Gönderen Konu: kapi doseme nasil sokulur  (Okunma sayısı 4328 defa)

Çevrimdışı mustafafr

• Profili Görüntüle
kapi doseme nasil sokulur
« : 03 Kasım 2012, 18:57:54 »
Arkadaslar merhaba 2003 golf match sahibiyim ve on sag kapi camim birden dustu sukr kirik degil garaja gidip sorunu sordum ve kirilan parcanin ismini soledi aldim fakat kapi dosemesini sokemiyorum dosemeyi soktukten sonra kapi kilit cubugundan cikartamadim bilgilendirirseniz sevinirim

Çevrimdışı ibozum

• Profili Görüntüle
Ynt: kapi doseme nasil sokulur
« Yanıtla #1 : 03 Kasım 2012, 19:07:00 »
Kapı kilidinin olduğu halatı sağa doğru çekerek uçtaki siyah plastiği dışarı doğru itin çıkar.. Biraz sert olmak gerekiyor bu yüzden kırarım diye korkmayın..

Çevrimdışı mustafafr

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 03 Kasım 2012, 19:19:48 »
yok halati cikarttim cubugun en dibi sac dosemeyi tutuyor orayi solemedim

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Kasım 2012, 19:27:13 »
Kapı döşemesinin altında 3 tane vida var, kapı kollarındaki üst kısımda olan plastiği sökün iki vida da onun içinde daha sonra alttan üste doğru tırnaklardan kurtarın sonra döşemeyi yukarı kaldırarak cam kısmından kurtarın. Kapı halatını sökün döşeme kurtulmuş oluyor.

Çevrimdışı mustafafr

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Kasım 2012, 19:37:02 »
bunlarin hepsini yaptim ilk dosemeyi soktum problem yok sac dosemede yanlis hatirlamiyorsam 10 vida var onlarida soktum bosa cikti heryerden buraya kadar problem yok fakat sac dosemeyi kapi kilit cubugunun dibi tutuyor oda iceriden motora bagli oldugu icin sokup alamiyorum bi cikartma yontemimi var acaba sac dosemeyide cikartmadan o motoru sokemiyorum iki ucu pis degnek :)

Çevrimdışı golfvan38

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Kasım 2012, 22:55:35 »
cam kriko arızası , fiber kırılması vb. sorunları yapamayız. içinde plastik makara vbç. parçalar var halatın düzgün kurulması lazım. Hiç uğraşma ustasına götür.