Gönderen Konu: golf 4 disk- balata tavsiyesi  (Okunma sayısı 6306 defa)

Çevrimdışı eyup9999

• Profili Görüntüle
golf 4 disk- balata tavsiyesi
« : 18 Aralık 2010, 22:04:32 »
slm arkadaşlar 1999 model golf 4 aracıma sizden disk ve balata tavsiyesi almak istedim..değiştiren var mı marka olarak ne tavsiye edersiniz?fiyatları nerelerde ir de piyasada topran die bir marka var o marka hakkında görüşleriniz neler? şimdiden herkese iyi forumlar
bir volkswagen aşkııııı

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
Ynt: golf 4 disk- balata tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 18 Aralık 2010, 22:13:58 »
ne amacla degıstırıceksınız. hava kanallı falan mı takıcaksınız ? yada cızık dısklerden .
eger orjınal dısklerı soruyorsanız orjınalı neyse onu alın . fren bu çakma mala gelmez. kı yerlıyle orjınalın arasında hıc fark yok .
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı eyup9999

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Aralık 2010, 22:16:59 »
çizik var artık baya iz yapmış diskler ve fren sertliğini hissedebiiyorum artık.çakma alma taraftarı değilim.alman malı alıcam ama markada kararsızım topran die bi marka var alman onu araştırıorum...yerli ile arasında fark yok derken neyi kastettiniz bilmiyorum ama ben baya bi fiyat farkı gördüm
bir volkswagen aşkııııı

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Aralık 2010, 22:19:41 »
ben cızık derken . bıldıgımız cızık fren dıskı . dısk uzerıne "/ " sekıllı olan dısklerden mı ıstıyorsunuz dedım :) . dıskler tabıkı cızık ızı olur normal . her arabada var. goturun bı gostertın . gozle gormekle anlasılmaz

Çevrimdışı eyup9999

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 18 Aralık 2010, 22:22:07 »
bunlar normal çizikler değil hocam bayağı bi derin yani balata disk üzerinde bayağı aşınma yapmış artık miyadının dolduğu gayet iyi anlaşılıyor..
bir volkswagen aşkııııı

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 18 Aralık 2010, 23:06:25 »
anormal bı durum yok . gıdersınız parcacıya ( ıstanbuldaysanız üçel oto derım , atatürk maslak ) alırsınız 2 takım balata . taktırırsınız. dısklerınızde madem bayagı cızılmıs . onunda yenısını alırsınız. orjınalı neyse onu alıcaksınız. marka bılmıyorum o yuzden tavsıye veremıcem . zaten orjınal varsa cakma almanın bı anlamı yok . sızde dıyosunuz orjınal alıcam dıye. gıdın parcacıya. bu bu bunların orjınalını ıstıyorum versın . taktırın gıtsın :) bu kadar basıt :)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 18 Aralık 2010, 23:24:33 »
Parçacıdan orjinal sevis malı bulamayabilirsiniz... En iyisi gidin servise yaptırın eğer servis işçiliği pahalı derseniz sadece parça parasını verip satın alın özel bir tamirhanede değiştirtin.
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ