1 almaya niyetlenince daha aktifim sitede.

valla açık çekim her zaman mevcut. bir tayin durumu söz konusu Samsun'a. ne zaman olacağı belli değil. bakarsın 15 gün bakarsın 2 ay daha buradayım. AKhisar'a yolu düşen, işi olan ya da sadece içinden geçen her golf tutkunu kardeşimle/abimle tanışmayı çok isterim.
« Son Düzenleme: 24 Mart 2011, 17:45:18 Gönderen: TEYOLOGY »

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 24 Mart 2011, 17:52:14 »
başım üstüne. ne demek. yalnız cuma vakti geçersen görüşemeyebiliriz.

yakın zamanda mı oldu kaza? eski üyeyim ama uzun bir süre pasif kaldım sitede. uzaktan uzağa projeleri okuyordum bilgi topluyordum. incelikleri öğrenmeye gayret ediyordum. şimdi mk1 almaya niyetlenince daha aktifim sitede.

valla açık çekim her zaman mevcut. bir tayin durumu söz konusu Samsun'a. ne zaman olacağı belli değil. bakarsın 15 gün bakarsın 2 ay daha buradayım. AKhisar'a yolu düşen, işi olan ya da sadece içinden geçen her golf tutkunu kardeşimle/abimle tanışmayı çok isterim.
meslek ne? asker filan mı ?

ya baya oldu, jetta var pederde de, manisa girişte kırmızı ışıkta duramayıp öndekine vurmuştu.

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 24 Mart 2011, 17:56:57 »
Araştırma görevlisiyim Tütün Eksperliği yüksekokulunda. daha önce 19 Mayıs Üni'ye lisansüstü eğitimim için görevlendirme ile gitmiştim. bitince geri döndüm. Samsun'u sevdik o dönemde. şimdi kısmetse temelli gitmek istiyoruz.

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 24 Mart 2011, 17:58:45 »
Araştırma görevlisiyim Tütün Eksperliği yüksekokulunda. daha önce 19 Mayıs Üni'ye lisansüstü eğitimim için görevlendirme ile gitmiştim. bitince geri döndüm. Samsun'u sevdik o dönemde. şimdi kısmetse temelli gitmek istiyoruz.
hayırlısı olsun hakkında..

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 24 Mart 2011, 18:02:50 »
çok teşekkürler. cümlemizin hakkında.

Çevrimdışı ak8624

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 24 Mart 2011, 19:14:13 »
Hayırlı olsun cok guzel bı arac
Ama maddi olarak güçlüyseniz korkacak bişi yok.
Araç toplamak çok sabır, emek ve para istiyor.
Aracı toplamadan once iyice bi araştırma yapıp öncelikle kaporta için acil gereken parçaları temin edersiniz.
Aracın motor kısmı en kolayı sonucta parcayı sok tak isi. olmadı cıkar motoru tak baska motor.
Araca uzun sure bıneceksenız kaporta ve boyada acele etmeden ama sureyı uzatıp ustayı da bos bırakmadan yaptırmanız.
Zaten kaporta ve boya bıttımı gerısı yavaş yavaş yapılır.
Unutmadan aracınızı toplamak için hesap yaparken 2 ile çarpın. Aracınızı soktukce gorunmeyen daha neler cıkar
Allah çok sabır bol para ve güç kuvvet versin :D

1.Arac VW 1302S           1972-----3.Arac VW Golf Cl  Mk2  1984
2.Arac VW Golf Gti Mk1  1981-----4.Arac VW Jetta C Mk1  1982

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 24 Mart 2011, 19:24:55 »
saol cok tesekkur edeim sanayide cok zamanım gecti vakti zamında ama h,ç sıfırdan arac topalamadım  ;) ama cok kazalı aracı yarım gunde sağlam ve düzgün bi işcilikle cıkarttıgımı bilirm :) ama dediğiniz gibi para varsa her sey kolay

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 25 Mart 2011, 23:58:52 »
yakındada 3.köprü  :D :D :D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 27 Mart 2011, 20:03:19 »
mk1 zevk ki bu olsa gerek arkadaşlar bugun maltepe civarındaydık abimle 2 saatliğine ayrıldık mk1 abinde kaldı ve 2 saat sonra yolda kaldım sahilde gel dedi gittim ve aracın şarj dinomasından kaynaklı sorun oldugnu anladık amcamın aracındaki takım cantasını aldık abimle hemen saldırdık :) marş dinomasını söktük dagıttık topladık taktık marşa bastık ve yola devam ettik :D ama 100 metre sonra benzinimiz bitti. amcam abimi benzin istasyonuna bıraktı ordan eve gecmiş abim sahilde elinde benzin bidonu ile koşarak geldi benzini koyduk ve marşa bastık yola devam durmak yok :D:D :D:D:D MK1 AŞKI BU OLSA GEREK   :sevgi: :sevgi:
« Son Düzenleme: 27 Mart 2011, 20:08:51 Gönderen: CoX_BoY »