Gönderen Konu: 6N lerin en sinir bozan yeri neresi?  (Okunma sayısı 13658 defa)

Çevrimdışı çağdaşefe

• Profili Görüntüle
Ynt: 6N lerin en sinir bozan yeri neresi?
« Yanıtla #14 : 18 Ağustos 2011, 05:15:26 »
konsolun güneşten kolayca gevreyip dağılması.

Çevrimdışı PoloGTI

• Ersan
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Vw Polo 6N2
« Yanıtla #15 : 20 Ağustos 2011, 19:32:35 »
Soğukmotor dengesiz gitmesi  :t
Vw Polo 6N

Çevrimdışı aykutsari

• Sportline........
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 15 Eylül 2011, 23:13:09 »
bence ıllakı polo 6n 2k
 sesi var ben gıdıyorum dıyor basınca :=)
_ Rakı ile turk kahvesi arasındaki tek fark; turk kahvesinde gelecek konuşulur, rakı da mazi......
ALKOLLÜ ARAÇ KULLANMAYALI

Çevrimdışı erco

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Polo 6n- Audi A3 8v
« Yanıtla #17 : 18 Eylül 2011, 22:50:51 »
Kimse alınmasın bana kızmasın ama bence çok abartmışsınız. Yok Polo'ya binmem yok sorunlu falan... Sanırım hayatınızda Peugeot falan kullanmadınız. Bakımlarını yaptırıp taiwan çin malı parçalar kullanmazsan bu arabalar ölümsüz. 307 vardı bi kaç yıl evvel 6 yıllıkken Polomdan daha çok çürüğü vardı. 13 yıllık Polom var. Toplasan iki bozuk para kadar çürüğü vardır. Hiç çekinmeden 5000 TL masraf ettim. Yaptığım masrafların hepsi keyfiydi. Aldıktan sonra 5 kuruş para vermesem dahi 10 sene daha gidecek gibiydi. Yetkili servis olsun, özel servis olsun hepsi Polo 6n denince yürüyen kale diyorlar. Sağlamlığı tescilli bi araç.

7000 gibi rakamlara ezik büzük Pololar alıp veya arabalarınıza işkence edip sonra araba bozuk diye hakkını yemeyin lütfen.  :t

Çok arabaya bindim, bir sürü araba sürdüm, şuan aynı zamanda bir de Leon TSI sahibiyim ama size yemin ederim 1 hafta Leon kullanıyım, nerde benim İhtiyar Polom nerde diye gezinmeye başlıyorum...  :sevgi:
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2011, 22:51:18 Gönderen: erco »
İhtiyar döver onları...

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 18 Eylül 2011, 23:14:32 »
Kimse alınmasın bana kızmasın ama bence çok abartmışsınız. Yok Polo'ya binmem yok sorunlu falan... Sanırım hayatınızda Peugeot falan kullanmadınız. Bakımlarını yaptırıp taiwan çin malı parçalar kullanmazsan bu arabalar ölümsüz. 307 vardı bi kaç yıl evvel 6 yıllıkken Polomdan daha çok çürüğü vardı. 13 yıllık Polom var. Toplasan iki bozuk para kadar çürüğü vardır. Hiç çekinmeden 5000 TL masraf ettim. Yaptığım masrafların hepsi keyfiydi. Aldıktan sonra 5 kuruş para vermesem dahi 10 sene daha gidecek gibiydi. Yetkili servis olsun, özel servis olsun hepsi Polo 6n denince yürüyen kale diyorlar. Sağlamlığı tescilli bi araç.

7000 gibi rakamlara ezik büzük Pololar alıp veya arabalarınıza işkence edip sonra araba bozuk diye hakkını yemeyin lütfen.  :t

Çok arabaya bindim, bir sürü araba sürdüm, şuan aynı zamanda bir de Leon TSI sahibiyim ama size yemin ederim 1 hafta Leon kullanıyım, nerde benim İhtiyar Polom nerde diye gezinmeye başlıyorum...  :sevgi:
+1
bencede arabasina gore degisiyo benm arabamdada hic bir problem yok sadece yaylari taktigimdan beri ziplaya ziplaya gdiyorm :D bide spor amortisor ayarlarsam tadindan yenmicek  :tamamdir

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 20 Eylül 2011, 10:32:34 »
+2  
2000 model 1.6 aracım var 2007 den beri bende ,çok mutluyum(80.000 km'de)
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

Çevrimdışı aykutsari

• Sportline........
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 22 Eylül 2011, 00:52:12 »
arkadaslar 170000 dıyorum polo sportline gıdıyor
arkadas cok dogru soylemıs yuruyen kale :=))
_ Rakı ile turk kahvesi arasındaki tek fark; turk kahvesinde gelecek konuşulur, rakı da mazi......

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 22 Eylül 2011, 18:52:31 »
2005 polom var makyajlı kasa, ama  illaki 98 mk3  gitmiyorrrrrrr polo  ses var görüntü yok motor yetersiz bence tam bayan arabası modunda bir araç tabiki BENCEEEE..  :halazn:

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 22 Eylül 2011, 20:23:09 »
2005 polom var makyajlı kasa, ama  illaki 98 mk3  gitmiyorrrrrrr polo  ses var görüntü yok motor yetersiz bence tam bayan arabası modunda bir araç tabiki BENCEEEE..  :halazn:

6n ksadan bahsedeiyoruz  :halazn:
sonraki kasalar agir biraz daha

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 22 Eylül 2011, 20:58:57 »

7000 gibi rakamlara ezik büzük Pololar alıp veya arabalarınıza işkence edip sonra araba bozuk diye hakkını yemeyin lütfen.  :t

Çok arabaya bindim, bir sürü araba sürdüm, şuan aynı zamanda bir de Leon TSI sahibiyim ama size yemin ederim 1 hafta Leon kullanıyım, nerde benim İhtiyar Polom nerde diye gezinmeye başlıyorum...  :sevgi:

+1 llerine sağlık süper yazmışsın :)

Çevrimdışı aykutsari

• Sportline........
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 23 Eylül 2011, 19:44:06 »

6n ksadan bahsedeiyoruz  :halazn:
sonraki kasalar agir biraz daha
sportline denemelisin :)
yinede gitmiyor dersen gti yada ferrari :=)

Çevrimdışı tech_00

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 23 Eylül 2011, 21:20:50 »
Sportline kullansan böyle demezdin bencede :saygılar Bende yaklasık 15 gün önce Altan'ın RedDevil ini aldım polo 6n sportline gayet tatminkar

Çevrimdışı murat_2242

• bir gün herkez pololu olacak..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 23 Eylül 2011, 21:53:20 »
benim nefret ettiğim tek sorun kapıların ağır olmasından dolayı cam kızaklarının kırılıp camın çatt diye düşmesi cam açmaya çok korkuyorum..ama en sevdiğim yönüde süper gaz yemesi.valla passat 1.8t bile aynı zevki vermedi bana.

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 24 Eylül 2011, 00:50:03 »
sportline denemelisin :)
yinede gitmiyor dersen gti yada ferrari :=)
yanlis yerden alinti yapmissin sanirim  :D