Anket

en  güzel  mk3

34 GS 307   WR6  ALPER
06 BK 375    SEKOLİNE
38 DE 372    CEM ÖZER
06 VYJ 32    10-UR
TEK  KAPI  BORDO   MK2 GTİ

Gönderen Konu: en güzel mk3 seçelim adi bakalım en güzel resimler we nedeni....  (Okunma sayısı 58133 defa)

Çevrimdışı erdem2179

• erdem2179
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf mk3 gti
mehmet şu camdaki mk3 gti yazısını çıkarsan
Mk3 gti

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
adam   konyada   etiket  erdem   ne  yapajan  _?
ama  ginede    çogu  gti   den  güzel   

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
arkadaşlar  ankete   katılalım  lütfennn   ne  zman   sonlanacagınada  karar  werelim ?

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
adam  eskerde  sanırım   ne  zama  ögrenir  bilemem  ama  bu  anketi  ne  zman  bitirelim arkadaşlar  şu  an   özer  önde  götürüyo   

Çevrimdışı CeM öZeR

• Profili Görüntüle
Abim Askerde olduğu için onun yerine anketi ben takip ediyorum.Oy verenlere çok teşekkürler Bi kaç ay sonra daha farklı bir görünümle dahada farklı olucak araç.Teşekkürler. :tamamdir

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 1.4 TSİ 160 HİGLİNE
açık ara  alper arkadaşımızın arabası diyorum gördüğüm en tatlı 3 kasa golf.benim  mk1 verim değişelim :D ;D :tamamdir

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
wallla iyi  diyon da  herkez  öle  düşünmyo  ?

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 1.4 TSİ 160 HİGLİNE
tabiki herkez birbirinin aynı düşünecek diye bişey yok  :) sadece kendi gözümde, bana göre, gördüğün en güzel ve en sade ve de en tatlı duran 3 kasa golf olduğunu ve diğerleri ile karşılaştırıldığında onlardan çok daha hoş durduğunu düşünüyorum okan kardeşim :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Abim Askerde olduğu için onun yerine anketi ben takip ediyorum.Oy verenlere çok teşekkürler Bi kaç ay sonra daha farklı bir görünümle dahada farklı olucak araç.Teşekkürler. :tamamdir
Cem abinin arabasını fazla kurcalama gelince fena olur sonra  ;D Anahtarları bıraktımı bari ben olsam giderkende alırım anahtarları  ;D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı CeM öZeR

• Profili Görüntüle
Cem abinin arabasını fazla kurcalama gelince fena olur sonra  ;D Anahtarları bıraktımı bari ben olsam giderkende alırım anahtarları  ;D

Yok canım niye fena olsun onun arabası benim arabam demektir ^-^ Burda anahtarlar ya haftada 2-3 kez çıkartıp  gezip koyuyorum yerine.

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
anketler  sonuçu  söler  kim  ne  derse  desin ?  en  güzel  mk3  kim miş  görecez arkadaşlar? 

Çevrimdışı MK2 GTİ

• Profili Görüntüle
bence burda araclardan cok ikili ilişkiler ön planda olmuşa benziyor oysakı birinci belli ikinci kım oluru konusmak gerekır :tamamdir
1982 MK1 EG GTİ
1986 MK2 EV GTİ
1983 MK1 DX GTİ 1994 MK3 ABF GTİ MY LİFE GOLF GTİ

Çevrimdışı infinity3455

• Profili Görüntüle
bu   hafta  sonu   pazar  günü   bitsin   anketimiz oy kullanmayan  çok  arkadaşımız  var  dahaa     

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Valla ben ankettede işaretledim her türlü Uğur abinin Coupe Mk3 ABF GTI diyorum bu arada Uğur abi fotoyu senin konuda paylaşsana çok beğendim senin DX'mi paylaş abi şöyle fotoları arabayıda sattın bizi hasret bıraktın ne alemde haberleride gelmiyo hiç ne alemde ?
ob ein leben nach dem cabrio ist ???