Gönderen Konu: Aldıgımız günden beri sanayisiz gün geçmedi...:S  (Okunma sayısı 6591 defa)

Çevrimdışı PaSHa_1

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar araç 2000 model passat 1.8.T ve ABS beyni arızalandı belli bi km gittiikden sonra abs elfreni ve stop ışıgını beraber 5 10 saniye boyunca uyarı veriyo ve bunu 2.kes yapmasından itibaren sanayinin yolunu tuttuk bize söylenilen ABS beyni arızalı dendi ve 500 tl gibi bi tamir üsreti oldugu söylendi ve 450 tl ye yaptırdık acaba bi sıkıntı olurmu :S
Hani Seninle Yolda Giderken Tüm Dikkatleri Üzerimize Çekiyoruz Bakan Birdaha Bakıyorya Pişman Deiliz Aslında Hoşumuza Gİdiyor   34 ZN 6106

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
Ynt: Aldıgımız günden beri sanayisiz gün geçmedi...:S
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2011, 17:29:33 »
tamır ıcın cok yuksek bı fıyat :-X

Çevrimdışı PaSHa_1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 01 Mart 2011, 17:50:15 »
Bizde öyle dedik ama sonuçda can taşıyoruz araçda yaptırmak zorunda kaldık bugün araç geldi ve Yine yollarda pasatımız....
Hani Seninle Yolda Giderken Tüm Dikkatleri Üzerimize Çekiyoruz Bakan Birdaha Bakıyorya Pişman Deiliz Aslında Hoşumuza Gİdiyor   34 ZN 6106

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 01 Mart 2011, 17:56:36 »
kazasız belasız surusler :sevgi:

Çevrimdışı PaSHa_1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 01 Mart 2011, 17:58:43 »
Sagol kardeş :sevgi: :)

Çevrimdışı urald

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 02 Mart 2011, 08:28:41 »
Evet ABS yi tamir ettirmek şart yenisinin fiyatı elektronik tarafı ve pompa tarafı ayrı ayrı toplandığında 3500 civarında bir rakamı buluyor. Dediğiniz arıza genelde servislerin kontrol cihazlarında görülmüyor. Sanayideki işin ehli ustalar bunu biliyorlar. Ben İzmit sanayisine aracımdaki üniteyi söküp kargoladım ertesi gün bana geri yolladılar. İzmit e gitmem halinde işlemin 20dk. da biteceğini söylemişlerdi. Kargo hariç 250 TL ye tamir edildi. Kaça yaptırırsanız yaptırın fiyatı yenisiyle karşılaştırılamaz. Ben yaptıralı 8 ay oluyor hiçbir sorun yok ayrıca bir tek VW lerde değil ABS olan her araçta butür arıza çıkıyor ünite BOSCH olduktan sonra arıza aynı tamir yöntemi aynı. Kolay gelsin.

Çevrimdışı PaSHa_1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Mart 2011, 19:36:38 »
eyw ural kardeşim aynen öyle yenisi 2000 ile 3500 arası değişir dediler ve çözümü tamir ettirmekte bulduk tamir garantisi 2 yıl dediler inşallah birdaha aynı sorunu yapmaz

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #7 : 05 Mart 2011, 17:14:22 »
ABS vs. elektronik fren kontrollü araçlar özellikle deniz kenarında kullanılıyorsa 2-3 senede bir fren hidroliklerinin orjinali ile değişmesi ve pasın gderilmei gerekiyor aksi taktirde arıza yapabiliyor
« Son Düzenleme: 05 Mart 2011, 17:14:34 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı PaSHa_1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 07 Mart 2011, 21:48:50 »
arkadaşlar bu abs beyni ve direksiyon hidroligini orayı kapatan bi muhafaza var onu nerden temin edebilirz bilgisi olan varmı ??

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 07 Mart 2011, 22:10:35 »
Araç üreticileri zaten bilmem kaç km de bir hidroliğinizi yenisi ile değiştirmemizi önermektedir.
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı PaSHa_1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 09 Mart 2011, 21:27:12 »
hidroligini dememiştim ben o tarafı koruyan bi kapak var muhafaza onu sormuştum