Gönderen Konu: MGY75 İzmir de...  (Okunma sayısı 163409 defa)

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
Ynt: Veee işte benim MK3 Gti. ( PROJE ) MGY75
« Yanıtla #406 : 13 Kasım 2011, 00:14:09 »
Valla Bilalim biraz öyle oldu ama istemeden.. :D  Arabaya ses sistemiyle uğraşıyorduk twin broderle :D

sess sistmi iyidir ama ben onlardan hevesmı alldımm hem agırlık yapııyoo 1 boy farkederr sess sistemi :) gti var mı  denemelikk :)
Exclusive Garage

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #407 : 13 Kasım 2011, 00:19:48 »
sess sistmi iyidir ama ben onlardan hevesmı alldımm hem agırlık yapııyoo 1 boy farkederr sess sistemi :) gti var mı  denemelikk :)
Bilal bana bir arkadaşımı hatırlattın bu cümlenle  ;D okuldan bir arkadaşımda honda crx  vardı araç yüklüydü vede acayip bir arabaydı bilirsin hem ufacık bir araba hemde o akdar güçlüydüki okulda bir çok lüks diye tabir edilen bmw..vs araçlar arkasından bakıyordu artık çocuk kafayı yicekti koltuk başlıklarına kadar ağırlık azalsın diye sökmüştü sonra kaza geçirince araba pert oldu zaten o arabadan sağ çıkmakta şans  
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2011, 00:20:42 Gönderen: ReDDeviL »
ADK

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #408 : 13 Kasım 2011, 00:26:15 »
Bilal bana bir arkadaşımı hatırlattın bu cümlenle  ;D okuldan bir arkadaşımda honda crx  vardı araç yüklüydü vede acayip bir arabaydı bilirsin hem ufacık bir araba hemde o akdar güçlüydüki okulda bir çok lüks diye tabir edilen bmw..vs araçlar arkasından bakıyordu artık çocuk kafayı yicekti koltuk başlıklarına kadar ağırlık azalsın diye sökmüştü sonra kaza geçirince araba pert oldu zaten o arabadan sağ çıkmakta şans 
çokk  rahatszlar var benım tanıdgım koltuklra kadar söküp roll e  gdyolar. Allah kımseye vermsın kaza bela zaten yas 25 oldu  esksı gbıı delilkler  yapmıyoorumm mk3üde üzmeye nitetım yok:)işin esprisındeyım:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #409 : 13 Kasım 2011, 00:27:46 »
çokk  rahatszlar var benım tanıdgım koltuklra kadar söküp roll e  gdyolar. Allah kımseye vermsın kaza bela zaten yas 25 oldu  esksı gbıı delilkler  yapmıyoorumm mk3üde üzmeye nitetım yok:)işin esprisındeyım:)
Bencede uygun yerlerde kısa kısa denemeler iyi ama abartısı kötü , kaza yaptıgında arkadaşı ziyaret koştuk hemen çocugu görünce kötü oldum öyle bir durumdaydı yüzü , zaten arabanın resmini görünce nasıl sağ çıktı diye şaşırıyordu millet resmen demir yığını olmuştu aman dikkat  :)
ADK

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #410 : 13 Kasım 2011, 00:54:38 »
Bilal bana bir arkadaşımı hatırlattın bu cümlenle  ;D okuldan bir arkadaşımda honda crx  vardı araç yüklüydü vede acayip bir arabaydı bilirsin hem ufacık bir araba hemde o akdar güçlüydüki okulda bir çok lüks diye tabir edilen bmw..vs araçlar arkasından bakıyordu artık çocuk kafayı yicekti koltuk başlıklarına kadar ağırlık azalsın diye sökmüştü sonra kaza geçirince araba pert oldu zaten o arabadan sağ çıkmakta şans 

Azından yel alsın..

Olm daha hayat yeni başlıyor yaş 25 olunca ne oluyor?
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #411 : 13 Kasım 2011, 01:02:23 »

Olm daha hayat yeni başlıyor yaş 25 olunca ne oluyor?
evlilik vakti yaklasıyor demek :)
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #412 : 13 Kasım 2011, 01:15:48 »
sess sistmi iyidir ama ben onlardan hevesmı alldımm hem agırlık yapııyoo 1 boy farkederr sess sistemi :) gti var mı  denemelikk :)
Çok iddalı konuşma Bilal abi gel buraya vereyim ayarı sana  :D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #413 : 14 Kasım 2011, 01:04:17 »
ADK

Çevrimdışı Hayri

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #414 : 14 Kasım 2011, 01:08:48 »
e o zaman biz ölmüşüz be ya  :D

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #415 : 14 Kasım 2011, 10:35:29 »
25 olunca eskisi gibi çılgınlıklar yapmıyorum hayvann gibi gazlamıyorumm ters şeritten gitmyourmm:) evliklkk demeyin bana işim çok zor:) 

Çok iddalı konuşma Bilal abi gel buraya vereyim ayarı sana  :D

ben 2005 de full tesisiatt geziyodumm zamnında audiobanh basslara 500 dolar vermiiştim:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #416 : 14 Kasım 2011, 14:58:56 »
  izo askere gitmekten vazgeçtin kanka heralde sen iyice .. Farklı planlar içerisindesin daha  :saygılar

Cengo askere gitmeyi ben düşünmüyorumki, onlar çağırıyorlar :D Arabayı satmaya kıyamıyorum olay o :D

Bilalim bi Bass'la amfiler ağırlık yaptı o kadar  >:D :sevgi: onlar da sök tak modeli :D yaptığınız roll'de bende olmak isterdim, nerdeyiz görmek için :D

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #417 : 14 Kasım 2011, 15:25:02 »
Cengo askere gitmeyi ben düşünmüyorumki, onlar çağırıyorlar :D Arabayı satmaya kıyamıyorum olay o :D

Senin arabaya da seferberlik çıkarmış:)
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #418 : 14 Kasım 2011, 15:42:32 »
Senin arabaya da seferberlik çıkarmış:)

offf diyim, tadından yenmez.. :D Unimoglarla, tuzla land'larla rolling yaparız artık :D

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #419 : 14 Kasım 2011, 16:01:43 »
offf diyim, tadından yenmez.. :D Unimoglarla, tuzla land'larla rolling yaparız artık :D

GTI üstüne birde GTT top  ;D ortalığın...