Gönderen Konu: önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.....  (Okunma sayısı 8715 defa)

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
Ynt: önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.....
« Yanıtla #14 : 26 Ekim 2011, 23:15:17 »
teşekkür ederim senden haber bekliorum... sabah arabamın resımlerını paylaşacagım sizlerle....
ok bekliyoruz tomobilim bölümüne  :tamamdir
H.G WORKS

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 27 Ekim 2011, 20:07:21 »
bugun koyamadım sanayıdeydım akşama kadar:D :D tiriger seti kaç tl:D

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 29 Ekim 2011, 18:45:40 »
dostum senden haber bekliorum :D unutma benı:D:D

Çevrimdışı eemmree

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 29 Ekim 2011, 22:35:15 »
frene bastığında kesilen ses eğer sürtme sesi gibi bişeyse çamurluğun vidaları gevşemiş ve lastiğie sürtüyor olabilir. benim arabada böyleydi yani.
dedilerki gam giderir, çok bade içtim sensiz.

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 30 Ekim 2011, 01:19:40 »
sürtme sesi değil :D :D balata ve fren disklerinin oldugu yere su doktudumde ses gidiyor:D

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 30 Ekim 2011, 12:44:10 »
dostum senden haber bekliorum :D unutma benı:D:D

pm attım kardeşim
H.G WORKS

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 31 Ekim 2011, 01:08:40 »
hamit abi resimleri ekledim abi arabanın bakabilirsin :D :D

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 31 Ekim 2011, 01:12:48 »
bi rot balansa girin sebebi cikar sola cekmesinin vitesin lacka olmasinin sebebi  vites kolunun altinda yuvarlak bi topuz var plastik o parcalaniyo ondan yapmis olabilir

dostum bak resimlerini cektım.... birşeyler kırılmıs burda belli :D :D bunun sağlam hali nasıl :D :D

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 31 Ekim 2011, 20:15:59 »
dostum bak resimlerini cektım.... birşeyler kırılmıs burda belli :D :D bunun sağlam hali nasıl :D :D

ustunde duz bi parca vardi heralde  :D bastirip geriye takinca vites kolunun ustundeki beyaz plastik oraya gecyodu

Çevrimdışı bunalan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 31 Ekim 2011, 21:38:50 »
Böyle bir sorun bende de vardı ilk aldığımda. 95 model. Vitesi 1'e, 2'ye atarken sanki ucakla bir noktayı bombalayacak derecedeki hassasiyette belirleyip atıyordum. 1'e atarken çok defa geriye atıyordum. İleri bakıp geri gitmek, geri bakıp ileriye gitmek etraftakilerin şaşkın bakışları arasında yerin dibine giriyordum. :)
Sorun sol taraftaki beyaz kısmı tutan vida yerinden kaynaklıymış. O yüzden o beyaz kısım oynuyordu vites attırırken o yüzden sağlıklı atmıyormuş. Özel bir vw servis orayı geçici sabitledi ama başarılı olamadı yapacak birşey yok parça değişecek dedi parçada kolay kolay bulunmaz dedi. Ama sonra bir mahalle arasında çalışan polo hayranı genç bir tamirci cocuk sorunu halletti. Abi bu dedi vida yerinden kaynaklı yalama olmuş dedi. Tutturdu ama içi rahat olmadı ondan sonra aracı vites kısmından aşağıdan delerek uzun vida sanırım somun ile filan sıkıca sabitledi. Sağolsun ondan sonra sorun yaşamadım. 20 tl de para aldı. :) Kısaca tavsiyem biryere gidip hemen karar verme.

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 31 Ekim 2011, 21:44:03 »
aynen onun üzeinde düz bir parça var oraya geçecek vitese bağlı olan fiber parça yenisi varmı karşılıklı bilmiyorum muhakkak vardır ama fibercidede yapılabilir
ya
da o karşılığı sacdan yaptırıcan bi bakalım burdanda araştırayım ben nasıl olur nasıl çözüm buluruz
H.G WORKS

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 01 Kasım 2011, 00:57:50 »
arkadasımdada aynı 95 model 1.6 polo var... bugun onun arabasına baktım dediğiniz gibi üstte beyaz bir parca var ve vitestekı parcanın ucuda kanca gibi geri vitese takınca oraya geçiyor.... ama ondada aynı sorun var... direk geri vitese geçiyor.... hiç bastırmadan:D:D

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 01 Kasım 2011, 00:58:28 »
Böyle bir sorun bende de vardı ilk aldığımda. 95 model. Vitesi 1'e, 2'ye atarken sanki ucakla bir noktayı bombalayacak derecedeki hassasiyette belirleyip atıyordum. 1'e atarken çok defa geriye atıyordum. İleri bakıp geri gitmek, geri bakıp ileriye gitmek etraftakilerin şaşkın bakışları arasında yerin dibine giriyordum. :)
Sorun sol taraftaki beyaz kısmı tutan vida yerinden kaynaklıymış. O yüzden o beyaz kısım oynuyordu vites attırırken o yüzden sağlıklı atmıyormuş. Özel bir vw servis orayı geçici sabitledi ama başarılı olamadı yapacak birşey yok parça değişecek dedi parçada kolay kolay bulunmaz dedi. Ama sonra bir mahalle arasında çalışan polo hayranı genç bir tamirci cocuk sorunu halletti. Abi bu dedi vida yerinden kaynaklı yalama olmuş dedi. Tutturdu ama içi rahat olmadı ondan sonra aracı vites kısmından aşağıdan delerek uzun vida sanırım somun ile filan sıkıca sabitledi. Sağolsun ondan sonra sorun yaşamadım. 20 tl de para aldı. :) Kısaca tavsiyem biryere gidip hemen karar verme.

hamit abinin araştırmasından bir sonuç cıkmazsa senin polocu genci ziyaret ederiz değil mi:D

Çevrimdışı ggtoker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 03 Kasım 2011, 02:33:12 »
aynen onun üzeinde düz bir parça var oraya geçecek vitese bağlı olan fiber parça yenisi varmı karşılıklı bilmiyorum muhakkak vardır ama fibercidede yapılabilir
ya
da o karşılığı sacdan yaptırıcan bi bakalım burdanda araştırayım ben nasıl olur nasıl çözüm buluruz

abi kapı dosemelerini aldım ilgin için tesekkur ederım sağ olasın... yalnız klipsleri yok onları nerden bulabılırız....... bıırde vites için hala senden haber bekliorm....