Gönderen Konu: sanruf ayakları mekanizmasını arıyorum  (Okunma sayısı 3023 defa)

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
sanruf ayakları mekanizmasını arıyorum
« : 12 Mayıs 2011, 22:32:35 »
sanruf ayakları mekanizmasını arıyorum mk 3 nerden bulabilirim acaba yardım lütfeb sanrufu yukarı açılıyor ama kapanmıyor

Çevrimdışı ahmet mmc

• Profili Görüntüle
Ynt: sanruf ayakları mekanizmasını arıyorum
« Yanıtla #1 : 12 Mayıs 2011, 22:35:20 »
zayko kardeşim kaynak yaptırabilirisin yokmu kaynak yapan benimkinide ayakları kırıktı kaynak yaptırdım şu ana kadar sıkıntı olmadı ve sunrofcu garanti bile verdi kardeşim

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2011, 22:54:09 »
kardeş ilk önce sağol diyom.ya ben döşemeciye gittim sanrurufu söktü ve tornacıda ayaklarını yaptırdı ve taktı sonra olan oldu çalışırken yukarı aşağı açılırken takurn tukur sesler ve yukarı açıldı kaldı.sonra dedi yok ayaklar gidik yok teli çıkık yok şu bu derken öyle duruyo benide deli ediyo.camda hafite boşluk var yukarı ittiğinde kapalıyken,ne yapacam bilmiyorum

Çevrimdışı ahmet mmc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Mayıs 2011, 23:33:48 »
valla kardeşim bu sunrof işini bilen usataya yaptırcaksın sadece sunrof yapan ustaya döşemeci falan anlamaz bu sunrof işinden bak benimde aynı sorun vardı usta söktü ayakları yaptı bide özel yağı varmış ondan döktü kankalalrı temizledi kapattı ve şu an sorun yok garantide verdi 1 sene garantisi var bişey olursa getir bakalım dedi adam zaten kendide sunrof yapıyo webastonun bayisi dediğim gibi bilen usatya baktırman lazım kardeşim.

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 13 Mayıs 2011, 19:59:26 »
kardeş sen denizlide sin sanırım ama ben sakaryadayım burdada usta çok ama ustasını bulmak zor neyse halledeyim yanıtını yazacam

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
H.G WORKS

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 16 Mayıs 2011, 10:03:47 »
sanroof 'la ilgili sana sakaryada bir yer tavsiye ederim en azından görüş
0539 292 73 56 klas oto döşeme şinasi usta modern sanayi sitesinde
benim benzer sıkıntımı çözmüştü eğer çözüm alamazsan ist.da sanroof center
var cebine 500 tl koy kesin çözerler :)
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı zaykoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 16 Mayıs 2011, 22:04:58 »
kardeş sağol ben cebe 500 lira koyduktan sonra otokurda dan ayklarını getittiririm çünkünhesaplattım aşağı yukarı o mkadar tutuyor ama yinede sağol ben bi senin dediğin ustaya gidecem :tamamdir