Gönderen Konu: Safran arkadaşımıza 90-91 Mk2 Golf aranıyor  (Okunma sayısı 3231 defa)

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
Safran arkadaşımıza 90-91 Mk2 Golf aranıyor
« : 02 Mayıs 2009, 01:46:36 »
Tüm vwtr.net üyeLerine seLamLarımı sunarım..Ben Ankaradan - burhan demirbaş

Artık bende aranızdayım. Mümkün oLduğunca forumda aktif kuLLanıcı oLmaya çaLışacağım.
Ben goLf sahibi birisi değiLim fakat goLfLeri sevdiğim için üye oLdum. ALLAH beLki Golf mk 2 ye binmeyi nasip eder.
ben  şimdi 4 gözle 1990 -1993 kadar dizel golf arıyorum 8 000 TL nakit bütcem var  en azından şimdilik 1 aydır kafama ve bütceme göre bir golf 2 bulamadım ben orjinal modifiye veya ucuk bir golf aramıyorum ama genede bulamadım bulduklarımda asırı fiyet istiyorlar ben sade orjinal temiz golf bilen bulan gören satan arkadaşlarımdan bana yardım ve ria edriyorum aranızda bulunmaktan da ayrıca bir haz alıyorum dilerim türkiyenin en seviyeli ve faydali sitesi olan vw tr.net faidelnen kardeşlerinizden olurum herkze derin saygılarımı sunarım

bilgisi olan ve yardın edecek kardeşlerimden
[email protected] 05363356775 telden ulasırsa sevinirim...........

Çevrimdışı wwww

• Profili Görüntüle
Ynt: Safran arkadaşımıza 90-91 Mk2 Golf aranıyor
« Yanıtla #1 : 04 Mayıs 2009, 00:33:34 »
bende 91 model benzinli var lpg  klima mevcut kendini zorlarsan 9.500 istiyorum araca balon tampon  yeni    K&M marka çellik jant taktım pasta cila felan alet yanoyor  fotoları  istersen gönderirim

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
Ynt: Safran arkadaşımıza 90-91 Mk2 Golf aranıyor
« Yanıtla #2 : 04 Mayıs 2009, 00:52:07 »
Kadir'de arabasını satmayı düşünüyordu bir ara,ona da bir sor istersen. aşağıdaki linkten Kadir'in arabasını görebilirsin şu an farklı olarak logosuz tek farlı panjuru var. O da gayet düzgün bir mk2

http://www.vwtr.net/forum/otomobilim/buda-benim-mk2im-t1944.0.html

Çevrimdışı Mete35MkII

• arabam yok hocam sormayın :)
    • Profili Görüntüle
,...,,,

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..