Gönderen Konu: Cam Filmleri  (Okunma sayısı 7334 defa)

Çevrimdışı serkan selli

• Profili Görüntüle
Cam Filmleri
« : 07 Haziran 2012, 22:27:56 »
Merhaba Arkadaşlar Egzoz ve Filmlerden 154 tl ceza yedım egzozu sokturdım ama fılmler biraz sıkıntı ..Bu cam filmlerini Nasıl sokerız Bi el atın :)
İki Çeşit Araba Vardır;Almanlar Ve Diğerleri !

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
Ynt: Cam Filmleri
« Yanıtla #1 : 07 Haziran 2012, 23:01:57 »
fön makinesiyle dene kardeş
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı mgg

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Haziran 2012, 23:08:14 »
fön makınasıda gerek yok.camsılın fısfısına suyu doldur ıyıce ıslat ve maket bıcagıyla köşeden bır yerden ucundan kaldır ve yavas yavas cek hıc yırtılmadan gelır.geçmıs olsun bu arada.gecen sene bende yemıstımmm :)

Çevrimdışı jackhal

• gri olmasın da...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Haziran 2012, 10:23:11 »
cam filmleri kaç numaraydı..

Çevrimdışı xaero

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Haziran 2012, 10:31:20 »
geçmiş olsun, bende arabayı ilk aldığımda bismillah demeden cam filmi taktım birde en koyusundan :):)
1 hafta sonra akşam polis çevirdi  filmlerden ceza yazıcam dedi bende arabayı yeni aldım ben takmadım yasak olduğunuda bilmiyodum zaten arabaya bakabilirsiniz başka hiç bir eksiği yok dedim sağ ön ve sol ön camlara çizik attı sabah sökersin artık dedi. :) sabah baktım dışardan hiç belli olmuyor sökmedim bende :)
1 hafta sonra yine polis çevirdi bu defa gündüz yine aynı konuşmalar ama bu yemedi çizik olan yerleri sordu akşam çizdiler dedim:) çıkaracaktım vaktim olmadı falan dedim. öyle mi dedi. tuttu çizik olan yerden söktü cam dalmaçyalı gibi durdu bende çektim sağa söktüm hepsinii.. :) dahada takmadım. :)

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 08 Haziran 2012, 10:36:51 »
serkan kardeşim bende bir çok arabama film çektim ve sonra beğenmeyip söktüm 

1---  benden sana tavsiye cam filmini köşe bir yerden kaldırıp çekerek sök  illaki camda parça kalacaktır daha sonra boş sprey kutusuna tiner koy  fıs fısla tıner sık  bezle bastıra bastıra  sil  çıkarıyor sonra sabunlu suyla temizle   

2---- yada ısıtrak fön makınasıyla yavaş yavaş sök

3---- uğaraşamam dersen cam filmi  yapan yerler söküyor  para karşılığı   

Çevrimdışı xaero

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 08 Haziran 2012, 10:41:39 »
bu arada bence camsil ile çıkartmıştımda baya uğraşmıştım.

Çevrimdışı uygaraga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 08 Haziran 2012, 10:42:41 »
bu arada bence camsil ile çıkartmıştımda baya uğraşmıştım.

camsil  etki etmez en güzeli tiner   

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #8 : 08 Haziran 2012, 10:48:58 »
Emniyet müdürlüğünden yazı gelmiş polis arkadaşla konuşuyordum geçen bu son terör olaylarından sonra yaz sonuna kadar filmli araba bırakılmayacakmış...örn  sakaryada şuan çok sıkı filmli arabayı geçirmiyorlar 6 arabayı sıraya dizmişlerdi dün direk anahtarla bakıyor tonu rengi numarası hiç önemli değil her yerde polis kaynıyor ki bu ülke genelinde bir durum merkezde yaşayanlar farketmiştir ilçede vs yaşayanlar daha şanslı.

Bendede 2 numara film var ama arabayla çarşıya çıkamıyorum ceza yiycem diye bende sökecem bu gidişle.Ayrıca hem kesiyor hemde trafikten men ediyor söküp kontrole götürmeniz gerekiyor araç o zaman trafiğe iade oluyor.

Bu saatten sonra film yaptırmayı düşünen arkadaşlara tavsiyem hiç gerek yok yaptırmayın.

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 08 Haziran 2012, 18:00:51 »
Merhaba Arkadaşlar Egzoz ve Filmlerden 154 tl ceza yedım egzozu sokturdım ama fılmler biraz sıkıntı ..Bu cam filmlerini Nasıl sokerız Bi el atın :)

bende 140 tl yemiştim.elime cam sile şişesine su kattım meyve bıçağı aldım ve traş bıçağı.meyve bıçağıyla bir köşesinden kaldır hem asıl hemde cam sildeki suyu fısı fıs yap.ben bu şekilde 5 cam söktüm.rezistansa zarar vermeden hallettim.

film güzel ama saçma trafik kanunundan dolayı yasak  :-[

Çevrimdışı kullanici0982

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 10 Haziran 2012, 22:41:41 »
film li cam yasak ama yeni arabalar hep renkli cam hemde kapkara içerisi zerre görünmüyor. Terörle ne alakası var, renkli cam neden serbest film cam neden yasak anlamıyorum.
HIZ YOLU KISALTMAZ!!!

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #11 : 10 Haziran 2012, 23:07:17 »
film li cam yasak ama yeni arabalar hep renkli cam hemde kapkara içerisi zerre görünmüyor. Terörle ne alakası var, renkli cam neden serbest film cam neden yasak anlamıyorum.

aynen öyle renkli cam ile filmin arasındaki fark nedir nasıl bir çifte standarttır anlamadım Adana da olsam camları söküp boyayan bi yer vardı Allahın kuluda hiçbişey diyemiyor ama bu çevrede yapan yok.

Ben bugün ünüformasına güvenen biri durdurup görevimi yapıorum(nasıl bi görevse Trafik polisi olup yatmak varmış butün gün) demeden filmlerimi söküm.Vatana millete hayırlı olsun !
« Son Düzenleme: 10 Haziran 2012, 23:09:03 Gönderen: rene »

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 11 Haziran 2012, 00:29:29 »
Direk jiletle dal  ;D

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 11 Haziran 2012, 08:21:28 »

çünkü burası Türkiye