Gönderen Konu: Patpat lamba  (Okunma sayısı 10616 defa)

Çevrimdışı ugur_seyhan

• Profili Görüntüle
Ynt: Patpat lamba
« Yanıtla #14 : 27 Mart 2012, 16:58:48 »
lds doğrudur namı yürümüştür.devlet araçlarına yapılıyor geneli ve kullanılan ürünler vs pahalı ürünler yürümesi kolay ::D

Çevrimdışı ugur_seyhan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 27 Mart 2012, 16:59:52 »
aynı devre üzerinden hem önü hemde arkayı bağlayabilirsiniz kutuyuda yanınıza bir yere yapıştırırsınız kutu üzerinde de animasyon mevcut öne arkaya kablo çekersiniz.

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 27 Mart 2012, 18:54:45 »
hem sesli hem ışıklı olanlar güzel valla. araba polo değil de jetta falan olsa yaptırmak isterdim. çok severim böyle polisvari şeyleri ;D bi tane ufak tepe lambası mı alsam acaba :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araclari-polis-tepe-lambasi-cakmakli-miknatisli-1/detay

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 28 Mart 2012, 10:16:52 »
buğra şu var favorilerimde kalmış kendin monte edebilirsin eğer çok daha profesyonel bişey istiyosan bizim araçlara çakarları yapan lds firmasına yönlendirebilirim yardımcı olurlar kazımkarabekirde  :tamamdir
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-her-turlu-arac-icin-elektronik-cakar-lamba-76618090/detay
ya hamit usta merak ettim, şimdi bu malzeme nasıl bağlantı yapılıyor, misal stoba bağladın, stop normalde kullanılıyor mu, bu ayrıyetten mı açılıp kapanıyor kullanılmadığında, yada montajı nasıl yapılıyor merak ettim, bi de bana özelden adresini atabilir misin :) bişi göndericem sana.

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 30 Mart 2012, 10:54:40 »
Yaptıran yokmu sislere yada maliyetini bilen?

Çevrimdışı byphotography

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 30 Mart 2012, 15:04:44 »
Valla  hamit abinin yolladığı devre 43 TL ama eksik bişey veya işcilik olursa max.50-60TL civarı tahminim...

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 30 Mart 2012, 22:45:31 »
ya arkadaşlar dertsiz başınıza dert açmaya ne meraklısınız,yaptırmak istediğiniz şey yasal değil,yakalanırsanız aracınız bağlanır ceza yersiniz hele de ters bir polise denk gelirseniz hakkınızda işelm yapıp mahkemeye bile çıkartabilir aman diyeyim girmeyin bu işlere. :tamamdir

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 30 Mart 2012, 23:08:40 »
ya arkadaşlar dertsiz başınıza dert açmaya ne meraklısınız,yaptırmak istediğiniz şey yasal değil,yakalanırsanız aracınız bağlanır ceza yersiniz hele de ters bir polise denk gelirseniz hakkınızda işelm yapıp mahkemeye bile çıkartabilir aman diyeyim girmeyin bu işlere. :tamamdir
pat pat dan o kadar ileri gitmezler abi ya tepe lambasi yada polis cakarlarina yaparlar ama patpat sanmiyorm

Çevrimdışı Halil_50

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 30 Mart 2012, 23:34:28 »
pat pat dan o kadar ileri gitmezler abi ya tepe lambasi yada polis cakarlarina yaparlar ama patpat sanmiyorm
affetmiyorlar yeterki ellerine fırsat geçsin

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 01 Nisan 2012, 18:52:14 »
kırmızı ve mavi olmadığı sürece mahkemeye veremezler rahat olun bizzat tanıdık polise sordum  :D  ayrıca herşeyi düşünsen cam filmine bile ceza yazıp sökmessen araç trafikden men edilebiliyor  ;)

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 02 Nisan 2012, 19:05:31 »
bana kalırsa en güzeli arka ortaya (pololarda yok ama) takmak.Mesela bende getz yada 206 falan olsaydı düşünüyordum bu tarz bişey ama ferrari çakarı dediklerinden.Biraz büyükçe olması şart.Gerçi her iki arabada küçücük ama olsun  ;D

Bkz:
http://www.youtube.com/watch?v=NB1Nx0FMIbc
« Son Düzenleme: 02 Nisan 2012, 19:06:00 Gönderen: relaxizmir »
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı byphotography

• Profili Görüntüle
Ynt: 1.4 TSI Midline 122 PS Yakıt Durumu
« Yanıtla #25 : 02 Nisan 2012, 22:09:37 »
Aslında onlarda çok güzel tampona kıyıp (kesip) orta alta gùzel birşey olabilir . . .

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 03 Nisan 2012, 08:09:17 »
Aslında onlarda çok güzel tampona kıyıp (kesip) orta alta gùzel birşey olabilir . . .

Güzel ne kelime ya araba giderken süper ötesi görünüyor...Tabi +160 km ile giderken... 8) Ama tampona kıyabilecek bir delikanlı varmı bilmiyorum işte... ;D
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2012, 08:10:15 Gönderen: relaxizmir »
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı byphotography

• Profili Görüntüle
Ynt: 1.4 TSI Midline 122 PS Yakıt Durumu
« Yanıtla #27 : 03 Nisan 2012, 13:13:31 »
Sorunda orda zaten tampon :)