Gönderen Konu: konsoldan gelen tıkırtılar  (Okunma sayısı 6214 defa)

Çevrimdışı MUSTAFA545454

• Profili Görüntüle
Ynt: konsoldan gelen tıkırtılar
« Yanıtla #14 : 01 Temmuz 2012, 18:07:29 »
arkadaşlar benimde aynı problem vardı. Bugün teybin üst kısmındaki boş kutuyu çıkardım. sonra teybi biraz üste kaldırıp teybin altına çift taraflı yapışkan bant koydum, köşelerine birer sıra, sonra teybi yerliştirip teybin üstünene aynı şekilde bant yapıştırdım. sonra boş kutunun üstünede bant yapıştırıp taktım yerine sonra viteş kutusu ile klima düğemelirinin altına yani birleştiği yerde bi boşluk var oraya siyah karton sıkıştırdım. ve hemen bozuk yolda deneme yaptım ne ses ne bişey kaldı. süper oldu. ilk önce boş kutudan çıkarmaya başlayacaksınız. tırnaklı köşelerden tornavida ile bizaz uğraşınca çıkıyor.

Çevrimdışı jackhal

• gri olmasın da...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 01 Temmuz 2012, 18:45:31 »
benim araba ıslık çalıyor şimdi de  ;D Camdan mı geliyor, havalandırmadan mı bilmiyorum ama deli ediyor beni...

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 03 Temmuz 2012, 22:19:21 »
bu konuyu önceden halletmıstım yada oyle sanıyorum sımdı ıse kafayı yıcem servıse bırakıcam kopmle ızalasyon yapsınlar  >:(

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #17 : 03 Temmuz 2012, 22:40:54 »
6n2 imde de tıkırtı vs. vardı. Golfüm de de VW tıkırtı cızırtıya pek önem vermiyor. Golf genel olarak kaliteli malzemeden yapılmış oralarda sıkıntı yok. Ama nerede kalitesi düşük ince et kalınlıklı plastik varsa bozuk yolda ses yapıyor. İki aracımıda kendim izole ettim.

6N2 göstergenin üstündekikıvrımlı gövdeden ayrık parça bendeken tıkır tıkırdı benden çıktığında içi kople çift taraflı bantlı idi ve bayağı azalmıştı. Kaset çaların altındaki CD çalar yuvasıda aynı şeklide Golf 4lerinde belası

Golf5 te ise CD çaların üzerindeki ön cam havalandırması. Oda aynı akıbeti paylaştı.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di