Gönderen Konu: 07 Haziran 2009 Pazar İstanbul Kavacık Buluşması  (Okunma sayısı 130725 defa)

Çevrimdışı pepe

• Profili Görüntüle
Ynt: 07 Haziran 2009 Pazar İstanbul Kavacık Buluşması
« Yanıtla #210 : 11 Mayıs 2009, 23:06:20 »
merhaba bir organizasyon yapılacak ama ben daha anlıya bilmiş değilim yani orda bir lokantada mı yemek yiyeceksiniz yada ocakbaşı mı ? herkez kendi nevalesini mi alacak falan filan  açaç olacak mı mesela :)  bunları bilelimde onagöre gelip gelmeme konusunda karar vermeye çalışalım diye düşünüyorum

Çevrimdışı sharkhunter

• Faruk KAHYA
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #211 : 12 Mayıs 2009, 00:27:08 »
dostum aç kalmazsın yemeği düşünme önemli olan muhabbet ;)

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #212 : 12 Mayıs 2009, 00:35:06 »
merhaba bir organizasyon yapılacak ama ben daha anlıya bilmiş değilim yani orda bir lokantada mı yemek yiyeceksiniz yada ocakbaşı mı ? herkez kendi nevalesini mi alacak falan filan  açaç olacak mı mesela :)  bunları bilelimde onagöre gelip gelmeme konusunda karar vermeye çalışalım diye düşünüyorum
bende aynı şeyleri düşünüyorum ......abi biz ne olur ne olmaz evden ekmek arası  alalım yanımıza   ;D
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı pepe

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #213 : 12 Mayıs 2009, 20:49:32 »
bende aynı şeyleri düşünüyorum ......abi biz ne olur ne olmaz evden ekmek arası  alalım yanımıza   ;D
  ben mercedes forumada yazıyorum çok harika organizasyonlar yapıyorlar gidecekleri yerden anlaşmalar yapıyorlar önce fiyat konusunda.... şukadar kişi geleceğiz  şunları yiyeceğiz içeceğiz rakkam ne olur tarzında anlaşıyorlar ve herkez aynı ücreti verip anlaşılan şeyleri yiyor ve içiyorlar sonra basınıda çağarıyorlar otohaber dergisi v.s gelip resimler çektiriyorlar ve çok eğlenceli oluyor bu tarz organizasyonları araçlara çıkartmalar felan bastırıyorlar forum adresi tarzında yani çok güzel organize olabiliyorlar sizde düşünürmüsünüz bu taraz çalışmalar ??o yüzden doğal olarak biz neler yapacağız nasıl bir şeyle karşılaşacağız elbette bilmek istiyor insan KOLAYLIKLAR DİLERİM ....

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #214 : 12 Mayıs 2009, 21:36:57 »
  ben mercedes forumada yazıyorum çok harika organizasyonlar yapıyorlar gidecekleri yerden anlaşmalar yapıyorlar önce fiyat konusunda.... şukadar kişi geleceğiz  şunları yiyeceğiz içeceğiz rakkam ne olur tarzında anlaşıyorlar ve herkez aynı ücreti verip anlaşılan şeyleri yiyor ve içiyorlar sonra basınıda çağarıyorlar otohaber dergisi v.s gelip resimler çektiriyorlar ve çok eğlenceli oluyor bu tarz organizasyonları araçlara çıkartmalar felan bastırıyorlar forum adresi tarzında yani çok güzel organize olabiliyorlar sizde düşünürmüsünüz bu taraz çalışmalar ??o yüzden doğal olarak biz neler yapacağız nasıl bir şeyle karşılaşacağız elbette bilmek istiyor insan KOLAYLIKLAR DİLERİM ....

:tamamdir katılıyorum aynen bende aynı şeyleri düşünüyorum arkadaşlar :D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #215 : 12 Mayıs 2009, 21:44:16 »

ortada bişeler warsa bu buluşmayı düşünen  onlarıda düşünmüştür işimiz gücümüz yok ne yiycez ne icecez diemi düşünecez?
bizim amacımız bir araya gelip herkesin kendisini daha i tanımasıdır...  yemek 2. yada 3. planda  ac kalırım die düşünen warsa alsın kendisine bişeler 
zaten konuyu baştan sona iceleseniz bunları sormanızada gerek yok TRTUNİNG dergiside gelebilir die konuşmalarımız var

ok arkadaşlar?

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

• Volkswagen Türkiye
  • Kuzen
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf IV
« Yanıtla #216 : 12 Mayıs 2009, 21:54:10 »
Buluşma yerinde toplanıldığında malzemeler orda gelen kişi sayısına göre kararlaştırılacak ve gidip alınacak. Yani mangal yapmayı planlıyoruz. Gelirken kimsenin bişey getirmesine gerek yok :)
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

Çevrimdışı pepe

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #217 : 12 Mayıs 2009, 21:54:40 »

ortada bişeler warsa bu buluşmayı düşünen  onlarıda düşünmüştür işimiz gücümüz yok ne yiycez ne icecez diemi düşünecez?
bizim amacımız bir araya gelip herkesin kendisini daha i tanımasıdır...  yemek 2. yada 3. planda  ac kalırım die düşünen warsa alsın kendisine bişeler 
zaten konuyu baştan sona iceleseniz bunları sormanızada gerek yok TRTUNİNG dergiside gelebilir die konuşmalarımız var

ok arkadaşlar?
 NEDEN BUKADAR AGRASİF YAZDINIZ ANLIYAMADIM BUNDA KIZACAK NE VAR ELBETTE SORACAĞIM NELER YAPILACAK DİYE SORMAYALIM MI YANİ ???????????????????????????

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

• Volkswagen Türkiye
  • Kuzen
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf IV
« Yanıtla #218 : 12 Mayıs 2009, 21:57:45 »
agrasiflik değil pepe, daha önce konuşulduğu için o şekilde yazmış :) Onunda dediği gibi herşey planlı, konu içerisinde ortak karar verilip hepsi yazıldı fakat ilk mesajda belirtilmedi. ne olucak, ne yapıcaz diye soranlar haklı yani  :tavkiss:
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

Çevrimdışı pepe

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #219 : 12 Mayıs 2009, 22:38:26 »
agrasiflik değil pepe, daha önce konuşulduğu için o şekilde yazmış :) Onunda dediği gibi herşey planlı, konu içerisinde ortak karar verilip hepsi yazıldı fakat ilk mesajda belirtilmedi. ne olucak, ne yapıcaz diye soranlar haklı yani  :tavkiss:
           Arkadaşlar ben şunu söylemek istiyorum katılırsınız yada katılmassınız bilemem...  gelen herkez doğal olarak eğlenmek isteyecektir tabiki birbirimizle tanışmakta önemli ama 15 sayfa yazı yazılmış daha kimse ne yapacağını bilmiyor  umarım güzel bir organizasyon yapılır

Çevrimdışı vw6n

• vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #220 : 12 Mayıs 2009, 23:26:08 »
Siz gelin gerisini düşünmeyin herşey ayarlanır pişman olmazsınız ;)

Çevrimdışı Kaancabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #221 : 13 Mayıs 2009, 00:09:18 »
Bende gelirim benide ekleyin listeye  8)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #222 : 13 Mayıs 2009, 02:39:13 »
Tr Tuning :D :tamamdir
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2009, 02:41:58 Gönderen: ercijuana »
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #223 : 13 Mayıs 2009, 08:42:11 »
bencede pepe arkadaş haklı bende aynı şeyleri sordum organizasyon  yapılması gerekiyor.....

!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon