Gönderen Konu: Uyarı Sesleri Çıkmıyor.  (Okunma sayısı 10296 defa)

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: Uyarı Sesleri Çıkmıyor.
« Yanıtla #14 : 27 Mart 2012, 18:09:31 »
uyarıların çıkmaması da aynı zamana denk gelmiş olabilir mi. yani o günlerde sol kapı kilidinizde sorun oluştu ise uyarıların çıkmaması da ondan dörtlülerin yanmaması da. geçen ay akü boşalmasının nedeni neydi. yine aynı far açık kalmamasından dolayı ise işte kapı kilidiniz bozulduğu için uyarı da verdirmiyor dörtlüleri de yaktırmıyor dışardan anahtar ile de açılmıyor...
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)

Çevrimdışı escala

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 27 Mart 2012, 18:31:45 »
evet sol kapı swich bozuk kapı açılınca ışıklar yanmıyor ama kilitte mi acaba bozuk
akü boş iken sol açmıyor sağ açıyor
arkadaş geliyormuş ara kablo ile çalıştırayım acaba kendi kendine biraz şarj edecek mi :S bu saatte sanayi kapalı yarına yetse şarjı yeter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 28 Mart 2012, 11:33:58 »
yetmiş olması lazım 1 ay önce benimde boşalmıştı ben vurdurarak çalıştırdım eve gittim 3 km ve şarj olmuştu. o günden beri bi daha ikiletmedi. sol açmıyor derken kumanda ile mi diyorsunuz anahtarla mı benimde kumanda ile bagaj kapağı açılmamıştı akü boşaldığında. kilidi tam kaldıramıyordu sanırım akü boş olduğu için. kolu tutup asılınca açılıyordu ama. kumanda ile açmamasını anlayabilirim ama anahtarla açmaması akü ile alakalı olmaması lazım diye düşünüyorum özellikle şoför kapısında. sadece o anahtarı takıp çevirdiğiniz yuva bozulabiliyor. basit bir şekilde hallediyorlar. ışıkların yanmaması ise switch ten. onu da hallediyorlar iyi bi elektrikçi bulursan. forumda bir iki arkadaş yaptırdı. kayseri de bi arkadaş iki kapı switch ini 100 tl ye yaptırdı. ama sizin komple kilit gitmiş de olabilir. öyle ise 250 tl

Çevrimdışı ugur_seyhan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 29 Mart 2012, 08:47:36 »
söylemiş zaten şoför kapısı açıldığında bütün ışıklar yanıyor diye. ya özellik yok yada buzzer hoparlörün bozuk.
Demiş gördüm bende:) bendede aynı sıkıntılar vardı kumandadan açınca ışıklar yanıyor doğru fakat ışıklar sönük iken açınca yanımıyorsu swich arızasından sebep  arkadaş yanılıyor olabilirmi diye sordum net sonuca ulaşabilmek için ok..

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 29 Mart 2012, 14:17:45 »
dediğin gibi olduğunda evet sıkıntı kesinlikle switch