Gönderen Konu: GOLF 5'e LPG simid tank artık ruhsata işlenmiyormu ?muayeneden geçer mi?  (Okunma sayısı 3753 defa)

Çevrimdışı celalsan

• Profili Görüntüle
arkadaşlar forumdan bir arkadaş yazmış doğrumu? randevu aldım aracıma lpg taktıracağım
2005 golf 102hp 1.6 8v mpi motor

Çevrimdışı ŞEREF84

• Profili Görüntüle
Merhabalar ben 17.02.2012 muayneye soktum arabamı ve simit tüp yeni taktırdım ve muaynede hafif kusur yazıyorlar kafana takma direkt taktır derim inan brc dende şaşma derim

Çevrimdışı celalsan

• Profili Görüntüle
sağol kardeş ya inşallah öyledir bide hiç gerçimezlerse boşa para vermiş olcam ,brc düşünüyorum mavidenizlerde taktıracağım ankarada ..

Çevrimdışı enesandic

• JOKER
    • Profili Görüntüle
ben lpg sızdırmazlık raporu alınan yere sordum geçmez diyor bence önce git raporu kimden alacaksan onunla konuş geçer diyolarsa ozman taktır
Alıntı
Merhabalar ben 17.02.2012 muayneye soktum arabamı ve simit tüp yeni taktırdım ve muaynede hafif kusur yazıyorlar kafana takma direkt taktır derim inan brc dende şaşma derim

sen nerede işlettin ruhsata yenimi işlettin  eğer orda kabul oluyorsa sırf bu iş için oraya gelebilirim  bna tamyeri söylermisin?
Büyük imza...

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
aracım golf değil ama hatchback, üstelik stepne yeri ince stepneye uygun, ona rağmen simit tank montajı yaptırdım, hafif kusurla geçti, bir sıkıntı yok

sıkıntı olsa projede çıkmaz zaten

Çevrimdışı enesandic

• JOKER
    • Profili Görüntüle
Alıntı
aracım golf değil ama hatchback, üstelik stepne yeri ince stepneye uygun, ona rağmen simit tank montajı yaptırdım, hafif kusurla geçti, bir sıkıntı yok
]sıkıntı olsa projede çıkmaz zaten

golflerin egzos direk stepnenin altında hatchbac  40 çeşit araba var bende focus vardı önceden, egzos kenardan çıkıyordu simit tank  vardı hiç sıkıntı olmamıştı ,golfte direk tamponun altında boydan boya geçiyor  

ben burda zaten yaptıramıyorum olmuyor çok defa denedim adam bu arabada olmaz diyor  eğer diğer arkadaşların yaptırdığı il varsa oraya kadarda giderim  sırf bunun için
« Son Düzenleme: 03 Mart 2012, 07:59:11 Gönderen: enesandic »
Büyük imza...