Gönderen Konu: Ön Küllük Gelen Ses  (Okunma sayısı 9120 defa)

Çevrimdışı golf2001

• Profili Görüntüle
Ynt: Ön Küllük Gelen Ses
« Yanıtla #14 : 15 Ağustos 2010, 20:58:34 »
Selam fosilci kardeş aranıza yeni katıldımgolg 2001 aut.var.küllük hakkında bilgim yok kolay gelsin.senin aracı bağlum apet karşısında gördüm daha sonra seni kaybettim.sana bir soru soracağım ekzos un çıkışını çift çıkışlı yapmışsın çok güzel yakışmış golf e. nereye yaptırdığını adresini bu bölüme yazarsan sevinirim.

Çevrimdışı fosilci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 16 Ağustos 2010, 06:05:42 »
Selam fosilci kardeş aranıza yeni katıldımgolg 2001 aut.var.küllük hakkında bilgim yok kolay gelsin.senin aracı bağlum apet karşısında gördüm daha sonra seni kaybettim.sana bir soru soracağım ekzos un çıkışını çift çıkışlı yapmışsın çok güzel yakışmış golf e. nereye yaptırdığını adresini bu bölüme yazarsan sevinirim.

Seninkide çift çıkışlı ama ucuna ek bir parça takıyorlar. Çogu egsozcuda bulabilirsin sadece senin istedigin model önemli benim görüşüm oval olanlar daha çok yakışıyor akşam resmi eklerim. Benden önceki sahibi yaptırmış o yüzden bişi diyemiyecegim ama kolay dedigim gibi hemen hemen her egsozcuda vardır. Biraz aşagıya çekecekler büyük ölçüde egsozu

Çevrimdışı golf2001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 16 Ağustos 2010, 09:08:20 »
Bekliyorum resmi fosici kardeş teşekkür ediyorum ilginden dolayı.

Çevrimdışı fosilci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 16 Ağustos 2010, 15:31:51 »
Bekliyorum resmi fosici kardeş teşekkür ediyorum ilginden dolayı.

Bu arada nerede oturuyorsun sen ? Ben bağlumda oturuyorum o yüzden sürekli görebilirsin beni alpetin oralarda :) mutlaka su tutturmuşumdur :D

Çevrimdışı golf2001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 16 Ağustos 2010, 19:35:30 »
selam fosilci kardeş.seninle tanıştık akbağ giyim in akrabası olurum.arabanı satarsan falan diye müşteri çıkmıştım.umarım hatırladın.

Çevrimdışı golge

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 16 Ağustos 2010, 20:23:26 »
şu egsoztun resmini görsek ne güzel olur. fikir ediniriz.
« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2010, 20:23:43 Gönderen: golge »
.../-----------------\...
../__________ ___\..
./[__]======[__] \. |\_______________/| |_\_____________/_| 
       my golf is my passion