Gönderen Konu: Arkadaşlar Marşpiyel önerilerinizi bekliyorum ...  (Okunma sayısı 4529 defa)

Çevrimdışı PROshield

• Profili Görüntüle
Arkadaşlar Marşpiyel önerilerinizi bekliyorum ...
« : 27 Şubat 2012, 18:27:27 »
Herkese selamlar öncelıkle. Aracımda marşpiyel vardı fakat gözume cok kaba geldıgınden dolayı sokturdum şimdi yaylarıda taktıgım için orta kısım 2 lastık arası bı degişik gozuktu gozume ve marspıyel takmak ıstıyorum fakat bu nun daha zarif ve ince olmasını istedim yardım edebılecek arkadaslara sımdıden teşekkur ederım.

Marşpiyel sökülmüş Eibach yaylar takılmış hali

Marşpiyel takılı hali (Yaylar tkılı degil )

« Son Düzenleme: 27 Şubat 2012, 18:29:15 Gönderen: PROshield »

Çevrimdışı emrah_akkas

• Profili Görüntüle
Ynt: Arkadaşlar Marşpiyel önerilerinizi bekliyorum ...
« Yanıtla #1 : 27 Şubat 2012, 19:58:04 »
yaylar kaç cm konfor kayb çok fazla yaşıyormusun....

Çevrimdışı kerim_dikmen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 28 Şubat 2012, 15:39:54 »
resimdeki marşpiyel harbiden odun gibi durmuş söktürmen isabetli bir karar daha güzelleri var
kerim_dikmen

Çevrimdışı Apaydin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 28 Şubat 2012, 21:17:25 »
Bende marşpiyel taktırmayı düşünüyorum ama istediğim gibi bir marşpiyel bulamadım, Gani arkadaşımızdan temin edebiliriz r32 marşpiyel çok güzel olur, bilmiyorum marşpiyel için ne kadar fıyatı göze alıyorsunuz. En son bu resimdekine bakındım alacaktım ama bulamadım. Fikri ve önerisi olan varsa paylaşırsa çok güzel olur.

Uploaded with ImageShack.us
http://img703.imageshack.us/img703/5855/27062010094r.th.jpg
VW GOLF KADAR ZEVK VERSEYDİN, VİTES YERİNE ELİNİ TUTARDIM

Çevrimdışı PROshield

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Mart 2012, 14:36:30 »
yaylar kaç cm konfor kayb çok fazla yaşıyormusun....
Kardeşim yaylar Eibach Prokit 4cm olması lazım konfor kaybım da düşme var illa ki ama oranını sorarsan eger %20 yanlız kesısnlıkle cok faydası var virajlarda fren mesafemde gercekten gözle görülür hissedilir farkı var keske hıc beklemeden daha donce yapsaydım bıle dıe dusundum eger ki düşünceniz varsa yay takmak gibi Eibach kesinlikle öneririm..

Çevrimdışı PROshield

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 02 Mart 2012, 14:37:39 »
Bende marşpiyel taktırmayı düşünüyorum ama istediğim gibi bir marşpiyel bulamadım, Gani arkadaşımızdan temin edebiliriz r32 marşpiyel çok güzel olur, bilmiyorum marşpiyel için ne kadar fıyatı göze alıyorsunuz. En son bu resimdekine bakındım alacaktım ama bulamadım. Fikri ve önerisi olan varsa paylaşırsa çok güzel olur.

Uploaded with ImageShack.us

Bu sarmadı beni kardeş yada daha az gözükmesinden karsıdan bakılmamasından da olabılır ama ne biliyim hoşuma gitmedi

Çevrimdışı PROshield

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 02 Mart 2012, 14:38:47 »
resimdeki marşpiyel harbiden odun gibi durmuş söktürmen isabetli bir karar daha güzelleri var

Evet haklısın o yuzden soktum zaten Tavsiyelerin nedir kardeşim?