Gönderen Konu: ekzosda sorun ?  (Okunma sayısı 3242 defa)

Çevrimdışı llvolkanll

• Profili Görüntüle
ekzosda sorun ?
« : 07 Nisan 2012, 08:49:23 »
arabamı çalıştırdım mı ekzostan kesik kesik hava geliyor (pat pat) elimi tuttuğumda ekzosa kasik hava geldiği kesin anlıyorum birde ekzosdan su atıyor arabam sebeb ne olabilir acaba ?

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
Ynt: ekzosda sorun ?
« Yanıtla #1 : 07 Nisan 2012, 10:31:39 »
su gelmesi motorun sağlıklı olduğunu gösterir.
egzozdan pat pat ses gelmesinin sebebi lpg varsa enjektöründen kaybakjlanabilir.
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı serdar6055

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Nisan 2012, 12:48:56 »
Benim de egzozun orta kesimdeki o şişkin yerden arasıra pat pat ses geliyor.Hatta suyu da ordan atıyor bazen :) Acaba eklem yerlerinde mi bir sorun var?

Çevrimdışı llvolkanll

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Nisan 2012, 22:11:12 »
vay ben bu gazı çıkartan adamın varya diyecem de şimdi benzin fiyatı ortada SAMET saol benim arabanın zaten gaz sorunu var lime sorsam enjektörlerden diyor ayın 15.inde inşallah halledicem malum memuruz :) inşallah tabi ama gene diyorum arabayı öldürüyor bu gaz ...

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Nisan 2012, 00:43:05 »
ortak benzinde çok para be ya..
ben sonuca bakıyorum. her türlü aynı yolu aynı şekilde gidiyorum.. ucuzsa gerisini düşünmüyorum çok fazla..
düşünürsek huylu olur çıkarız..
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı alpergndz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 11 Nisan 2012, 13:27:08 »
lpg de olmasa bu araçların keyfi çıkmaz. :tamamdir

insanın gözü sürekli benzin ibresinde olur o zaman.kadran sağa gittikçe benzin ibreside sola doğru hızla gidiyor... >:(