Gönderen Konu: Golf GTİ almayı düşünüyorum yardım!!!  (Okunma sayısı 3039 defa)

Çevrimdışı speedy19

• Profili Görüntüle
Golf GTİ almayı düşünüyorum yardım!!!
« : 17 Eylül 2011, 19:00:23 »
herkeze merhaba forumda yeniyim ismim Ali ihsan ve bir kaç yıldır hayalimdeki araba mk2 golf sonuda bir araba buldum kafama göre ama aracın sahibi tam olarak ne özellikleri olduğunu bilmiyor biraz masrafları var koltuk döşemeleri iyi değil ve tamponların boyası atmış boyanması lazım ufak tefek masrafları var bana göre benim sizden ricam bu aracın motoru 16v (subap) mi yoksa 8v. mi anladığım kadarıyla enjeksiyonlu araç ilanın linki http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hastasina-golf-gti-57763298/detay/ Yardımlarınızı bekliyorum saygılar iyi forumlar...

Çevrimdışı shark55

• Nokta Kadar Menfaat İçin, Zerre Kadar Eğilme...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 3 ABF
Ynt: Golf GTİ almayı düşünüyorum yardım!!!
« Yanıtla #1 : 18 Eylül 2011, 09:09:17 »
dostum bu araç 8 v 1.6. golf 2 gti araca binecem diyosan tavsiyem  1.8 16v kr motora binmen gti tadını onda alabilrisn 150 hp lik 8000 devir çevirebilen bi motordan bahsediyorum burada ama bu fiyata bulman zor tabi o motorda bi aracı

Çevrimdışı shark55

• Nokta Kadar Menfaat İçin, Zerre Kadar Eğilme...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 3 ABF

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Eylül 2011, 10:33:21 »
dahaa öncedee nettee vardı bu araçç ama suan daha şyi duruyoo elden geçirmişler heraldee ankaralı arkddasslar daha iyi bilgi verir.orjinl kr 130hp dir lpg takmışlar inş k jet duruyodur üştündee!
Exclusive Garage

Çevrimdışı speedy19

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 18 Eylül 2011, 15:25:54 »
tavsiyeleriniz için gerçekten çok teşekkürler ama fiyat otomatikman ikiye katlıyor. Birde sorun şurada fazla oynanmış bir arac almayı istemiyorum bütcem 7 en fazla 8000 lira git gel satış masrafları var daha kısacası bu paralara alabileceğimin en iyisini almayı düşünüyorum bu zamana kadarda beklememin sebebi bu alabildiğim en modelli ve en özellikli ve en orjinal mk2 yi almak istiyorum cevaplarınız için tekrar tekrar teşekkürler olmazsa biraz daha bekleyip gümrüktende almayı düşünüyorum.

Çevrimdışı KARA_SEYTAN

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 10 Ekim 2011, 22:36:28 »
kr orj 139 dur ...

Çevrimdışı KARA_SEYTAN

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 10 Ekim 2011, 22:37:29 »
benim seytanla ne leon lar yedim hasta herkaz...orjin yani..