Gönderen Konu: 98 1.4 sportline  (Okunma sayısı 2887 defa)

Çevrimdışı imparator57

• sinoplu vw 1.4 sportline
    • Profili Görüntüle
98 1.4 sportline
« : 13 Ağustos 2010, 12:22:56 »
selam polo sevdalıları aranızda olmaz bu bilgilerden istifade etmek çok güzel öncelikle belirteyim istedim aranızda evt yeni sayılırım aracı alma açısından fakat epeydir takip ediyordum neyse mesele şuu aracımdan memnun sayılırım ufak tefek sıkıntılar haricinde önce görsel sıkıntılar sağ sis lambanın camı çatlak göze hoş gelmiyor akü üzerindeki sigorta tablosunun kapağı yok ,önden bakıldığında 2. nolu buji kablosu farklı kapak oturmuyor bu yazdığım parçaları burada yanii sinopta temin etme şansım yok yardımcı olabilecek arkadaşlar arıyorum şimdiden teşekkür eder saygılar sunarım  tufan UYSAL           SİNOP

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
Ynt: 98 1.4 sportline
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2010, 14:00:24 »
Benim arabada da sis lambası çatlak ve 1-2 parçası düşmüştü. Sis farlarını çıkardıktan sonra bol su ile tamamen temizledim. Kırık olan kısma elektronik aletler satılırken paketlendiği plastik şeffaf malzemeyle kapladım ve japonladım (düz olması gerekli). Şu an görsel olarak çok iyi ama bu sıcaklarda açmaya kalkarsam plastik malzeme yumuşama yapıyor. Sis farını nadir olarak kullandığım için bu yönden sıkıntım yok ama siz sık sık kullanacaksanız internetten yeni almanızı öneririm. Veya sis farına uygun bir cam kestirme şansınız var ise o şekilde de olabilir :) Özel mesaj ile siis farı linki atıyorum örnek olması açısından.

Çevrimdışı imparator57

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 14 Ağustos 2010, 15:18:07 »
verdiğiniz bilgiye teşekkür ederim evet güzel fakat bayağı pahalı

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Ağustos 2010, 22:18:44 »
Ben pahalı geldiği için şimdilik plastik şeffaf malzemeyle kapladım. Sonra yapabilirsem cam kestirip yapmayı düşünüyorum. Eğer güzel olursa paylaşırım :)

Çevrimdışı imparator57

• Profili Görüntüle
1.4 sportline
« Yanıtla #4 : 17 Ağustos 2010, 12:10:41 »
arkadaşlar arabamım yedek anahtarı yok  nerde ve kaça maloluyor acaba bilgisi olan varmı