Gönderen Konu: Merso bilgisi olanlar?  (Okunma sayısı 19523 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: Merso bilgisi olanlar?
« Yanıtla #42 : 30 Ocak 2010, 21:12:46 »
30krş km de şuan litre fiyatına bakılırsa normal şehir içi.. Ama işte litre fiyatları resmen KOL gibi..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #43 : 30 Ocak 2010, 21:13:16 »
 1 kalitesiz ürünler 2 kalitesiz ustalar bukadar basit.. Ben alman plakalı bir araçta LPG gördüm hatta göremedim desem yeri var, kaputu açıyosun LPG sistemini göremiyosun bile :)
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2010, 21:14:16 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 31 Ocak 2010, 10:08:00 »
İş yerinden ustalardan biri dergi verdi bana al bak sende bundan bu çeşit LPG'den taktır tabi TR de taktırabilirsen dedi aldım okudum sırf temiz olduğu için bi ülkede(adını çıkartamadım) LPG'yi devlet bedavaya bağlatıyomuş isteyenlere ama benzin fiyatları falan orda bayağı ucuzmuş bu nedenle kimse LPG taktırmak istemediği için devlet bedavaya LPG taktırıyormuş hemde özenle hiç bir zararı olmadan  :(
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ba-tu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 31 Ocak 2010, 21:56:03 »
lpgye kesinlikle karşıyım benim aracada hiç takılmamış şimdiye kadar yaksın yeterki sorun vermesin

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 01 Şubat 2010, 15:44:47 »
motor ısınana kadar rolanti bozuk çalışıyordu kısa bir müddet.Karbüratörcü ayarladı nede olsa dokunmayım dedim sonunda Aldım tornavidayı elime karbüratöre bi ayar arabamda tık yok.ben bu işi ustayım diye geçinenlerden daha iyi bilmiyorsam ne olayım.20 tl lık benzin koydum cuma günü hiç benzin yok denecek kadar azdı 78 km gezmişim daha kırmızı çizgide ibre.Üstelik hepsi istanbul şehir içi.Lpg ye küçük hacimli motorlarda yüzde yüz karşıyım.En az 2500-3000 cc olacakki taktıralım.
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2010, 15:46:56 Gönderen: SCORPIONMAN2005 »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 01 Şubat 2010, 18:49:36 »
motor ısınana kadar rolanti bozuk çalışıyordu kısa bir müddet.Karbüratörcü ayarladı nede olsa dokunmayım dedim sonunda Aldım tornavidayı elime karbüratöre bi ayar arabamda tık yok.ben bu işi ustayım diye geçinenlerden daha iyi bilmiyorsam ne olayım.20 tl lık benzin koydum cuma günü hiç benzin yok denecek kadar azdı 78 km gezmişim daha kırmızı çizgide ibre.Üstelik hepsi istanbul şehir içi.Lpg ye küçük hacimli motorlarda yüzde yüz karşıyım.En az 2500-3000 cc olacakki taktıralım.
Abi asıl USTA bizler değil gerçektende onlar ya nasıl yapıyolar bilmiyorum ama USTA'lıklarındandır heralde bi ayar çekiyolar ertesi gün bi ayar daha istiyo sürekli resmen bunlara gelir bağlamış oluyoruz en iyisi tanıdığıına samimi arkadaşlarına yaptırmak  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 19 Şubat 2010, 03:14:06 »
bu konu hala guncel bir durummu?
eger guncelse ben butun araba deneyimini mercedes uzerinde yapmis biri olarak (ozelliklede diesel) sordugunuz herseyi cevaplamaya calisirim elimden geldigince..

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 19 Şubat 2010, 10:07:00 »
bu konu hala guncel bir durummu?
eger guncelse ben butun araba deneyimini mercedes uzerinde yapmis biri olarak (ozelliklede diesel) sordugunuz herseyi cevaplamaya calisirim elimden geldigince..
yok vazgectik takas etmekten.