Gönderen Konu: Temiz Golf 4 1.9 TDi Yardımm  (Okunma sayısı 8214 defa)

Çevrimdışı by_tata

• Profili Görüntüle
Ynt: Temiz Golf 4 1.9 TDi Yardımm
« Yanıtla #14 : 25 Kasım 2014, 14:01:03 »
Yakit ve performansla ilgili zaman gectikce daha detayli tecrubelerini paylasirsan memnun oluruz ;)

Çevrimdışı nismoo

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 01' Golf IV TDi
« Yanıtla #15 : 25 Kasım 2014, 19:05:35 »
evet arkadaslar sonunda yeniden yine 2. mk4m dizelle yola devam bugun istanbuldan buldum kaporasını yatırdım p.tesi alıyorum insallah.
arac yine 2001 model.

vallahi hayırlı olsun internette gördüm bunu arıycaktım benden önce davranmışsın güle güle kullan inş yakıtı kullanuşı vs bilgilendirirsen sevinirim kazasız belasız kullanman dileğiyle :)
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2014, 19:06:39 Gönderen: nismoo »

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 1.9TDİ + yazlım mk4
« Yanıtla #16 : 26 Kasım 2014, 09:44:52 »
Yakit ve performansla ilgili zaman gectikce daha detayli tecrubelerini paylasirsan memnun oluruz ;)
tabiki
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2014, 09:49:31 Gönderen: okaykay_1 »
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 26 Kasım 2014, 09:50:02 »
vallahi hayırlı olsun internette gördüm bunu arıycaktım benden önce davranmışsın güle güle kullan inş yakıtı kullanuşı vs bilgilendirirsen sevinirim kazasız belasız kullanman dileğiyle :)
:) :) aynen bi baktım günlük normalde fotografcı oldugum için pc basında yana yana hergün hersaat arabalara bakıyorum favori aramalarımda. bi tık yaptım baktım yeni eklenmiş güzelde araba hemen aradım dedim saşeyi verin sorgulayım tamam dedim alıyorum kaldırın ilanı kaporasını yatırdım sabırla bekledim. p.tesiyi sonra gittigimizde adamlarda dedi kaldırdıktan sonra 6-7 kişi daha aradı biz arabayı size bedavamı verdik ne verdi dahada pazarlık yapmayın dedi adamlar cok zengin takastan geldi falan dediler ısrarla. araba tamamen orjinal araba ön panjur karter falan hep orjinal etiketleri üzerinde tavan dösemesini yeni yapmıslar tertemiz ön kaput keceside var far yükseklik ayarlarıda calısıyor :) kolcagın kapagı kırık sadece.

Çevrimdışı zulfikar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 26 Kasım 2014, 11:55:43 »
hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah. iyi denk getirmişsiniz. bende bulsam temizini düşünüyorum dizel. ama zor. fiyatı kaça geldi.

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 26 Kasım 2014, 12:46:58 »
:) :) aynen bi baktım günlük normalde fotografcı oldugum için pc basında yana yana hergün hersaat arabalara bakıyorum favori aramalarımda. bi tık yaptım baktım yeni eklenmiş güzelde araba hemen aradım dedim saşeyi verin sorgulayım tamam dedim alıyorum kaldırın ilanı kaporasını yatırdım sabırla bekledim. p.tesiyi sonra gittigimizde adamlarda dedi kaldırdıktan sonra 6-7 kişi daha aradı biz arabayı size bedavamı verdik ne verdi dahada pazarlık yapmayın dedi adamlar cok zengin takastan geldi falan dediler ısrarla. araba tamamen orjinal araba ön panjur karter falan hep orjinal etiketleri üzerinde tavan dösemesini yeni yapmıslar tertemiz ön kaput keceside var far yükseklik ayarlarıda calısıyor :) kolcagın kapagı kırık sadece.
hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah. iyi denk getirmişsiniz. bende bulsam temizini düşünüyorum dizel. ama zor. fiyatı kaça geldi.
sagolsn candost 21e geldi

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 26 Kasım 2014, 12:54:04 »
izmirde yasayan birisi varsa Şu araca ısrarla bakmasını öneririm ben 21500 verdim vermediler zamanında 22den asagı vermiyorlar.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-hatasiz-guzellikte-golf-4-dizel-sunrooflu-188102969/detay

Çevrimdışı nismoo

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 01' Golf IV TDi
« Yanıtla #21 : 27 Kasım 2014, 01:12:11 »
izmirde yasayan birisi varsa Şu araca ısrarla bakmasını öneririm ben 21500 verdim vermediler zamanında 22den asagı vermiyorlar.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-hatasiz-guzellikte-golf-4-dizel-sunrooflu-188102969/detay

Bu arabayı biliyorum. 99 model bana gelmez işte yol bilgisayarı felan yok bu modellerde bide 99 çok eski gerçekten. Ben daha gönlüme göre bulamadım banada kısmet eder inşallah Allah bakalım geç olsun güç olmasın diye kendimi avutuyorum. Ama cidden birşey öğrendimki bu aracın temizini bulan evladiyelik biniyo. Orta hallilerinide satıyolar. Tutulmuyor felan diyorlar ama kesinlikle cıncıklarını bi haftada satabiliyosun yeterki araba veremli olmasın.

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 27 Kasım 2014, 12:39:19 »
Bu arabayı biliyorum. 99 model bana gelmez işte yol bilgisayarı felan yok bu modellerde bide 99 çok eski gerçekten. Ben daha gönlüme göre bulamadım banada kısmet eder inşallah Allah bakalım geç olsun güç olmasın diye kendimi avutuyorum. Ama cidden birşey öğrendimki bu aracın temizini bulan evladiyelik biniyo. Orta hallilerinide satıyolar. Tutulmuyor felan diyorlar ama kesinlikle cıncıklarını bi haftada satabiliyosun yeterki araba veremli olmasın.
valla benim için farketmiyor dijital klıma bide yol bilgisarı olsn olmasın sanrufu var diğer eksikleri tamamlar benm kanımca valla 21500 verseydi zamanında şimdiye almıstım ki ben zaten kısmet işte yine izmirden 99 modeli 19a kacırmıstım kadın baskasına satmıstı kapora yatırdıgım halde. tamamen nasip kısmet bu işler allah herkesin gönlüne göre versin

Çevrimdışı ilGhiNC

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
« Yanıtla #23 : 28 Kasım 2014, 18:26:34 »
22 bin TL yukarıdaki araç için çok fazla bence. 99 model sonuçta ve pek de iyi bakılmamış. :( Aracın tavanına bakarsanız anlaşılıyor. Tweeter ların üzerindeki kafesin boyası kalkmış. Bilgisayar bağlantı soketinin üzerindeki kapak kayıp.Ön kolçak kapağı kırık. 90 beygirlik olması da ayrı bir durum. (Arkadaki TDI yazısının çift kırmızı oluşuna aldanmasın kimse.) Çok sağlam bir iç bakıma ihtiyacı var. :(
CRAFTER TDI 163 ps

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 28 Kasım 2014, 18:32:43 »
22 bin TL yukarıdaki araç için çok fazla bence. 99 model sonuçta ve pek de iyi bakılmamış. :( Aracın tavanına bakarsanız anlaşılıyor. Tweeter ların üzerindeki kafesin boyası kalkmış. Bilgisayar bağlantı soketinin üzerindeki kapak kayıp.Ön kolçak kapağı kırık. 90 beygirlik olması da ayrı bir durum. (Arkadaki TDI yazısının çift kırmızı oluşuna aldanmasın kimse.) Çok sağlam bir iç bakıma ihtiyacı var. :(
kendin de diyorsun işte 99 model pek iyi bakılmamıs diye :) sonuc olarak olcak ufak tefek seyler o arkadaki twetterlerin paslanmıs gibi durması kronik sanki bu golflerde benm eski golftede vardı.