Gönderen Konu: Buda benim Yeni MK3 Sprotline'ım Fikirlerinizi Bekliyorum Neler Yapılmalı ?  (Okunma sayısı 8858 defa)

Çevrimdışı yunus38

• mk3 1.9TD GTD
    • Profili Görüntüle
kazasız belasız insallah
mk3 1.9TD GTD

Çevrimdışı HakanCOSKUN

• Profili Görüntüle
iyi dileklerinizden dolayı hepinize çok teşekkürler. Allah kimseye kaza bela vermesin. Herkese ağız tadı ile binmek nasip olsun.  :tamamdir

Çevrimdışı gti_svc06

• Profili Görüntüle
Hoşgeldın aramıza. Aracın cok sadece cok yapılcak sey var bence güzel bi görünüm istiyorsan. Ön panjur ve karlık ilk düşüncen olsun yay ve ofsetli bi jant görünümü aşırı degiştircek emin ol. 3m cizilmez flimide unutma derim.Bu arada bi sorun olcak aracı yeni aldın galiba kayseri piyasası baya ucuz die bsyler duydum aracın fiyatı nedir acaba ?

Çevrimdışı HakanCOSKUN

• Profili Görüntüle
Hoşgeldın aramıza. Aracın cok sadece cok yapılcak sey var bence güzel bi görünüm istiyorsan. Ön panjur ve karlık ilk düşüncen olsun yay ve ofsetli bi jant görünümü aşırı degiştircek emin ol. 3m cizilmez flimide unutma derim.Bu arada bi sorun olcak aracı yeni aldın galiba kayseri piyasası baya ucuz die bsyler duydum aracın fiyatı nedir acaba ?

Hoş bulduk. Aracı kayseriden almadım. Çorumdan aldım. Kayseri piyasası icin birşey diyemicem tam bilmiyorum. Hatta bana göre pahalı idi. Nette aradım ama pek fiyatı uygun MK3 görmemiştim. Olanlarda baya fiyat cekmişlerdi.

Karlıklar ne civarda fikri olan varmı? Karlığı netten sipariş verip getirtebilirmiyim?  Ön panjur icin de logosuz olsun ve mat siyah olsun diye düşünüyorum ama bulabilirmiyim onu bilmiyorum.

Çevrimdışı iko

• Profili Görüntüle
Hoş bulduk. Aracı kayseriden almadım. Çorumdan aldım. Kayseri piyasası icin birşey diyemicem tam bilmiyorum. Hatta bana göre pahalı idi. Nette aradım ama pek fiyatı uygun MK3 görmemiştim. Olanlarda baya fiyat cekmişlerdi.

Karlıklar ne civarda fikri olan varmı? Karlığı netten sipariş verip getirtebilirmiyim?  Ön panjur icin de logosuz olsun ve mat siyah olsun diye düşünüyorum ama bulabilirmiyim onu bilmiyorum.

panjur için forumdan gani abi ile görüşebilirsin ben ondan aldım siparişle gerçekten güzel ürün.. karlık için sitedekilerde var mı bilmiyorum ama sahibnden de vardı 70-80 civarı bir fiyatı var

Çevrimdışı gez_gin

• Profili Görüntüle
kardeş karlıgı biraz kaliteli al benim gibi elli lira veripte taka takmadan çatlama yapmasın :)

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
30 liraya aldım 1 senedir maşşallahı var :D

Çevrimdışı HakanCOSKUN

• Profili Görüntüle
30 liraya aldım 1 senedir maşşallahı var :D

Nerden Almıştın Tayfun?  güzel birşeyler yapıcam inşallah. Tek sıkıntı zaman ve maddiyat. Birden onlmuyor yavaş yavaş

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
İstanbullu bir arkadaşım aksaraydan alıp yollamıştı sert plastik tayvan malı ama

Çevrimdışı HakanCOSKUN

• Profili Görüntüle
İstanbullu bir arkadaşım aksaraydan alıp yollamıştı sert plastik tayvan malı ama

İstanbul da arkadaşlar var istesem alır yollarlar. Hatta bugun ilk fırsatta telefon edip isteyim.
Güzel görünüyor araç takılınca. Ayrıca yan siyah plastik cıtalar var onların kırmızı şeritlisinden de alıp takmalı oda güzel
gösterir. Araç beyaz. Kırmızı şeritler hoş durur.

Çevrimdışı fanatic06

• Profili Görüntüle
apk plaka bastır. kalın puntolu.. tercihen fransız style. hoş durur.. :tamamdir
ELEŞTİRİ, GİZLİ HAYRANLIKTIR....

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
İstanbul da arkadaşlar var istesem alır yollarlar. Hatta bugun ilk fırsatta telefon edip isteyim.
Güzel görünüyor araç takılınca. Ayrıca yan siyah plastik cıtalar var onların kırmızı şeritlisinden de alıp takmalı oda güzel
gösterir. Araç beyaz. Kırmızı şeritler hoş durur.

haklısın beyazda güzel görünüyorlar  :tamamdir

Çevrimdışı HakanCOSKUN

• Profili Görüntüle
haklısın beyazda güzel görünüyorlar  :tamamdir

İzine cıktıgım bir gün inşallah onları da yaptırıcam yada yapıcam. Bu konularda pek bilgim olmadıgından ne nasıl yapılır
bilemiyorum. Sorarak yapıp bozarak ögrenicez. Hayırlısı artık.. :t

Çevrimdışı HakanCOSKUN

• Profili Görüntüle
apk plaka bastır. kalın puntolu.. tercihen fransız style. hoş durur.. :tamamdir

apk plaka Trafik te sorun cıkarmıyor degilmi? Ne biliyim hani sahte plakar falan olmasın diye orjinalinde ilginc baskılar mevcut
Sorun cıkarmıyorsa düşünebilirim. Sitenin birinde baktım da güzel hoş alman tarzı fontlarla yapmışlar güzel olmuş.