Gönderen Konu: arkadaşlar,lpg markası önerirmisiniz  (Okunma sayısı 10362 defa)

Çevrimdışı seyit1985

• Profili Görüntüle
arkadaşlar,lpg markası önerirmisiniz
« : 11 Aralık 2011, 00:48:27 »
arkadaşlar golfume zorunlu olarak lpg taktıracam benzin fiyatlarından :'( fiyatı uygun golfte sorunsuz bir lpg markası önerir misiniz? BİRDE LPG MUAYENESİ NORMAL MUAYENE YERİNEDE GEÇİYO MU BENİMKİ BİTİYORDA?
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2011, 01:12:28 Gönderen: seyit1985 »

Çevrimdışı amylee_kenan

• Profili Görüntüle
Ynt: arkadaşlar,lpg markası önerirmisiniz
« Yanıtla #1 : 11 Aralık 2011, 20:41:35 »
Öncelikle selamlar sakın ha arabana lpg taktırma.lpg ile motor nedense hiç uyuşmuyo ben arabama taktırım memnun değilim hemde BRC marka 1.700 tl peşin fiyatı taktırdım titreme rolanti bozukluğu vs vs ne yaparsan yap duzeltemezsin yok hortumdan yok hava emiş sibobundan (İstanavoz Hoortumu) Bujiler Buji kabloları gibi saçma problemler arabam saat gibi 2001 model akl (SR) motor  benzinde bir problem yok tıkır tıkır çalışıyor. senin bileceğin durum taktırıp pişman olma benden söylemesi Bu arada Motor Ustam ÖZ Dayım BRC YETKİLİ SERVİSİDE YEGENİM Olduğu halde .....VAZGEÇ

Çevrimdışı horoz155

• horoz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Aralık 2011, 21:10:09 »
arkadasım Brc markasından aracıma takılalı 2 sene oldu. 2 senedir aracta herşey sıkıntılı kenan nickli arkadasın dediklerine katılmakla aslında önemli olan markalar değil takan kişinin işinin ehli usta olması. lpg nin garantisi bitti.en son bi arkadasla tanıstım.Bodrum ilcesinde Brc  '2A mühandislik izmir iliyle online baglantı kurdu.adamlar uzaktan yardım yoluyla aracın ayarlarını yaptılar.2 senedir.3 ayda bir gaz kelebeği temizlenirken rolanti oldugu yerde durmazken herşey yoluna girdi.km sehir dısı 170 krş falan yakıyor.konunun basındada belirttiğim gibi marka değil takan kişi önemli.şimdi lpg takan arkadasla ahbap olduk.adam benim arabam olsa atiker takardım.ne de olsa yerli yarın bi sıkıntı olsa yok beyin kalmadı,italyadan gelecek gibi bi derdin olmaz.Atikerin her ilde bayisi mevcut.düşün taşın karar senin.
efsaneye binenlerde efsanedir...

Çevrimdışı golf2001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Aralık 2011, 22:30:58 »
selam.hemşerim
kesinlikle iyi araştır.(internet de iki markanın montajları ve parcaları tek tek göre bilirsin)
iyi usta iyi marka çok önemli
ben size teflex veya prins derim.ikiside hollanda malı
ankarada
teflex tunalı oto (istanbul yolu üstünde) baş bayisi montaj sistemi çok farklı ve çok iddalı  :tamamdir
prins şaşmazda memduh usta (prins dünya markası
 bütcen şu anda uygun değil ise bekle uygun olana kadar acele etme yanılırsın.

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 11 Aralık 2011, 23:05:44 »
Zavolli taktırdım problem oldu.Sorun bendemi ondamı oda belli değil.
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

Çevrimdışı metalcil

• I love MK3
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf MK3 Sportline
« Yanıtla #5 : 11 Aralık 2011, 23:08:07 »
BRC tek geçerim..

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 11 Aralık 2011, 23:10:54 »
BRC yi cok duydum problemsiz sanırım.
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

Çevrimdışı bennecyim

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 12 Aralık 2011, 10:29:05 »
BRC taktırmıştım uyum sağlamadı, titreme ve stop etme problemi yaşadım 2 ay uğraştık sorun çözülmedi. LANDİRENZO ile değişim yaptık şimdi saat gibi maşallah. Elazığda Golf 4 e kesinlikle LANDİRENZO takılıyor şuan. Hiç problem yok. Tabi takan ustada çok önemli. Önerim LANDİRENZO. 2 yıl motor garantisi de var.

Çevrimdışı adige_60

• mk4 unutulmazımsın.. mk6 yeni heyecanım :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf 6- 1.6-Trendline-Siyah (2009)
« Yanıtla #8 : 12 Aralık 2011, 17:06:46 »
BRC   var hiçbir sorunum da yok.. sadece M-oil Petrol isimli iş yerinden  gaz aldıgımda  çok az bişi  titreme oluyo. PO dan SHELL den aldıgımda hiçbir sıkıntı yok.. onuda  M-oil in gazı ucuz ona baglıyorum. ucuz etin yahnisi yenmez :)

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 12 Aralık 2011, 17:59:41 »
Sattığım golfumde brc vardı, ayarı zor tutturdular, araba şu an akrabamda, sorun olmadığını söylüyo, o sorunlar  ustadan mı markadan mı bilmem ama ben bir daha brc taktırmam..

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 13 Aralık 2011, 00:11:35 »
bende landirenzo var, lpg ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım, gayet memnunum çok şükür. Prins ve Teleflex'e de çok iyi diyorlar ama çok pahalı.
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı 26golf26

• I AM LEGEND....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 13 Aralık 2011, 00:22:41 »
brcyi tavsiye ederim ama takan kişinin ustalığı çok önemli, brc tüpü çorumda iyi takıldığını duymuştum
bizi izlemeye devam edin...

Çevrimdışı TuNCh

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 13 Aralık 2011, 10:51:59 »
BRC  :tamamdir
Golf IV Pacific [2003]

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 13 Aralık 2011, 17:00:13 »
Bu sorunu cevabı:  taktıran bir pişman, taktırmayan bin pişman.. :D ;D :D