Gönderen Konu: Ilk kez uzun yola cikiyorum(Gittim ve Geldim)  (Okunma sayısı 9119 defa)

Çevrimdışı cemele

• Profili Görüntüle
Ynt: Milli Oluyorum (Ilk kez uzun yola cikiyorum)
« Yanıtla #14 : 11 Haziran 2009, 13:49:59 »
eyvallah Ahmetcigim aklima gelmemisti dedigin iyi oldu servis numaralari alayim. Basliga takan arkadaslarin kalbinden gecenler belli demekki ;) Ilk 100 km ve otesi seyahete cikiyorum ve milli olacagiz cihaz ile soylem uzun bir yolculuk yapmadik tadi damagimizda kaldi. Tam yola cikiyorum motor tam isiniyor benim seyehat bitiyordu simdi oyle degil tek kontakt. Arac hantallasti dolayisiyla harbiden milli oluyoruz ;D

Tek korkum lastif filan patlamasi degistirmedim hic. Artik kitapciktan bakarim. Insallah olmaz.

Basma konusunda ise yolun durumuna bagli ama yinede 120km son limitim olur. Yalniz olsam  arkadasin dedigi Kick Down u denemek isterdim merak ediyorum bu kick down u  benim cihaz ne tepki verecek. Gercekten saha kalkiyormu?

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 11 Haziran 2009, 16:10:08 »
 senın max hızın 200 abi en fazla 205  :sevgi:

başlık sakıncalı ama abi herkes taktı diyon yoksam içimizmi fesat   ;D

Çevrimdışı kamasutara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 11 Haziran 2009, 19:10:43 »
Uzun yola çıkarken emniyet kemerinizi de takın.Zaten golfle uzun yolun tadı çok güzel.Herkese kazasız belasız sürüşler.

Çevrimdışı cemele

• Profili Görüntüle
Ynt: Ilk kez uzun yola cikiyorum
« Yanıtla #17 : 06 Temmuz 2009, 16:45:24 »
Sonunda ilk uzun yolculugumu tamamladim.
Goruslerim ise sabah erken ciktigimdan yollar bostu ve araci olabildigince performansli kullanma sansim oldu, klima ile beraber cok rahat ve keyifli bir surus keyfi yasatirken rcd 200 mp3 player in da meyvesini uzun yolda istedigim muzikleri dinleyerek topladim. Donus yoluna gece ye kaldigim ve pazara denk geldigi icin trafikte te vardi kararan dikiz aynalarini forumdan hatirlayarak kullandim ve gercekten cok guzel ozellik yapandan Allah razi olsun. Aracin fazla yakmasindan sikayet ediyordum aracim bana gore cok makul yakti klima acik olmasina ragmen hizim degisken olmasina ragmen 650 km 45 lt benzin harcadi.
Donus yolunda 120 km hiz ile giderken kıçıma kadar sokulan ve oglumu korkutan transporter ve bir kac araca cok kısa surelerde 160-180 km hizlari görerek gerekli cevabi verdi. Sadece Volvo 80 e fazla direnemedik. Aracimdan cok cok memnun kaldim. Ama icimi sıkan bolumler olmadimi dersiniz oldu hemde halen icimi acitiyor

Bu araclar cok alcak köy yolunda 3-4 sefer sürtme yapti belediye baskani ile tartima yasadim bu yollarin hali nedir diye insallah alttan bisey olmamistir. Bagaj hacmi kücük, cok dikkat cekici polis durduruyor ve göze gelme ihtimali yüksek.

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ilk kez uzun yola cikiyorum(Gittim ve Geldim)
« Yanıtla #18 : 06 Temmuz 2009, 22:50:14 »
abi hoşgeldin  ....muhafazan var bişey olmaz ama için rahat etsin  bi uğra arkadaşlar kaldırıp kontrol etsinler
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
Ynt: Ilk kez uzun yola cikiyorum(Gittim ve Geldim)
« Yanıtla #19 : 07 Temmuz 2009, 08:28:17 »
sağsalim gelmissin cemele abi höşgeldin tekrar aramıza  :tamamdir