Gönderen Konu: trafık terörü ?  (Okunma sayısı 11144 defa)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
trafık terörü ?
« : 20 Kasım 2010, 00:49:49 »
bayram sebebıyle gunlerdır yollardayız ıllakı sızlerde gormussunuzdur . resmen cocuk dıycegım  tıpler yolda dıreksıyon sallıyor. bayram dolayısıyla butun hepsı akın etmıs yollara. altlarına artık hangı zıhnıyet araba verdıyse bır cok ınsanın canını tehlıkeye attıgının farkında degıl. ben omrumde boyle araba kullanma seklı gormedım desem dogru olur. ne tıpler var yolda agzım acık kalıyor . daha bugun leventten cıktım . pesımde bır bora. ıcınde 2 tane genc apacı . ta topkapıya kadar pesımden ayrılmadı . surmeyıde bılmıyor. eleman genc heveslı heralde. onume atladı . bombos yolda. dedım aha tampon mampon ne varsa alacak . korna selektor derken . kovaladım bıraz dursun dıye. baktım olcak gıbı degıl . kazaya sebebıyet . dedım ne halı varsa gorsun .
dıger bır konuda benım yasım 20 su anda . trafıktekıelr bana kucuk gozuyle bakıyor olsa gerek. ve bır kısıye selektor attıgımda veya kornaya bastıgım anda benı kovalıyor . onumu kesıp kavgaya daavet cıkarıyor . her gun basıma gelıyo dıyeıblırım .  daha gecen gun onume atladı kornaya bastım dıye adam katledıcektı benı nerdeyse. bı kezde kobra takıbını aratmıcak sahneler yasadım . daha neler neler . bunların soyu sopu uznu heralde . ısın garıp yanı kımın ne oldugu bellı deıgl . ınsanlar artık yumruk yumruga gırmıyor. cıkarıyor sılahı vuruyor gıdıyor . bıcak cıkarıyor .
adam telefonla konusuyor onda hata yok . ben kornaya basıncamı suc oldu ? bı gun gozumu karartıcam bı kamyon alıp hepsını bıcıcem :) saka bı yana bunların sonu yok mu ?
ya da hep benı mı buluyor. benı yolda goren aşka gelıyor resmen. kıme kanıtlıcaksın kendını arkadas ? altındakı tenekeyle yolda yaptıklarına bak .kaza yapsalarda akıllanmıyolar bu modeller .
sız ne dusunuyosunuz bu konu hakkında
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı ÜRENCİK

• Profili Görüntüle
Ynt: trafık terörü ?
« Yanıtla #1 : 20 Kasım 2010, 01:22:58 »
Kardeşim sana sonuna kadar katılıyorum.Bundan önce bir Opel Vectra'm vardı egsoz yay falan gençlik hevesi ne varsa taktım.Arabayı gören apaçi yanaşıyodu yanıma.Ne varsa sanki araba aksesuarlı ya, nasıl olsa kapışır benle hesabı.Ne şahinler ne 206'lar.Bizdede cahillik hepsine okuttum plakayı.Şimdi egsozum var 6 aydır düşünüyorum kararsız kaldım balkonda duruyor.En temizi sellektör yapana yol vericen korna basana el sallıycan.Erkekçe dövüş yok bunlarda ya silah ya bıçak,yoksa sıkıntı olmaz zaten allah ne verdiyse sende girersin.En temizi uzak durmak.Biraz uzun oldu kusura bakma dert çok olunca! :t
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2010, 01:24:26 Gönderen: ÜRENCİK »
VOLKSWAGEN'e tercih edilebilecek tek otomobil yine bir VOLKSWAGEN'dir.

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 20 Kasım 2010, 01:31:13 »
rahmetli babaannemin sözü gelir hep aklıma ite dalaşacağına çalıyı dolaş
boşver insan sinirleniyo ama uzak durmakta fayda var yanımda 8 aylık hamile eşim var adam artislik yapıyo şimdi insem ben bunun boynunu kırıp bıraksam diyorum olmuyo hemen şöyle düşünüyorum insanın ailesi yanında iken herif böyle yapıyosa tam bir cahil bunun yüzünden başıma belaya sokmaya gerek yok belasını başka yerden bulsun ..
diyorum ama sinir küpü olarak uzak duruyorum aslında mecazi anlamda değil gerçekten kıracam boynunuda olmuyo işte serkan abim bilir JÖH çüyüz sonuçta  :D
H.G WORKS

Çevrimdışı ÜRENCİK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 20 Kasım 2010, 01:32:53 »
rahmetli babaannemin sözü gelir hep aklıma ite dalaşacağına çalıyı dolaş
boşver insan sinirleniyo ama uzak durmakta fayda var yanımda 8 aylık hamile eşim var adam artislik yapıyo şimdi insem ben bunun boynunu kırıp bıraksam diyorum olmuyo hemen şöyle düşünüyorum insanın ailesi yanında iken herif böyle yapıyosa tam bir cahil bunun yüzünden başıma belaya sokmaya gerek yok belasını başka yerden bulsun ..
diyorum ama sinir küpü olarak uzak duruyorum aslında mecazi anlamda değil gerçekten kıracam boynunuda olmuyo işte serkan abim bilir JÖH çüyüz sonuçta  :D

SEn boynunu kırmakla kalsan yine iyi kopaırsın o boynu.
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2010, 01:33:41 Gönderen: ÜRENCİK »

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 20 Kasım 2010, 01:34:22 »
 ;) ;)canım abim bayramını kutlar saygılar sunarım
H.G WORKS

Çevrimdışı ÜRENCİK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 20 Kasım 2010, 01:36:14 »
Allah razı olsun saygı bizden yiğen geliyormuş ha.Allah analı babalı büyütsün anasına babasına vatanına faydalı bir evlat olur inşallah.

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 20 Kasım 2010, 01:38:27 »
Allah razı olsun saygı bizden yiğen geliyormuş ha.Allah analı babalı büyütsün anasına babasına vatanına faydalı bir evlat olur inşallah.
amin abi allah razı olsun
H.G WORKS

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 20 Kasım 2010, 02:15:16 »
Sakal uzat kirli sakal dolaş, biraz da çatık kaşlı ol. Bak o zaman kimse gık demiyor arabanın içine bakınca. 1 aydır pos bıyık kirli sakal dolaşıyorum, ne apaçiler geldi geçti, içeriye bakan kafayı anında çevirip devam ediyor yola :) Kim ne yaparsa yapsın sakın uyma, sinirine hakim ol. Özellikle sinirlenince arabayı sakin kullanmaya çalış, kimseyi kovalama. Aç müziğini keyfini çıkar yolun. Selektör yapıyorsa yol ver geçsin gitsin. Hatalı da olsa izin ver ne yapacaksa yapsın uzaklaşsın senden. Hayat bu tip insanlara harcamak için fazla kısa.

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 21 Kasım 2010, 01:20:07 »
köseyım bende heralde abı ısın kotu yanı :d sacları ceneye kadar uzattık ama gene ayıkıyor mılelt yasımızın genc oldugunu . artık sakınım basıma gelen olaydan dolayı . sessızlık ıyıdır . ama yerı geldıgınde bır cok kısıye agzının payını da verıyorum . kotu valla gidiş hat . baya kotu :)

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 21 Kasım 2010, 02:17:26 »
burası istanbul bunlara cözüm yok  benim  de dikkatimi ceken bişi var onu sölemek isterim istanbulda artık bana göre trafikte bizim gibi gencler normal gitmeye basladı şimdi bi bakıyom babam yasında adam benden daha deli gidi heele   su kızlar yokmu beni cileden cıkarıo  aksam 7,30 sularında m.köyde ısıklarda durdum sarı suzuki swiht midir nedir kız arabaya bi abartı egzos taktrmıs sanki sözüm ona sanki arabada nos var arkama gelio 3 den 2 ye cekmeler fln   eeee sonuc otobana cıkıoz eli ayagı titrio madem okadar kız halinle o arabayı öttürüon gel madem de içim gam yemesin ben trafikte bitek gecen gün bi adama yumruk attım amacım övünmek fln deil yanımda annem varken ana avrat düz gidio yol benim hakkım olmasına ragmen babam yasında adam kusura bakmasın arkada oturan benim yaslarımda kızı sanırım bide karısınn yanında actım kapısını saglam vurdum al dedim plaka da bu istedigine sikayet et dedim bişi cıkmadı bizde genciz biz küfür etmeyi bilmiozmu sonra yok gencler söle yok böle sen ilk önce örnek davranısınla bana örnek ol trafikte saygılı ol bende sana saygılı olim yol verim

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 21 Kasım 2010, 02:22:30 »
abı karsıdakı hatalı ornek verırsek . daha sonra bı el kaldırıp . pardon desın . benım canımı yesın . ona lafım yok . bugun bebek tarafındakı meşhur  trafıkteyım . taksıcı sagdan geldı onume zınk dedı atladı . yav arkadas bız bılmıyomuyuz . herkes salak bı tek sen mı akıllısın :)
sen ıyı yapmıssın oylelerıne az bıle. ama yerı geldıgınde hatalı karsı taraf olsada ses cıkarmamak gerekıyor . haberlerde okuyoruz . adamı denıze atıyolar yol vermedı dıye. ozellıkle taksıcıler katil gıbı suruyorlar % 99 luk kısmı %1 kısmıda cok ıyı ınsanlar oluyor . boyle ılgınc bı memlekette yasıyoruz ıste :)  her telden ınsan goruyoruz .

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 21 Kasım 2010, 02:24:16 »
Valla onur merak etme tek senin basina gelmiyo banada cok denk gelir boleleri .trafik bir insanin katil olabilcegi en kolay yer bana gore. Bazi insanlarin kaybedicek biseyi yoktur cikarir vurur ole bilegine guvenen delikanlida az. Gecen sene antrenmandan donuyodum fikirtepeden, adam bildigin kaza yaptiriyodu bana saat gece 12 falandi sellktor yaptim haraker cekti yapistim pesine durdu neyse indim oda indi derken malum oynadigimiz sporunda etkisiyle bi atak yapip indirdik ama transporterin icinden indikce iniyo indikce iniyo kac kisi karambole aldi guzel bir ani oldu yani alem kalles olmus 8)
ADK

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 21 Kasım 2010, 02:28:07 »
sen bılırsın . bızım araclar renk nedenıylede dıkkat cekıyor trafıkte. nerde pskopatı var gelıp buluyor . gecen gun motorun onune atladım dıye kapıma tekme attı motorcu. hıc sesımı cıkaramadım . cok ılgınc modeller var hakkaten . adama yol verıyoruz . adam suratımıza bakmıyor. arkadan agzıma ne gelırse sovuyorum . e bı el kaldır korna cal bısey yap . yol vermeyıncede kıyametı koparıyorlar . arkadan arabaya yaklasmalar falan fılan :)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 21 Kasım 2010, 02:35:04 »
Haklisin iste bizim ailede sinir genetik bemse tutmaya calisiyorum ama bazen olmuyo istw.gecen ay etilerde gidiyodum trafik var az akiyo ama yunus geldi yanima saga cek yapti indim arabada aramadik yer birakmadilar beysbol sopasi vardi ona laf etti. Tamam adam  isini yapiyo ama uslubuna gicik oldum bu kadar araba icinden bnm araba niye gozunuze batti dedim buranin luks formatina uymuyo diyemi yoksa arabada oynayan egsoz takan herkes apacimi oluyo dedim ole bi tartisma oldu falan filab iste dikkat cekiyoruz galiba
ADK