Gönderen Konu: golf 4yolcu hava yastığı  (Okunma sayısı 6491 defa)

Çevrimdışı insignium

• Profili Görüntüle
golf 4yolcu hava yastığı
« : 09 Mayıs 2011, 00:25:23 »
2000 model comfortline golf 4 ümde yolcu hava yastığının o konsoldaki kapağı acılacak gibi oluyor fazla da zorlamak istemiyorum ama bu acaba airbag patlak mı demektir. cok da acmamaya calısıyorum eger acılmadıysa orda patlarsa diye ama bilemiyorum hatasız diye aldım arabayı 6 ay oldu... acaba o kapagı az zorlayarak da olsa açsam sorun olur mu ? nette o kapaktan ayrı olarak satıldıgını gordum de... acsam orayı airbaga zarar verirmiyim ya da yeni arabalar gibi onun da kapatma dugmesi var mıdır bi yerlerde?
ZzZzZ

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
Ynt: golf 4yolcu hava yastığı
« Yanıtla #1 : 09 Mayıs 2011, 00:28:01 »
korkmana gerek yok kardes o yuzden patlamaz we ıstesende sokemezsın onu ıcerden cıvataları wardır onlar tutar onu tahmınımce onceden patlamıssa aırbag yan sanayı kapak takılmıstır gunes en buyuk dusmanıdır kawramaya baslar zamanla dahada kotu bı hal alabılır.bı kontrol ettır eger yan sanayı olayı yuzundense sorun orjınalyle degıstırısın sorun kalkar :tamamdir

Çevrimdışı insignium

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Mayıs 2011, 00:31:32 »
yok onun kosesi acılmıs da acaba patlamısmıdır yani o kapagın acılabiliyor olması kesin patlamıstır anlamına mı gelir yoksa sadece o kapak kendisi eskimiştir fln gibi de olablr mi...
ZzZzZ

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 09 Mayıs 2011, 00:34:10 »
yok az bı acıklık warsa patlamıs anlamına gelmez kı zaten patlak bı kapagı yapmak bıraz zor gonyesı neredeyse tamamen bozulur o yuzde eskısını kullanamazlar  :tamamdir

Çevrimdışı insignium

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 09 Mayıs 2011, 00:36:10 »
cok tesekkur ederm simdi uyuyabilirim bugun farketmiştim ve kafama takılmıstı :)
ZzZzZ

Çevrimdışı odyseuss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Mayıs 2011, 11:01:15 »
Genelde o kapak sol üst köşesinden hafif esniyor. Bunu dert etme  :)
VW Sakarya Facebook Sayfası