Gönderen Konu: su pompası  (Okunma sayısı 2304 defa)

Çevrimdışı 1sea

• tüm dostlara slm
    • Profili Görüntüle
su pompası
« : 09 Temmuz 2009, 01:12:50 »
 :'(75 000 km de 6 yılı doldurduğu için arabaya bakım yaptırdım ustam su pompasını değiştirmemiş bende arabanın yanında yoktum sormakda aklıma gelmedi borcum ne dedim 450 tl dedi verdim. Dun gerede rampa cıkarken su lambası yandı hemen kenara cektim bak tım su yok kapağı hafif gevşettim faşşşşşşşşş başladı kaynamaya baktim hararet 130  caliştrdim tekrar ama baktım yukselıyor tekrar istop ettirdim son ustamı aradım termostat kıtlemiştir dedi neyse gerededen usata cağirdim gerci o gelene kadar ben termostatdı sökmustum geldi baktı dedi pompa arızalı contanda yanık falan filan neyse cekici geldi ankaraya aydoğanlara cektiler şimdi yarın ararız sizi dediler bakalım ne cıkacak.
  Sıradan ustalara arabayı yaptırırsan olacagı bu 90 liralik su pompası bana 600 tl bulacak ben bakımları servisde yaptırsaydım
servis pompayı trgerle degiştirirdi gerisini düşünün birde ön teker bilyası deiştirdimdi aynı ustaya sonradan aynı bilyayı foryayı ve akıs kafasını bozmuş yeniden aldım valla bana 500 bulmuştu .ARKADAŞLAR CAN VE MALGUVENLİĞİNİZ ACISINDAN SERVİSDEN ŞAŞMAYIN DERİM 100 LİRA FAZLA OLSUN dun akşamki düşdüğüm durum 100 liraya değil 10 000 tl bile cekilmezdi.

KAZASIZ BELASIZ YOLCULUKLAR DİLERİM.
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2009, 01:18:28 Gönderen: 1sea »
ASLAN BESLEYEN YEMİNİ HASAP ETMEZ

Çevrimdışı kamasutara

• Profili Görüntüle
Ynt: su pompası
« Yanıtla #1 : 09 Temmuz 2009, 19:28:29 »
Doğru söylüyosun.Zaten bu eline 20 lik anahtarı alanların ustayım diye çıkması yokmu..Dünkü çırak biliyomuş gibi arabaya atlayıveriyo.Gözümüzden sakındığımız arabamızı kurcalamaya başlıyo.Büyük geçmiş olsun dostum..