Gönderen Konu: direksiyon simidi  (Okunma sayısı 4775 defa)

Çevrimdışı golf435

• Profili Görüntüle
direksiyon simidi
« : 01 Haziran 2012, 20:11:15 »
arkadaşlar orjinal direksiyon simidi fiyatları nasıldır ?deri kaplama veya boya düşünmüyorum, internette araştırdım herhangi bir linke ulaşamadım,satılan bir site veya fiyatını biliyormusunuz
şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı akdenizli

• Profili Görüntüle
Ynt: direksiyon simidi
« Yanıtla #1 : 01 Haziran 2012, 21:23:46 »
dostum bende aynı düşüncedeydim. deriye falan karşıydım. orjinal servisten sipariş verirsesn eğer uçuk rakamlar çıkıyor. 400-500 gibi airbag siz tabiki.
çıkmacılara sormanı tavsiye ederim benim golfIV de de dört kol direksiyon var. çıkmacıdan bi tane sıfırından farksız orjinal çıkma bi direksiyon buldum. sadece simidi 150 TL. çıokmacı bana dediki.
"bunların altında kimisinin 3, kimininde 4 civata sı vardır o sökülünce belli olur. ilk önce bi sökün" falan dedi. ben para vermeden simidi aldım elektriçiye gittim.

benim direksiyonu söktüler oo iyi 4 civatalı çıktı dediler çok sevinmiştim. kontrol etmeden. simidi değiştirdik. simidin ortasına airbag i takacakken. baktıkki airbag tırnakları farklı. :( öyle olunca da üzüle üzüle eski direksiyonu taktık. sıfır direksiyonuda geri verdim.

anlayacağın dikkatli ol ezbere uzaktan simit mimit getirteyim deme. deneyerek al. uzaktan sadece servis getirtiyor oda şasi no ile falan getirtiyor.

çıkmacı tanıdıktı. o yüzden 150 TL fiyat verdi hatta elektrikçi şaşırdı. bu fiyata çok iyi bulmuşsun diye..  normalde iyi halli orjinal çıkmayı 250 TL ye falan satıyorlar.
ben hala dikme olayına karşıyım. sanayiye telefonumu bıraktım sağa sola güzel uygun bişey gelirse haberim olsun diye. bekliyorum hayırlısı...
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2012, 21:25:00 Gönderen: akdenizli »
Bana aklı başında bir insan gösterin, onu sizin için tedavi edeyim.  (Carl Gustav Jung)

Çevrimdışı golf435

• Profili Görüntüle
Ynt: direksiyon simidi
« Yanıtla #2 : 01 Haziran 2012, 23:10:09 »
dostum bende aynı düşüncedeydim. deriye falan karşıydım. orjinal servisten sipariş verirsesn eğer uçuk rakamlar çıkıyor. 400-500 gibi airbag siz tabiki.
çıkmacılara sormanı tavsiye ederim benim golfIV de de dört kol direksiyon var. çıkmacıdan bi tane sıfırından farksız orjinal çıkma bi direksiyon buldum. sadece simidi 150 TL. çıokmacı bana dediki.
"bunların altında kimisinin 3, kimininde 4 civata sı vardır o sökülünce belli olur. ilk önce bi sökün" falan dedi. ben para vermeden simidi aldım elektriçiye gittim.

benim direksiyonu söktüler oo iyi 4 civatalı çıktı dediler çok sevinmiştim. kontrol etmeden. simidi değiştirdik. simidin ortasına airbag i takacakken. baktıkki airbag tırnakları farklı. :( öyle olunca da üzüle üzüle eski direksiyonu taktık. sıfır direksiyonuda geri verdim.

anlayacağın dikkatli ol ezbere uzaktan simit mimit getirteyim deme. deneyerek al. uzaktan sadece servis getirtiyor oda şasi no ile falan getirtiyor.

çıkmacı tanıdıktı. o yüzden 150 TL fiyat verdi hatta elektrikçi şaşırdı. bu fiyata çok iyi bulmuşsun diye..  normalde iyi halli orjinal çıkmayı 250 TL ye falan satıyorlar.
ben hala dikme olayına karşıyım. sanayiye telefonumu bıraktım sağa sola güzel uygun bişey gelirse haberim olsun diye. bekliyorum hayırlısı...

çok teşekkürler,valla siz uyarmasanız ben internette bulsaydım siparişi vercektim hemen,demek orjinal aynısı olsa bile civata ve airbag uyumuda sözkonusu,yetkili serviste baya pahalıdır ama sorun çıkmıyor işte,oralardan bir fiyat alayım çok yüksek fiyat çıkarırlarsa artık sizin gibi direksiyonun civata ve airbag özelliklerini öğrenip,haber bırakmak çıkmacılara,tekrar teşekkürler.